Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Meitt said:

Widzę że nie tylko ja czekam na przewody :D

Serio? Wy na takie rzeczy czekacie ? Dla mnie to jest tak potrzebne jak animacja korbli :P Wedlug mnie to scs ma duzo wieksze zmartwienia niz jakies tam kabelki ktore nic nie wnosza do samej rozgrywki. Gdybysmy mogli te kabelki podlaczac i krecic korbla to wtedy jak najbardziej mozna takie cos robic. Poki co nie ma mozliwosci wysiadania z ciezarowki innej niz kamera "0" No ale kazdy od tej gry oczekuje zupelnie innych rzeczy :) slyszalem tez ze niektorzy czekaja nawet na mozliwosc tuningowania kol w naczepach :D poki nie beda na wlasnosc naczepy to nie ma sensu :P

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [POLARIS] JSM said:

Mam nadzieje, że screen z DLC Włoch się nie potwierdzi, bo trochę mało dróg :D

 

Co do naczep, to czekam na jakieś inne, nie tylko firany i chłodnie. Grunt, że z biegiem czasu dodają coś z licencją. Wolno bo wolno, ale zawsze coś :D

 

Z tego co mi wiadomo to nie jest oficjalna mapa. 

I fakt. Z mało tych dróg przy takiej ilości miast. 

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Jakby SCS dało zdjęcie mapy Itali to być może nie było by tych zdjęć. Bo Sardynii to chyba nie będzie. I cos mi się zdaje że to fake zdjęcie z jakiegoś modu.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kacperovski said:

Za DLC 7 dyszek, no, no. Wraz z technologią to i cena rośnie :P

Skoro na Steam 69,99 zł to będzie kosztować, to może na cdp lub czym innym troszku taniej...

 

Na cdp.pl zwykle jest taniej i tam warto szukać. Np za Nowy Meksyk zapłaciłem 32zł z darmową przesyłką, więc za Italię również będzie parę złotówek mniej. Różnica niewielka ale zawsze jakaś oszczędność.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.