Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Juz dwie strony czekam na odpowiedź dotyczącą Bałkanów jako kolejnego DLC.

 

A więc piszę wszem i wobec aby uciąć narodziny plotek i próby sprzedawania ich jako fakty.

SCS Software w czasie Warsaw Games Week NIE OGŁOSIŁO, że Bałkany będą kolejnym (w sensie następnego najbliższego; ale też któregokolowiek późniejszego) mapowym DLC do ETS2. 

 

Osoby które, twierdzą że SCS potwierdziło Bałkany na WGW, wprowadzaja ludzi w błąd. Osoby te

  • Rozmawiały z osobą nie będącą pracownikiem SCS Software i tylko ją udającą (aczkolwiek takich osób wokół stanowiska nie było widać), LUB
  • Rozmawiały z którymś z czeskich pracowników SCS Software w języku angielskim i źle zrozumiały jego odpowiedź w języku angielskim, LUB
  • Słuchały, bądź aktywnie brały udział w sesji Q&A pytań i odpowiedzi, gdzie coś źle zrozumiały, LUB
  • Świadomie wprowadzają ludzi w błąd, podając samodzielnie stworzoną informację jako fakt podany przez studio.

Najbardziej martwiłoby mnie, gdyby prawdziwym okazał się ostatni scenariusz. Jest natomiast absolutnie pewne, że osoby te nie uzyskały takiej informacji od polskich przedstawicieli SCS Software. Na targach było ich dwóch, z czego jednym jest Eryk "Rootkiller" - jeden z ojców Multiplayera, na forum którego piszemy. Ręczę za niego głową, że niczego takiego nie powiedział. Drugim jestem ja - Piotr Łuciuk.

 

Pytania o kolejne kierunki rozwoju mapy. Bałkany są jednym z możliwych kierunków rozwoju mapy. Nie powiedziano jednakże że to im będzie poświęcone kolejne mapowe DLC. Nie podano informacji o tym, któremu kierunkowi będzie poświęcone kolejne DLC. Na wszystkie pytania dotyczące następnego DLC mapowego pracownicy SCS Software odpowiadali jak jeden mąż "Decyzja ta zostanie podjęca po zakończeniu DLC Italia".


Jeżeli chodzi o same konkretnie Bałkany, w prywatnych rozmowach mówiłem iż "Osobiście marzyłoby mi się jak najszybsze powstanie DLC z Bałkanami i Rumunią, gdyż są to piękne miejsca, których jestem miłośnikiem i gdzie od kilku lat regularnie spędzam wakacje". Od razu po tym dodawałem że "To nie ode mnie zależy kierunek mapy i że osobiście szczerze wątpię w szybkie powstanie tego kierunku z powodu na niską ekonomicznie siłę nabywczą tamtych terenów".

 

Piotr Łuciuk

SCS Software

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Upvote 2
  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Grisplbn said:

Juz dwie strony czekam na odpowiedź dotyczącą Bałkanów jako kolejnego DLC.

 

A więc piszę wszem i wobec aby uciąć narodziny plotek i próby sprzedawania ich jako fakty.

SCS Software w czasie Warsaw Games Week NIE OGŁOSIŁO, że Bałkany będą kolejnym (w sensie następnego najbliższego; ale też któregokolowiek późniejszego) mapowym DLC do ETS2. 

 

Osoby które, twierdzą że SCS potwierdziło Bałkany na WGW, wprowadzaja ludzi w błąd. Osoby te

  • Rozmawiały z osobą nie będącą pracownikiem SCS Software i tylko ją udającą (aczkolwiek takich osób wokół stanowiska nie było widać), LUB
  • Rozmawiały z którymś z czeskich pracowników SCS Software w języku angielskim i źle zrozumiały jego odpowiedź w języku angielskim, LUB
  • Słuchały, bądź aktywnie brały udział w sesji Q&A pytań i odpowiedzi, gdzie coś źle zrozumiały, LUB
  • Świadomie wprowadzają ludzi w błąd, podając samodzielnie stworzoną informację jako fakt podany przez studio.

Najbardziej martwiłoby mnie, gdyby prawdziwym okazał się ostatni scenariusz. Jest natomiast absolutnie pewne, że osoby te nie uzyskały takiej informacji od polskich przedstawicieli SCS Software. Na targach było ich dwóch, z czego jednym jest Eryk "Rootkiller" - jeden z ojców Multiplayera, na forum którego piszemy. Ręczę za niego głową, że niczego takiego nie powiedział. Drugim jestem ja - Piotr Łuciuk.

 

Pytania o kolejne kierunki rozwoju mapy. Bałkany są jednym z możliwych kierunków rozwoju mapy. Nie powiedziano jednakże że to im będzie poświęcone kolejne mapowe DLC. Nie podano informacji o tym, któremu kierunkowi będzie poświęcone kolejne DLC. Na wszystkie pytania dotyczące następnego DLC mapowego pracownicy SCS Software odpowiadali jak jeden mąż "Decyzja ta zostanie podjęca po zakończeniu DLC Italia".


Jeżeli chodzi o same konkretnie Bałkany, w prywatnych rozmowach mówiłem iż "Osobiście marzyłoby mi się jak najszybsze powstanie DLC z Bałkanami i Rumunią, gdyż są to piękne miejsca, których jestem miłośnikiem i gdzie od kilku lat regularnie spędzam wakacje". Od razu po tym dodawałem że "To nie ode mnie zależy kierunek mapy i że osobiście szczerze wątpię w szybkie powstanie tego kierunku z powodu na niską ekonomicznie siłę nabywczą tamtych terenów".

