Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

On 18.08.2017 at 9:23 PM, Daniellus_PL said:

@MATAMETMyślę, że kiedyś zostanie to dodane. Tak jak mówiłem, Mighty Griffin najprawdopodobniej dostanie buffa o parę nowych rzeczy, wtedy też pewnie dodadzą je też do Dafa (te których nie ma) 

Powiem szczerze, jako fan Scanii mnie bardziej ekscytuje nadchodzące DLC Włoch, w którym dostaniemy nowe Skakanki :) Pewnie wtedy będzie update Griffina.  

 

Nie nastawiałbym się, że razem z Włochami wyjdzie nowa Scania. Jak wypuścili dla świata pierwsze screeny z nowych terenów Francji, to było Range T, a później skończyło się, jak się skończyło i dalej nie można tym jeździć.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [POLARIS] JSM said:

 

Nie nastawiałbym się, że razem z Włochami wyjdzie nowa Scania. Jak wypuścili dla świata pierwsze screeny z nowych terenów Francji, to było Range T, a później skończyło się, jak się skończyło i dalej nie można tym jeździć.

No bo scania wyjdzie w aktualizacji przed Włochami xd, czyli tej która dostosuje podstawkę do Bella Italia

1 hour ago, H&V I elot360PL said:

Ale tu masz Scanię na okładce, a tam miałeś tylko screen. To coś znaczy :D

Dokładnie w przypadku Viva la France, na okładce była premiumka, więc było wiadomo ze wraz z Francją nie będzie Range T. Tu jest kwestia tego że SCS ma najlepszy kontakt ze Scanią dlatego tu nie powinno być wątpliwości że dostaniemy nową skakankę.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, [EKARD-R] bazyliszek [PL] said:

Może dlatego, że potrójne naczepy nie istnieją?

To polecam zagrać w ATSa i następnie się wypowiedzieć w tym temacie ,  potrójne naczepy są w grze ATS

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Bylo by fajnie jak by ATS byl bardziej rozbudowany jak obecny ETS, np. krajobraz bardziej budynkami zabudowany a nie dookola pustynie, wiecej stanow i firm ciezarowek.

Jezeli chodzi o DLC, to oczywiste ze na Steamie kupuje sie drozej, ale na necie DLC sa o wiele tansze,  - nie bede tu wymienial stron  bo nie wiem czy reklama jest legalna, ale ja zakupilem DLC naprawde tanio, i to taniej niz na steamie, problem w tym ze sa chyba tylko 3  DLc dla Ats-a, i to boli tak samo jak malutka mapka na Ats-ie.

Link to comment
Share on other sites

@[TruckersPL] Przemo Co do stanów to będą one rozbudowywane. Bodajże będziemy jeździć z jednego wybrzeża do drugiego ok. kilka tysięcy km. WB o tym mówił dużo razy na swoich odcinkach, ta gra będzie świetna tylko trzeba dać jej czasu. Kilka lat ta rozbudowa na pewno jeszcze potrwa.

Narazie to głównym celem SCS'u jest ETS jak widać.

 

A co do kupowania tych mapowych DLC na steam to większość osób tak robi. Kto kupuje tak drogie rzeczy na Steam, skoro można kupić taniej, a tak czy tak, wspiera się SCS... :).

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

Bylo by fajnie jak by ATS byl bardziej rozbudowany jak obecny ETS, np. krajobraz bardziej budynkami zabudowany a nie dookola pustynie, wiecej stanow i firm ciezarowek.

Jezeli chodzi o DLC, to oczywiste ze na Steamie kupuje sie drozej, ale na necie DLC sa o wiele tansze,  - nie bede tu wymienial stron  bo nie wiem czy reklama jest legalna, ale ja zakupilem DLC naprawde tanio, i to taniej niz na steamie, problem w tym ze sa chyba tylko 3  DLc dla Ats-a, i to boli tak samo jak malutka mapka na Ats-ie.

I wszystkie 3 sa darmowe oczywiscie mowa o mapach mysle ze nowy meksyk juz niedlugo wyjdzie a cena ? cos pewnie w przedziale 50-60zł

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [POLARIS] JSM said:

 

Nie nastawiałbym się, że razem z Włochami wyjdzie nowa Scania. Jak wypuścili dla świata pierwsze screeny z nowych terenów Francji, to było Range T, a później skończyło się, jak się skończyło i dalej nie można tym jeździć.

 

Tak, tylko SCS wypuszczając fotki Range T czy Volvo dla ATS'a publikowało te fotki w dobrej wierze, że uda im się zdobyć licencję. Niestety minęły już ponad 2 lata i nadal nic... W przypadku Scanii licencja albo już jest, albo to tylko formalność, skoro sama Scania na łamach swoich serwisów pisała o tym, że będzie ona w ETSie, czego np. ani Renault, ani Volvo wcześniej nie zrobiło i ma to po prostu gdzieś.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Apropos ruchu Al to pamiętam jak byłem rozczarowany brakiem jego realizmu. Więc zainstalowałem moda ,,Realistic Traffic,, który dodawał różną częstotliwość ruchu, wypadki, głupich kierowców itp. I to było coś. Bałem się, że będzie to przesadzone (latające auta po mapie) ale było w sam raz. Traffic wyglądał jak żywy. Naprawdę żałowałem, se nie wychodzi update tego moda. Al jest po prostu nudny. Przy zmianie pasa zawsze 3 mrugnięcia, zero realizmu jeśli chodzi o częstotliwość... 

Może kiedyś sie o to postara SCS.

Link to comment
Share on other sites

@terrordrome ze Steam Workshopa. Nie jest on kompatybilny już bardzo dawno, nie wiem nawet od której wersji ale przynajmniej od roku. Możliwe że nawet już się nie pojawia. 

Reszta podobnych modyfikacji (sprawdzałem sporo, również z innych źródeł niż steam) jest słaba. 

Jeśli ktoś ma fajnego moda na traffic działającego na nowych wersjach gry (1.27+) to bardzo proszę udostępnić link :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.