Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, Donovan511 [PL] said:

Zależy jaka będzie cena Italii bo na Francji to tam nawet na eu2 szału nie ma jeśli chodzi o ilość graczy. 

Nie wszyscy mają Francję. Zauważ, że SCS wprowadził duble, co na pewno przyczyniło się i przyczyniać się będzie do tego, że ludzie tą Skandynawię kupować będą. Właśnie ze względu na nowość. Trzeba jakiś smaczek graczom narobić. 

Francja - przebudowana stara część Francji, po co? Po to, żeby pokazać, że faktycznie to jest bardzo ładne i wyróżniające się pośród pozostałych terenów. Z Włochami z resztą będzie tak samo. No i może z Polską :v Chyba każdy po cichutku liczy na jakieś odświeżenie Going East :D 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

W Italii nie ma dubli w rl....

 

Duisburg nadal 80+

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Muszka G said:

Za to w ATS pustki. A szkoda. Pamiętam zaraz po wyjściu ATSa jak było +1500 osób.  Cała mapa tętniła życiem. Gdzie się nie ruszyłem było pełno aut. A teraz niestety pustki.

Boli to co mówisz, tym bardziej, że ja ATS'a kupiłem dopiero tydzień temu i jak widzę serwer na którym gra 50 osób, to zaczynam żałować tego zakupu ;/

Link to comment
Share on other sites

W Bergen się zrobił kolejny Duisburg. Wjechałem tam dziś ok 16:00. 80 osób na tabie, do 20 minut czekania w korku przed sygnalizacją, bo oczywiście podczłowieki nie kumają, żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, kiedy nie ma możliwości jego opuszczenia. Na serwisie kocioł, double nie były w stanie w ogóle wyjechać.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, [EKARD] bazyliszek [PL] said:

W Bergen się zrobił kolejny Duisburg. Wjechałem tam dziś ok 16:00. 80 osób na tabie, do 20 minut czekania w korku przed sygnalizacją, bo oczywiście podczłowieki nie kumają, żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, kiedy nie ma możliwości jego opuszczenia. Na serwisie kocioł, double nie były w stanie w ogóle wyjechać.

Przecież to było do przewidzenia. Zamiast zezwolić na całej mapie z tym jeździć to się uparli i jest w jednym miejscu syf.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Euro3 said:

Przecież to było do przewidzenia. Zamiast zezwolić na całej mapie z tym jeździć to się uparli i jest w jednym miejscu syf.

 

To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, WooQash said:

 

To nie jest, że się uparliśmy. Sama gra tam generuje zlecenia i w 95% wszyscy i tak by tam jeździli bo nie bawiliby się w edycje miejsc czy inne bajery. Z zażaleniami do SCSu.

Uwierz mi, że dużo osób bawi się w edycję save lub przez mody. Które to np. podmieniają wszystkich zleceń naczepy na jeden typ. 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze nic, tam w Bergen jeszcze byli ludzie w miare myślący i rozumni, że trzeba się odsunąć, temu kto wyjeżdżał.

W Oslo to był cyrk, serwis malutki, a ludzi z doublami chyba z 30 (tylko na serwisie, a wokoło jeszcze więcej) i ten co chciał wyjechać, to w powietrze jak zabawka wylatywał.

Mi ledwo co się udało wyjechać, a jechałem samym koniem, za dużo miejsca to tam nie było.

Teraz tam jest taki ruch, na autostradzie co chwilę kogoś spotkasz, co jak co, ale dawno nie miałem przyjemności wyprzedzać kilku osób na raz z różnicą prędkości może 5 km/h i każdy jedzie swoim pasem, nie zajeżdża, nie przyspiesza, każdy jednakową prędkością i jak trzeba to mrugnie, gdy jest miejsce. Jakby to nie było EU2... :rolleyes: Oby więcej takich graczy i spotkań.

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EVO-T Piotrek9494 said:

Wiesz jednak nie wszyscy gracze to szaleńcy coraz więcej jest jednak myślących ludzi, ja np zauważyłem, że coraz częściej np jak jest korek albo nagłe hamowanie to ludzie wrzucają awaryjne a jeżeli ktoś nie wyhamuje i Ci wjedzie w tył to przeprosi więc oby tak dalej. 

Chyba dawno na landówce C-D nie byłeś :D

 

Ale fakt, jakoś na Skandynawii po tej aktualizacji,  jest większa "kultura" stania w korkach.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.