Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

DLC na tuning do DAFa miazga, ale wydaje mi się że zostało wydane przedwcześnie, brakuje jakiś dedykowanych malowań w tym DLC, dodatkowo co mnie trochę zasmuciło to brak możliwości zmiany osłon z tyłu na malowane oraz (czego nie było nawet w Mighty Griffin) brak możliwości wyboru (kurde, nawet nie wiem jak to się nazywa :D ) tej blachy która jest za siodłem gdy wybierzemy tylny zderzak ze światłami. Jeden zderzak ma tą całą blachę w kolorze ale osłony w kolorze nadwozia na baki paliwa już nie zrobili, wolałbym żeby to było rozdzielone. Chodzi mi dokładnie o to:

WUlsQA3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MATAMET said:

DLC na tuning do DAFa miazga, ale wydaje mi się że zostało wydane przedwcześnie, brakuje jakiś dedykowanych malowań w tym DLC, dodatkowo co mnie trochę zasmuciło to brak możliwości zmiany osłon z tyłu na malowane oraz (czego nie było nawet w Mighty Griffin) brak możliwości wyboru (kurde, nawet nie wiem jak to się nazywa :D ) tej blachy która jest za siodłem gdy wybierzemy tylny zderzak ze światłami. Jeden zderzak ma tą całą blachę w kolorze ale osłony w kolorze nadwozia na baki paliwa już nie zrobili, wolałbym żeby to było rozdzielone. Chodzi mi dokładnie o to:

WUlsQA3.jpg

 

przecież kolego możesz zmienić tą blachę na inną? Masz tam chyba  dwie blachy do wyboru.

Link to comment
Share on other sites

@MATAMETMyślę, że kiedyś zostanie to dodane. Tak jak mówiłem, Mighty Griffin najprawdopodobniej dostanie buffa o parę nowych rzeczy, wtedy też pewnie dodadzą je też do Dafa (te których nie ma) 

Powiem szczerze, jako fan Scanii mnie bardziej ekscytuje nadchodzące DLC Włoch, w którym dostaniemy nowe Skakanki :) Pewnie wtedy będzie update Griffina.  

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, H&V I ElectroMusic! said:

"Wczytywanie rzeczy Ekwipunku Steam"

Czy ja dobrze rozumiem, że SCS idzie w stronę rzeczy, które będziemy mogli kupić na Steam i mieć je w ekwipunku, aby potem móc te rzeczy 'postawić', przykładowo na desce rozdzielczej (jakieś figurki, flagi, proporczyki itp.)?

To byłoby nawet całkiem spoko.

 

https://steamdb.info/app/227300/items/

Już to jest :D tylko zapasy się wyczerpały 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Czy tam trudniej, to nie powiedziałbym. Ja tam tylko zauważyłem ze się ta naczepa tylko buja i nic więcej. ;) No że chyba jestem ślepy. :P

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę Panowie robić zbędnego syfu w dziale pomocy, więc zapytam tutaj.

Otóż od wydania bety w ATS (czyli już miesiąc czasu), aż do teraz, nawet na stabilnej wersji na WoTr nie mam potrójnych naczep. Szukam głównie w północnej części Nevady. Ktoś jeszcze ma taki problem? Wątpię aby na prawie 100 ładunków nie było, to już raczej niemożliwe. Warto pisać do supportu SCS?

 

@Muszka G Ja kupiłem, od razu w ekwipunku, nic nie pobierało ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.