Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nie ma się co pieklić z tymi itemkami.

I tak prędzej czy później wejdzie to do "obiegu" tak jak to było w przypadku DLC Raven Truck Design Pack.

Na początku nie było tego w sklepie, a teraz proszę bardzo na wyciągnięcie ręki można sobie kupić bez większego wysiłku.

Mam nadzieje, że Studio SCS nas w tym roku zaskoczy i zorganizuje jakąś akcję podobną do tej w 2014 na święta ^_^.

Stare dobre czasy, 5000 km z prezentami, może i w tym będzie podobnie, nawet tak 4fun, nagroda to jedynie może jakiś achievement na World Of Trucks, żadne jakieś DLC. Liczy się zabawa i rozrywka ;).

Chociaż i tak w tym roku zostaliśmy rozpieszczeni, dla mnie miodzio.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, .AMF. said:

No i jest tak jak myślałem :) że dlc dafa będzie bogatsze od scani :) te międzyosie na 6x4 miodzio, kangur :) no i tylny zderzak w euro 6, cóż może mighty griffin dostanie aktualizacje o inne lepsze dodatki? Czekam tylko za wieściami kiedy premiera i koszt :)

Może dzisiaj ? xD

Nie no obstawiam wtorek albo piątek w następnym tygodniu :D

Edited by HaQ

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

normalnie kopara mi opadła jakie to jest piękne , i to co ja oczekiwałem od lat malowane elementu 

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ogółem to czekam na chromowany lakier :D Jak już mamy międzyosie w chromie to co stoi na przeszkodzie zrobić chrom na lakierze? :D

SISL pokazał w sumie wszystkie części jakie dodawane sa w tym DLC https://www.youtube.com/watch?v=laRfIv9RB50 łącznie z pułkami w Euro 6, a tego akurat na filmiku który udostępnił tutaj @HaQ, nie ma :P 

Jedno mnie trochę smuci, że nie ma elementów malowanych jeśli chodzi o grill z wersji poliftowej 2017 w Euro 6... Ale myślę, że to dodadzą jak ktoś coś gdzieś zasugeruje :P

Link to comment
Share on other sites

@Daniellus_PL, jest pewien wątek na forum SCSu tam można składać różnorakie propozycje, może akurat się przyjmie i SCS zacznie coś w Cabin Accessories zmieniać? 

"Tapicerkę" - co masz tutaj na myśli? Kolor np. foteli, deski rozdzielczej? Czy pikowana skóra?

 

Bo jak pikowana skóra to trochę średnio z tym będzie....

 

SCS niestety jak by miał wymodelować np. całą tylną ścianę plus dach w pikowanej skórze plus możliwości dania tego na deskę rozdzielczą w np. wnękę na środku deski w DAFach to mogło by to FPSy zjeść i to bardzo, stosując lżejszą technikę czyli w miarę wymodelowany element z dobrym wycieniowaniem itd. można by tego uniknąć, lecz nie będzie to to samo co w całości wymodelowane. 

Szczerze to takie wnętrza to bym przygarnął :D

img%5D

DSC-0801-border.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.