Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

 

1 hour ago, Slonick78 said:

altualnie ~5000 na MP ale dzięki MP ETSa i ATS kupiło wiele tysięcy więcej. Gdyby nie MP założę się że połowa lub wuięcej śmigała by na piratach 

No to prawda :) prostym przykładem na to jest wielu youtuberow, którzy dzięki MP zainteresowali się ets2 pomimo braku zainteresowania danym tematem :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Haniballl said:

Trochę śmieszą mnie ludzie którzy myślą że to dzieki MP ETS2 dalej się rozwija - fakt przybyło wiecej użytkowników ale taka jest prawda że to nie wiele zmieniło na ten moment kiedy piszę posta w ETS2 gra 19 838 osób z czego 4975 graczy to gracze aktualnie na MP - Gdzie pozostałe około 14 tysięcy? - Na Singlu wiec nie piszcie głupot że to dzięki multi mamy DLC bo to nie prawda

 

Wiesz że w sumie jest ponad 1 700 000 zarejestrowanych kont na multiplayer? To my wymagamy od graczy aby mieli oryginalną grę, gdyby nie to, zakładam że scs by się tak nie rozwinął :P Sam kupiłem oryginał i wszystkie dlc tylko po to aby widzieć je na multiku, inaczej grał bym sobie bez wkładu finansowego ^.^ 

1 700 000 x 20zł za podstawkę, fajna kwota, a gdzie tam reszta dlc xD

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, gdyby nie mp, grałbym w ets2 ale rzadziej i na piracie. Gdyby nie mp, nie byłoby takiego zainteresowania i grą i dlckami. Wreszcie gdyby nie mp, popularność gry byłaby na tyle mała że takie Skandynawie itp, byłyby mitem. Aż się dziwie że mp nie otrzymuje żadnej kasy czy cuś, ale może czegoś nie wiem... :P

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pompka500 said:

Potwierdzam, gdyby nie mp, grałbym w ets2 ale rzadziej i na piracie. Gdyby nie mp, nie byłoby takiego zainteresowania i grą i dlckami. Wreszcie gdyby nie mp, popularność gry byłaby na tyle mała że takie Skandynawie itp, byłyby mitem. Aż się dziwie że mp nie otrzymuje żadnej kasy czy cuś, ale może czegoś nie wiem... :P

Ja co prawda pełną wersję i to pudełkową mam od 2012r. Aczkolwiek przed wydaniem MP miałem dłuższą przerwę od ets2, ponieważ po prostu mi się znudził. Gdyby nie MP to bym pewnie nie kupował tych wszystkich DLC, bo po co, jak są modyfikacje i to nie raz o niebo lepsze :)

Link to comment
Share on other sites

Jako użytkownik wszystkich dostępnych w grze ciężarówek czekam na każdą z nich. Jednak chyba najbardziej na MANa. Lubię tą markę, przyjemnie się jeździ, a jako jedyna w grze ma tylko jeden model. Więc fajnie byłoby mieć drugi. Najmniej chyba na Renault. Design jakoś mnie nie przekonuje. Oczywiście ,,jeździłbym,, ale najmniej czekam na ten model. 

Jak już kiedyś mówiłem na Skakankę również czekam z niecierpliwością. Jednak w szeregu po MANie :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jeżdżę wszystkim, fakt że Scanią jeżdżę ostatnio rzadko, to chyba właśnie nowa Scania skieruje mnie na kurs Scani. Fakt że jako Fan marki Renault nie mam innej opcji niż czekać na Range T jest mimo wszystko mnie przekonujący niż Scania :D

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

^^New Mexico, Italia i 'niespodzianka'(wiem chyba specjalne transporty) dla ETS2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.