Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Do takiego poziomu przyzwyczaili nas wypuszczając Francję. Ciekawy jestem jakiś "smaczków", jak będą wyglądały parkingi i lokalne, wąskie uliczki.

Na razie widać jeden nowy ładunek, mam nadzieję, że wypuszczą kilka, bo dopisanie nowych do plandeki, to nic specjalnego, a wrzucenie czegoś świeżego na niskopodwoziową naczepę czy też platformę nie wymaga żadnej licencji etc.

Edited by [POLARIS] JSM
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

W nowym DLC ITALIA na pewno pojawią się nowe naczepy oraz różne typy ładunków tak jak to miało miejsce przy premierze dodatków Scandinavia czy też Viva la France. Ciekaw jestem bardziej czy w końcu po tak długim czasie oczekiwania zostanie oficjalnie opublikowana nowej generacji Scania S, na zdjęciu promującym dodatek ITALIA jest zamieszczone jej zdjęcie ale cóż poczekamy zobaczymy :) 

Edited by RAMZES GAMING
Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Aves Duże autokary są już od dawna w grze Euro Truck Simulator 2. Może jest ich mało, lecz ja gram codziennie na mapach takich jak ProMods & RusMap & Southern Region & Eaa Map oraz przy modyfikacji na realistyczny ruch drogowy i ustawionym natężeniu ruchu w samej konsoli developerskiej na uset_g_traffic 10 jest ich naprawdę mnóstwo. :)

Link to comment
Share on other sites

@[GER] COBRA Ale vanilia a nie mod. A moez dodane do Italii. Cos jeszcze widze kempingi, lowridery...

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnie jak większość osób wie zawsze cieszą nowe pojazdy czy ulepszenia dla ruchu ulicznego. Więc oczywiście się teraz też cieszę :) Ale jak również większość osób wie, czekam na jakiegoś większego update, z nowymi właściwościami traffica. 

A ten model autobusu wygląda przyjemnie, na autobusach się nie znam, więc nie mam zielonego pojęcia jaki to model, ale wygląda bardzo ładnie. 

Link to comment
Share on other sites

@.AMF. Tak to prawda, ale cóż tak to już jest jeśli przez dłuższy okres czasu nie grało się bez modyfikacji. :D 

 

Korzystam jedynie z modyfikacji Jazzycat zawsze pobieram całość dotycząca ruchu drogowego więc mogłem nie zauważyć.  :) 

Cóż gra się cały czas rozwija więc kto wie co będzie za 2 czy 3 lata.? Może będziemy mieli możliwość jazdy "motocyklami" w Euro Truck Simulator 2 ? Wydaje się to troszkę śmieszne, ponieważ wtedy bardziej gra by przypominała Grand Theft Auto czy inne tego typu gry, lecz nie wiemy co Studio SCS SOFTWARE wymyśli w najbliższym czasie.? Czas pokaże :) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [GER] COBRA said:

W nowym DLC ITALIA na pewno pojawią się nowe naczepy oraz różne typy ładunków tak jak to miało miejsce przy premierze dodatków Scandinavia czy też Viva la France[...]

 

Poza bodajże naczepą do przewozu samochodu z Peugeot'ami zamiast Skody "na pace" nie dodano żadnych nowych naczep. Tylko dopisali do firanki i chłodni jakieś szczepionki medyczne, ścięte kwiaty, procesory itd. Mi chodzi o dodanie nowych obiektów na chociażby platformę. Bo chyba np. do szpuli kabli, snopków siana itd nie trzeba żadnych pozwoleń, licencji.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [POLARIS] JSM said:

 

Poza bodajże naczepą do przewozu samochodu z Peugeot'ami zamiast Skody "na pace" nie dodano żadnych nowych naczep. Tylko dopisali do firanki i chłodni jakieś szczepionki medyczne, ścięte kwiaty, procesory itd. Mi chodzi o dodanie nowych obiektów na chociażby platformę. Bo chyba np. do szpuli kabli, snopków siana itd nie trzeba żadnych pozwoleń, licencji.

Do Skandynawii masz np naczepę z samochodami Volvo, ciężarówkami Volvo, ciężarówkami Scania oraz naczepę do przewozu bydła. A do Francji masz Renault a nie Peugeoty :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, H&V I elot360PL said:

Do Skandynawii masz np naczepę z samochodami Volvo, ciężarówkami Volvo, ciężarówkami Scania oraz naczepę do przewozu bydła. A do Francji masz Renault a nie Peugeoty :D

No ta, w Skandynawii coś tam dodali, przy Francji lipa. No ewentualnie nowe tekstury.

Co do naczepy, to jak na moje, to Peugeot'y :D

ets200231_qhahnaq.png

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

^^2 Citroen, 2 Peugeot i 2 Renault.....

  • Thanks 1
  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.