Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie od razu Kraków zbudowano.

Na pewno w przypadku ATS'a nie ma co wybrzydzać, a tym bardziej narzekać, ale to już normalne w tym społeczeństwie...

Jedni są zwolennikami Europy, a inni Ameryki, a jeszcze inni uwielbiają oba te tytuły.

Nie pamiętacie już jak to było w przypadku, gdy ETS 2 był mało rozwinięty w dniu premiery, a w porównaniu do tego co jest teraz?

Amerykańskiemu odpowiednikowi też trzeba dać czas, ale zawsze będą tacy, którym nic nie będzie pasowało.

Nikt nie każe przecież kupować tych dodatków, wolna wola.

Już widzę, gdy SCS wypuści Włochy lub Nowy Meksyk, jak to ludzie marudzą, że to jest za drogie itd.

Pewnie jakby te DLCki mapowe były za darmo to i tak, niektórzy będą dalej narzekać na zawartość, ciężki żywot twórców gier :( .

 

Edited by Kacperovski
  • Like 2

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Daniellus_PL said:

@[RT]Aro32 ja też :). Ale już niedługo, pewnie max za 2 miesiące zobaczymy. Trochę mniej się o tym mówi, ale razem z Włochami nowa Skakanka wejdzie chyba. Więc jeszcze lepiej. W każdym razie - 1 dnia już będę miał Bella Italia na pewno :D

Wyczuwam w Kościach że to będzie szybciej :D no ale i tak kupię dopiero na wypłat. Ale nie wiem czemu mam takie przeczucie że włochy  będą miały swoja Premierę jak Francja

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daniellus_PL said:

@[RT]Aro32 ja też :). Ale już niedługo, pewnie max za 2 miesiące zobaczymy. Trochę mniej się o tym mówi, ale razem z Włochami nowa Skakanka wejdzie chyba. Więc jeszcze lepiej. W każdym razie - 1 dnia już będę miał Bella Italia na pewno :D

Wiesz co na WGW nie było skakanki więc zaczynam mieć wątpliwości czy ją wydadzą z Włochami.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HaQ said:

Scania jest na okładce DLC Italia więc gdyby wiedzieli ze nie zdąża by jej nie dawali.

Może być tak jak mówisz, a może być zupełnie na odwrót ;)  Jak był ten wywiad na WGW z buhunem i tymi dwoma to były pytania o scanie man'a i renie, scania jest gotowa na testach w scani, pozostałe są gotowe tylko nie ma licencji co jest moim zdaniem beznadziejne.  Według tych z wywiadu, ze scania może to potrwać od kilku dni do nawet 2 lat xD ale wiadomo pewnie miesiąc może wincyj.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

Z Range T tez "wiedzieli" że zdąża 

Był jeden obrazek z Renault T i brak info odnośnie prac itd.

@pompka500 Jak to SCS powiedziało z Scanią żyją dobrze i można to zauważyć wiec problemow teoretycznie nie powinno być.

Edited by HaQ

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Scania jest w zaawansowanej fazie testowania, wiec narazie wszystko stoi na dobrej drodze :) . Co do trucków hamerykanskich mają jednego w zaawansowanej fazie testowania tylko licencji brak heh, nie wiadomo jaka to marka, choć Bohun od razu walił prosto z mostu, ciekawe czy będzie tak jak mówił.

Wspominano tam nie tylko o 2 latach, a nawet, że może to potrwać z 20 lat xD, jak dobrze pamiętam.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Ogółem to że do ats pierwsza beta będzie to chyba po to aby przyciągnąć jednak trochę ludzi do ats. Teraz to ats jest tylko mexico, do ets szykuje się italy, scanie i ponadwymiarowe ładunki więc tym razem można pomyśleć że w ats mniej roboty mieli. Ale poprzednio też ats był pierwszy a roboty tyle samo... Ja chcę scanie :(

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.