Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie wiem czy było ;)

 

https://www.instant-gaming.com/en/2226-buy-key-steam-euro-truck-simulator-2-italia/

Włochy 1 grudnia, cena 14.99€ w promocji, a bez 20€ czyżby najdroższe DLC mapowe? ;) Lecz czy to prawdziwe info? Pożyjemy jeszcze trochę i zobaczymy. 

 

Co do ceny Nowego Meksyku to raczej te 15€ to norma będzie za DLC do ATS... tylko mam nadzieje, że SCS dotrzyma słowa i mniejsze stany będzie dodawać w JEDNYM DLC, a nie każdy stan dosłownie każdy osobno.... bo to było trochę przegięcie z ich strony... 

 

 

Dodatkowo jakieś nowe DLC się szykuje ;)

 

https://steamdb.info/app/558245/subs/ << 6 dni temu aktualizacja.

Edited by .AMF.
Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co podniecać, "Going East"  "Scandinavia" jak i sam " American Truck Simulator " tez były wystawiane na podobnych stronach i wiele razy data oraz cena mijała się z rzeczywistością.

Osobiście wolał bym jak najszybciej i jak najtaniej, SCS już nas przyzwyczaił do swoich stawek za DLC i ona akurat jest zbliżona najbardziej, co do daty nie będę się wypowiadać ja swoje już napisałem jakiś czas temu :D

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze widzę, to dostaniemy oświetlenie "nocne" we wnętrzu ;) Czyli coś nowego, ciekawe czy to dobrze zrobią aby nigdzie nie przebijało :D Mam nadzieje, że doczekam się jeszcze w tym roku tej ciężarówki :)

Muszą dostosować DLC wszystkie pod te Scanie, zrobić wszystkie dodatki wnętrz itd. no i co najważniejsze uzyskać OSTATECZNĄ zgodę producenta :D

I co mnie cieszy to nareszcie realny komputer pokładowy, a nie jakieś wymysły.... (tak sądzę po zdjęciach)

 

37080275971_94407c886c_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

@[BTS] Duch tu się w pełni zgodzę, tym bardziej że jest to strona instant-gaming, znana z przecen 50% w przedsprzedaży. Ale w sumie jest tu napisana przecena, czyli raczej cena taka zostanie, zważając na to że do wydania już blisko

 

 

P.S.: Post #500 :D

  • Upvote 1

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

No powiem szczerze, że się nie mogę doczekać. Zdjęcia wyglądają genialnie. Widać że SCS przykłada wagę do drobiazgów. Jeśli faktycznie zrobią możliwość tuningu elementami z Mighty Griffina to będzie już pełne szczęście :) 

I tak jak wspomniał @.AMF., również wygląda mi to na komputer pokładowy. Więc kolejna, spora nowość w grze. 

 

Nie mogę się doczekać, mam nadzieję że nowe Skakanki wyjdą wraz z Bella Italia, czyli.... Za niedługo ;)

Pozostaje cierpliwie czekać.

 

Może też coś drgnie w sprawie Mana Euro 6 i Renault RangeT, nadal na nie czekam :)

 

Link to comment
Share on other sites

@Meitt, hmm 1.29 beta z poprawionymi Włochami na takiej jakości jak jest DLC Bella Italia i czy w tej becie będzie Scania? Jestem tego ciekawy :) Nie widzę innej opcji bo ciężarówki musza przejść przez zamknięte bety jak i otwarte dla graczy, bo potem będzie jak w ATS, że ciężarówki mają jakieś niedoróbki w postaci dziur w cieniach i w środku gdzie ciężarówka nie ma szyberdachu mamy słońce z niego... 

 

 

Dodatkowo nie wiem czy ktoś zauważył ale w interiorze z Scanii S widzę, że są jakieś "bieda" edition liczniki, bez okrągłych ekranów, mam nadzieje, że w obu R jak i S będzie możliwość wybrania tych wnętrz z okrągłymi ekranami na zegarach i oświetleniem bo jak nie to lipa straszna będzie.... Przekładać wnętrza specjalnie bo SCS nie zrobił czegoś co jest normalnie to 2/10....
 

