Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Nazwa niezbyt ambitna :) Tak, to nowa Scania na bank. Więc chyba wyjaśnione kiedy się ona pojawi. 

@H&V I elot360PL raczej nie, byłoby to bardzo nie fair, gdyż ciężarówki miały być za free. Pewnie dadzą jakieś DLC, albo dodadzą jakieś itemki.

Pozostaje tylko czekać. Myślę że w tym roku jeszcze się go doczekamy, ale różnie może być. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, [RT]Aro32 said:

Włochy ważniejsze od Nowego Meksyku

Dla wielbicieli tylko i wyłącznie ETS'a na pewno ;)

Mimo wszystko ja tam czekam na Nowy Meksyk, może kiedyś się doczekam ;)

Jednak Włochami też nie pogardzę, teraz to już jestem ciekaw czy poprawią tą "domyślną" część Włoch w 1.28 czy dopiero jakoś w następnych aktualizacjach. Jeśli będzie już, to nie mogę się doczekać tego tłoku we Włoszech na MP. Włochy aktualnie malutkie, ludzi będzie dużo - może być bardzo, bardzo wesoło (albo dla niektórych później mniej wesoło).

Link to comment
Share on other sites

@H&V I elot360PL tak wiem, ale chciałem jasno powiedzieć jak wg mnie będzie :)

Co do Mighty Griffina to raczej nie będzie ono dla nowych Scanii. Jest tam sporo zewnętrznych części, musiałoby zostać prawie wszystko zmienione dla nowego modelu. Ale wewnętrzne dodatki może zostaną. Światełka w kabinie czy roleta z Gryfem chyba nie musi być zmieniana dla nowego modelu. 

Chociaż ta Scania (jak też nowe Volvo) najpiękniejsza będzie bez dodatków, w jednolitym kolorze, więc nawet jakby dało się montować dodatki z gryfem to ja bym ich nie montował. 

Link to comment
Share on other sites

@MATAMET, mogę się mylić, lecz na samym początku raczej może nie być takich dodatków, zresztą i tak "tylny zderzak" jest identyczny w S, R nowej generacji jak i R Streamline jeśli chodzi o proporcje itd. więc jak będą pinezki to przez edycje save czy jakąś modyfikacje która wykorzystuje oryginalne elementy nie będzie problemu z założeniem części. 

@[BTS] Duch, osobnego nie :) Lecz co za problem zaktualizować o nowe rzeczy specjalnie pod te Scanie obecnego Mighty Griffin? :D

 

@Daniellus_PL, wystarczy po prostu dodać sloty na obrysówki na grillu, skopiować parę elementów, zmienić teksturę i to chyba tyle :) Bo tylny zderzak, czy rury za kabiną będą pasować bez najmniejszych problemów o ile SCS nie zepsuje proporcji modelu, chociaż i tak jestem zdziwiony bo po tym screenie można wywnioskować, że chyba będzie to pierwszy model który nie wystaje mocno ponad obrys naczepy jak i nie jest za mały :) Lecz to tylko średniej jakości zdjęcie. 
 

25 minutes ago, [K&P Log] [Kamil][PL] said:

Jednak Włochami też nie pogardzę, teraz to już jestem ciekaw czy poprawią tą "domyślną" część Włoch w 1.28 czy dopiero jakoś w następnych aktualizacjach. Jeśli będzie już, to nie mogę się doczekać tego tłoku we Włoszech na MP. Włochy aktualnie malutkie, ludzi będzie dużo - może być bardzo, bardzo wesoło (albo dla niektórych później mniej wesoło).


Jak dla mnie to SCS nie wprowadzi tych poprawek teraz, ze względu na to, że beta trwała by jeszcze zapewne ponad miesiąc jak nie dwa..... Oni muszą najpierw je przerobić na takiej samej jakości jak DLC, wykonać zamknięte testy czy gdzieś nie ma niewidzialnych ścian, braków kolizji w obiektach i dopiero wtedy wydać Otwartą Betę (dla graczy do testów i wykrycia jak największej ilości błędów, a te błędy w jakimś stopniu poprawić) z tymi nowościami w postaci przerobionych obecnych Włoch + dodać jeszcze Monako (myślę, że to miasto-państwo zostanie dodane, tak wywnioskowałem z screena poniżej. :) Więc przerobione obecne Włochy obstawiał bym na 1.29 które będzie w okolicach końca listopada, początku grudnia, no chyba, że wyrobią się szybciej to było by zaskoczenie.

 

36105406890_0e8dd29c88_b.jpg

 

Myślę, że to jest część miast jakie dostaniemy, na jednym screenie udostępnionym na steam czy blogu można zobaczyć miasto Cassino, więc raczej na Rzymie się nie zakończy :D


Co do Nowego Meksyku to poczekajmy jeszcze trochę ;) Może również dostaniemy to DLC w tym roku jeszcze? 


