Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

I teraz nasuwa się pytanie czy osoby posiadające juz dany ekwipunek po wykonaniu tego eventu otrzymają po raz kolejny  itemy?

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kacperovski said:

Ciekawe jak ja mam to zrobić, skoro nie mam żadnego zlecenia z Wotra. W żadnym mieście nie mam ani jednego zlecenia w największym okręgu również. Brawo SCS. Świetny event...

U ciebie jest taki problem nie u wszystkich napisz do supportu WOTa i tyle.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, HaQ said:

U ciebie jest taki problem nie u wszystkich napisz do supportu WOTa i tyle.

A Ci wszyscy o tym wiedzą? Nie tylko ja taki problem mam i SCS jakoś się nie kwapi, aby to naprawić. Kiedyś było wszystko w porządku, ale kiedy nastąpiła aktualizacja 1.27 lub 1.26 (nie pamiętam), to już się coś musiało popsuć.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Yoka# said:

Udało mi się ukończyć wszystkie 10 :D Otrzymałem figurkę wieży eiffla, 2 flagi włoskie i 1 czeską. Flagi włoskie wystawiłem za 30 euro, a czeską za 20, zobaczymy czy ktoś kupi :D

Link do mojego profilu: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=1226848

Ty poważnie to piszesz ? 30 i 20 ojro ? jak one kosztowały tak jak duch pisał, nie więcej niż jedno piwo. Teraz dodatkowo każdy może to zdobyć i będzie tego wysyp, trafiłeś z tą ceną idealnie, na prawdę idEALnie. 

Link to comment
Share on other sites

Na początku one faktycznie tyle kosztują. NIemcy przed chwilą były warte 60Euro. Teraz ceny spadają aczkolwiek myślę, że nikt normalny po takiej cenie tego nie kupi, tylko poczeka chwilę. Jestem pewien, że za tydzień te proporczyki będą kosztowały grosze. 

Może jedynie ta Gold wersja francuskiego proporczyka będzie droższa.. A tak to taniutkie to będzie :D 

I powodzenia w wykonywaniu eventu, czas do 1 października :D 

 

1.JPG

  • Like 1
 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Informacja dla graczy co kupili proporczyki jak była taka możliwość , nie musicie robić tych wyzwań bo i tak nie otrzymacie kolejnych :D

 

EDIT: jednak otrzymałem przedmioty steam coś zamulił

Edited by [BTS] Duch
  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Rynek się za jakiś czas uspokoi, spokojnie. 

Tak samo jest z przedmiotami z Team Fortress 2, im więcej jakiegoś przedmiotu tym bardziej cena idzie w dół. A jak ktoś sobie wytworzy jakiś uniknalny przedmiot i wie że ma tylko jeden taki to może sobie dać obojętnie jak dużą cenę bo wie że nikt nie da niższej, rozumiecie.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, H&V I elot360PL said:

Rynek się za jakiś czas uspokoi, spokojnie. 

Tak samo jest z przedmiotami z Team Fortress 2, im więcej jakiegoś przedmiotu tym bardziej cena idzie w dół. A jak ktoś sobie wytworzy jakiś uniknalny przedmiot i wie że ma tylko jeden taki to może sobie dać obojętnie jak dużą cenę bo wie że nikt nie da niższej, rozumiecie.

 

Nie tylko chodzi o "unikalne przedmioty".Sama nikła dostępność danego przedmiotu (nawet zwykłego bez żadnych większych atrybutów czy też paternu) czyni go droższym od innych.Dosłownie wolny rynek  z uwagi na inne gry teraz także na ets2,przez co tymbardziej  jest wielce opłacalny dla steam (podatek/prowizja za sprzedaż przedmiotów) i dla scs (wzbogacenie gry o nową funkcje z rynkiem społeczności i lepsza promocja gry z punktu widzenia dla tych którzy chcą coś zarobić na tej funkcji i zarazem wymieniać sie "itemami".

  • Like 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^do 1 pazdziernika

  • Like 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.