Scania S:

37051787072_0b9a463c9c_b.jpg

 

Scania R:
37080275971_94407c886c_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, .AMF. said:

@Meitt, hmm 1.29 beta z poprawionymi Włochami na takiej jakości jak jest DLC Bella Italia i czy w tej becie będzie Scania? Jestem tego ciekawy :) Nie widzę innej opcji bo ciężarówki musza przejść przez zamknięte bety jak i otwarte dla graczy, bo potem będzie jak w ATS, że ciężarówki mają jakieś niedoróbki w postaci dziur w cieniach i w środku gdzie ciężarówka nie ma szyberdachu mamy słońce z niego... 

 

 

Dodatkowo nie wiem czy ktoś zauważył ale w interiorze z Scanii S widzę, że są jakieś "bieda" edition liczniki, bez okrągłych ekranów, mam nadzieje, że w obu R jak i S będzie możliwość wybrania tych wnętrz z okrągłymi ekranami na zegarach i oświetleniem bo jak nie to lipa straszna będzie.... Przekładać wnętrza specjalnie bo SCS nie zrobił czegoś co jest normalnie to 2/10....
 

Scania S:

37051787072_0b9a463c9c_b.jpg

 

Scania R:
37080275971_94407c886c_b.jpg

Moze każdy model będzie miał po 2 wnętrza do wyboru a te na ss są poprostu losowe.

Link to comment
Share on other sites

Już sobie wyobrażam jak będzie wyglądała CD po wprowadzeniu ich również do MP. 90% napotkanych ciężarówek to nowe Scanie :D

Tak jak było przy nowym Volvo. Ale w sumie nie ma się co dziwić, też zamierzam zrobić nową Skakanką na początek przynajmniej 1000 KM żeby przetestować :) 

 

@[POLARIS] JSM mi się to oświetlenie wewnętrzne bardzo podoba. Może to zostanie również wprowadzone do pozostałych ciężarówek ? Byłoby to bardzo fajne, aktualnie wewnętrzne światło dają tylko części z DLC do tuningu. Podniosło by to jeszcze bardziej poziom realizmu gry. Takie światełko/światełka można by było włączać bez silnika i osobno od innego oświetlenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tydzień góra dwa i każdy powróci do "swojej" ciężarówki, którą jeździł przedtem, a jeszcze ktoś inny na niej zostanie.

Oczywiście będzie kilku drajwerów, którzy będą pisać, że zostają przy starych modelach tejże marki, bo nie będą nowym jeździć... pamiętam było takie coś przy Dafiku E6 na FB zwłaszcza.

 

Oby ten model miał w porządku kierunkowskazy, nie jakieś powolne jak w Mańku i oby to nie był dźwięk jak w obecnej Scanii, mnie to aż irytuje... dlaczego SCS nie może oryginalnych dźwięków nagrać i zaimplementować do gry, a nie tworzyć jakieś DLC'ki jak to dawno temu było np. kierownice, czy drążki... (wiem, że DLC z kierami do ATSa jest, ale mogliby poświęcić trochę czasu na ETS'a w tym akurat przypadku i zrobić te dźwięki kierunków tak jak trzeba)

Moderzy nie mają z tymi "szczególikami" problemu, a twórcy gry jakoś nie potrafią tego zrobić... od tylu lat.

 

Po prostu czeski film -_-.

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stanislaw [PL] said:

Ja jeżdżę tylko Skakanką i jakoś mnie jej dźwięki nie irytują, przyzwyczajenie ? a może to sprawia dźwięk przestrzenny ? mam słuchawki 7.1 polecam Logitech G35

Jednym się ten dźwięk podoba, innym nie - wszystkim się nie dogodzi. Za to pomruk scani polecam na AIM SC808 i Beyerdynamic DT770 w wersji 250Ohm, istne uniesienie dla uszu. :)

Edited by pompka500
Link to comment
Share on other sites

@Stanislaw [PL] W tym zdaniu nie chodziło o dźwięk silnika tylko KIERUNKOWSKAZÓW! Przeczytaj od początku, a nie łapiesz za poszczególne słówka, w środku zdania. Może tak zrozumiałeś, akurat.

Słuchawki 7.1 w tym przypadku nic nie dadzą... :)

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.