 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .AMF. said:

@MATAMET, mogę się mylić, lecz na samym początku raczej może nie być takich dodatków, zresztą i tak "tylny zderzak" jest identyczny w S, R nowej generacji jak i R Streamline jeśli chodzi o proporcje itd. więc jak będą pinezki to przez edycje save czy jakąś modyfikacje która wykorzystuje oryginalne elementy nie będzie problemu z założeniem części. 

@[BTS] Duch, osobnego nie :) Lecz co za problem zaktualizować o nowe rzeczy specjalnie pod te Scanie obecnego Mighty Griffin? :D

 

@Daniellus_PL, wystarczy po prostu dodać sloty na obrysówki na grillu, skopiować parę elementów, zmienić teksturę i to chyba tyle :) Bo tylny zderzak, czy rury za kabiną będą pasować bez najmniejszych problemów o ile SCS nie zepsuje proporcji modelu, chociaż i tak jestem zdziwiony bo po tym screenie można wywnioskować, że chyba będzie to pierwszy model który nie wystaje mocno ponad obrys naczepy jak i nie jest za mały :) Lecz to tylko średniej jakości zdjęcie. 
 


Jak dla mnie to SCS nie wprowadzi tych poprawek teraz, ze względu na to, że beta trwała by jeszcze zapewne ponad miesiąc jak nie dwa..... Oni muszą najpierw je przerobić na takiej samej jakości jak DLC, wykonać zamknięte testy czy gdzieś nie ma niewidzialnych ścian, braków kolizji w obiektach i dopiero wtedy wydać Otwartą Betę (dla graczy do testów i wykrycia jak największej ilości błędów, a te błędy w jakimś stopniu poprawić) z tymi nowościami w postaci przerobionych obecnych Włoch + dodać jeszcze Monako (myślę, że to miasto-państwo zostanie dodane, tak wywnioskowałem z screena poniżej. :) Więc przerobione obecne Włochy obstawiał bym na 1.29 które będzie w okolicach końca listopada, początku grudnia, no chyba, że wyrobią się szybciej to było by zaskoczenie.

 

36105406890_0e8dd29c88_b.jpg

 

Myślę, że to jest część miast jakie dostaniemy, na jednym screenie udostępnionym na steam czy blogu można zobaczyć miasto Cassino, więc raczej na Rzymie się nie zakończy :D


Co do Nowego Meksyku to poczekajmy jeszcze trochę ;) Może również dostaniemy to DLC w tym roku jeszcze? 


 

No nie powiem, zaskoczyłeś mnie tym zdjęciem. Co do Monaco - oby, bo jakoś tak im jedno państwo by wcięło ;/ 
Jeśli dobrze widzę, to na zdjęciu zaznaczony jest prom (quarry), więc...hmmm... może wyspy też dadzą? Zapowiada się wspaniałe DLC jednak ja chcę już Nowy Meksyk :D Wspomnieli o nim już dawno, dawno temu, więc kto wie, może z 1.28 do ATS'a dostaniemy mapkę, a z 1.29 do ETS'a.

Link to comment
Share on other sites

Just now, .AMF. said:

@[K&P Log] [Kamil][PL]
Quarry to jest kamieniołom :P 

 

Zobaczymy jak to wyjdzie z tymi wyspami, na steamie ludzie piszą, że raczej ich nie będzie, ale kto wie? :P

 

 

 

Kurczaczek, zabłysnąłem angielskim... Mój błąd, zwracam honor :D 

No cóż, pozostaje nam tylko czekać, myślę, że już niedługo dowiemy się czegoś więcej ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ta nowa Scania jest brzydka niz Renault T :lol:

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^taa, Nice.36105406890_0e8dd29c88_b.jpgTa mapa jest chyba bardzoo stare.... Widac na mapie nie bylo Wenecji ani drogi do Austrii...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Szymon035 zaczekajmy na oficjalną mapę dodatku, która zostanie udostępniona później na blogu SCS bliżej premiery. Jeśli natomiast okazałoby się, że rzeczywiście to co na mapie powyżej to jest cała zawartość to sam się zastanawiam czy w ogóle jest sens kupować. Jakość jakością, ale Włochy na Rzymie się nie kończą (tj Szwecja na Oslo lub Norwegia na Bergen).

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałem wyżej jest miasto Cassino którego nie ma zaznaczonego na mapie :)

 

ss_974a8704b59213bd948755673d3fbbf66d59b

 

Więc mapa nie kończy się na Rzymie. :)

 

@H&V I elot360PL, co w związku z tym, że w ME są inne kolory miast?... Wszystko jest praktycznie tak jak w grze :) Więc to co wysłałem raczej się sprawdzi co do Włoch, lecz dojdzie jeszcze trochę, a ile to nie wiadomo.

 

Oby zrobili takie drogi gdzie będzie naprawdę można wykorzystać potencjał silników 540KM+ :)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.