 

Piotr Łuciuk

SCS Software

 

Niestety nie jest mi dane śledzić forum na bieżąco i odpisywać od razu.

W każdym razie będąc na WGW takowe informacje pozyskałem od czeskiego pracownika studia SCS Software.
Być może masz rację i ze względu na to, że dla nas obu był to język obcy (a rozmawialiśmy po angielsku) to informacja nie do końca dotarła w sposób taki jaki dotrzeć miała.

Ciężko mi teraz dokładnie zacytować co zostało powiedziane, gdyż natłok otrzymywanych tam informacji był tak wielki, że po czasie człowiek się gubi w tym co usłyszał.

Jeśli pamięć mnie nie zawodzi to odnoście Bałkanów usłyszałem "will be next DLC", jednak nie zaprzeczam, że przed tą wiadomością było jeszcze "I hope" lub coś podobnego.

W każdym bądź razie cieszy mnie to, że sprostowałeś wszelkie informacje, rozwiałeś wszelkie wątpliwości i teraz wiadomo, że nic nie jest pewne.

Myślę, że myśląc o Bałkanach można jeszcze jeden argument "za" przysunąć - jest to jedyny dostępny teraz teren, do którego nie byłoby konieczne poprzednie DLC.

 

Link to comment
Share on other sites

Ehh.. jeszcze Włochy nie zostaly wydane, a już gdybanie co bedzie następne.. weźcie czasami sie zastanówcie nad tym co piszecie i mowie o osobach ktore pisza o balkanach. Czy naprawdę ktos wam by powiedzial o nowyn dlc jak sami nie wiedzą co bedzie? Niech wyjdą wlochy, nacieszmy sie nimi i za pół roku mozna wrócić do rozmowy.. nie rozumiem co siedzi w glowie takich ludzi którzy wprowadzają w błąd niewiadomych graczy.. Najlepiej napiszcie że całą Europę wydadzą w następnym dlc, wszystkie ciężarówki i licencjonowane naczepy.. no ja was prosze używajcie czasem mozgu 

  • Thanks 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@Adam112, SCS i brak błędów? W tej bajce były smoki? Co aktualizacje błędów przybywa, a nie ubywa no to można łatwo wywnioskować co jak będzie wyglądać :)

 

Po filmikach prezentujących to DLC można wywnioskować, że mają jeszcze przed sobą daleką drogę, do dopracowania tych pilotów, którzy jadą na czołowe, a traffic i tak nie zjedzie :) To już za przeproszeniem w głupim OMSI traffic potrafi wpuścić "gracza" niż w ETSie.. 

 

Naczepy zapewne dalej będą miały błędy z fakeshadowem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 26.11.2017 at 1:48 PM, Wojtek9911 said:

Ehh.. jeszcze Włochy nie zostaly wydane, a już gdybanie co bedzie następne.. weźcie czasami sie zastanówcie nad tym co piszecie i mowie o osobach ktore pisza o balkanach. Czy naprawdę ktos wam by powiedzial o nowyn dlc jak sami nie wiedzą co bedzie? Niech wyjdą wlochy, nacieszmy sie nimi i za pół roku mozna wrócić do rozmowy.. nie rozumiem co siedzi w glowie takich ludzi którzy wprowadzają w błąd niewiadomych graczy.. Najlepiej napiszcie że całą Europę wydadzą w następnym dlc, wszystkie ciężarówki i licencjonowane naczepy.. no ja was prosze używajcie czasem mozgu 

Następne ma być Special transport przecie?

Link to comment
Share on other sites

1.30.0.25

 

This is a beta update available in the public_beta branch.
Please report any bugs on our forum[forum.scssoft.com]
 

Fixed company trailers sometimes floating in the air

Fixed gas price display

Fixed missing company paintjob for Libellula company

France: Fixed tram traffic lights not working in Nantes

Scanias 2016: Fixed incorrect material on leather steering wheels

Edited by kylo67
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Special transport jest podobny do Heavy Cargo.

Tylko, że ładunki te są traktowane niczym misje. Przywalenie w coś będzie oznaczało koniec gry (z tego co mi Eryk mówił na WGW, być może uległo to zmianie, who knows). W pilota za bardzo się uderzyć nie da, bo przy prędkości 60 km/h dużo nie można ;) A do tego przy każdym zwiększeniu swojej prędkości - oni też jadą szybciej. Trasy też sobie nie zmienimy, bo nas wtedy cofnie i pilot nam wskazuje drogę. 

 

Obstawiałabym max. 50 zł, bo jednak to jest jakieś "większe" DLC, które ciutkę wnosi do gry. 

 

Spoiler

hKIRTwh.jpg

 

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, H&V I PatrycjaPL said:

W pilota za bardzo się uderzyć nie da, bo przy prędkości 60 km/h dużo nie można ;) A do tego przy każdym zwiększeniu swojej prędkości - oni też jadą szybciej. Trasy też sobie nie zmienimy, bo nas wtedy cofnie i pilot nam wskazuje drogę.

No więcej jak 60 możesz pojechac pilot wtedy nie przyspieszy, ale jest to równoznaczne z niepowodzeniem misji. Więc to DLC nie będzie dla fanów robienia z ETS, NFSa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.