Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, H&V I elot360PL said:

No dobra, ale w mojej głowie rodzi się jeszcze jedno pytanie które bardziej dotyczy multika.

 

Czy nastąpią zmiany w regulaminie adekwatne do nowych podwójnych naczep? Takie zestawy są dozwolone w Skandynawii, ale też w paru krajach starego lądu, a świetnie wiemy że osoby bardziej ogarnięte bez problemu ściągną te naczepy na "stały ląd". 

Wiem że w regulaminie jest zapis o egzekwowaniu przepisów ruchu drogowego w danym kraju, tym samym czy jeśli ktoś będzie miał taki zestaw np w naszym rodzimym kraju to może za to zostać ukarany?

Jesli bedzie zakaz poruszania sie po reszcie europy to nie trzeva bedzie wykonywac modelu podwojnych naczep :) Z drugiej strony dopuszczenie podwojnych zestawow na stary kontynent moze obrazowac pieknymi konwojami :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trybcio86 said:

Jesli bedzie zakaz poruszania sie po reszcie europy to nie trzeva bedzie wykonywac modelu podwojnych naczep :)

Ale i z zakazem modelu nie trzeba. Trzeba by było gdyby te naczepy byłyby wydane z jakimś DLC (mwl musi wymyślić coś co gracze bez DLC będą widzieli w zastępstwie). Tutaj nie ma takiej potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, H&V I elot360PL said:

Ale i z zakazem modelu nie trzeba. Trzeba by było gdyby te naczepy byłyby wydane z jakimś DLC (mwl musi wymyślić coś co gracze bez DLC będą widzieli w zastępstwie). Tutaj nie ma takiej potrzeby.

a co ja napisałem ? Problem w tym ze jak bedzie mozna te naczepy targac po calej europie to model byc musi.

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze spojrzenie na map edytor. Orléans co ciekawe jest zaznaczone nawet na podkładzie mapy.

Ja jednak widzę jedną nie ścisłość. O ile landówka między A6 do landówki na prawo od A6 jest zaznaczona, tak w drugą stronę (Fragment ze stacją i tunelem) nie ma go na podkładzie. Wygląda to tak.

6eZOp5n.png

 

30AZFUH.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2017 at 0:05 PM, Szymon035 said:

Jak zdobyć osiągnięcie:

Heavy, But Not Bull In a China Shop! - Complete a perfect delivery (no damage, no fine, in-time) of a cargo from the Heavy Cargo Pack which is at least 1000 miles long

 

1000mil to około 1600km

 

Miałem dwa ładunki z Heavy Cargo Pack i dalej nie mam tego osiągnięcia, zero uszkodzeń itp.


 

  Reveal hidden contents

 

w5pJL27.jpg

 

 

 

 

  Reveal hidden contents

eVeVu2N.jpg

 

O co chodzi? Wszystkie warunki spełnione.

 

Dziś udało mi się to zrobić. Mogę się mylić ale może chodzić tu o to, że należy zrobić te 1000 mil bardzo przepisowo. Bez uszkodzeń, na czas, bez żadnego typu mandatu. Ja dodatkowo jeszcze bardzo przestrzegałem prędkości na danych odcinkach dróg i w miastach. Powodzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@[RT]Aro32, a myślisz, że SCS o tym nie wie?... 

O ile dobrze pamiętam to gdzieś na Francji jest ukryta kolejna landówka (również nie przejezdna) z dość dużą stacją paliw :)
Przypuszczam, że nie starczyło im czasu albo po prostu coś się stało, że tego nie dokończyli :)

Zobaczymy co się ukryje przy kolejnym DLC Włoch :) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AMF said:

@[RT]Aro32, a myślisz, że SCS o tym nie wie?... 

O ile dobrze pamiętam to gdzieś na Francji jest ukryta kolejna landówka (również nie przejezdna) z dość dużą stacją paliw :)
Przypuszczam, że nie starczyło im czasu albo po prostu coś się stało, że tego nie dokończyli :)

Zobaczymy co się ukryje przy kolejnym DLC Włoch :) 

@AMF Oczywiście ze wie  sądzisz ze jak robią mapę to nie wiedza o tym

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, H&V I elot360PL said:

Autor tego nie pokazuje, ale na szybko przeleciałem tamte rejony, znalazłem jeszcze taką landówke. (Przebieg poglądowy, bo sporo tam zawijasów)

F5uDcmW.png

 

Na lewo od A6 znajduje się stacja benzynowa:

b410wet.png

 

Oraz krótki tunel:

d8Ugujp.png

 

 Nie che was rozczarować ale ta droga była kilka miesięcy przed wydaniem Viva la france :D

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, [RT]Aro32 said:

Jak scs to odkryje to może zrobią tam jakieś małe miasteczko

"Jak scs to odkryje"
@[RT]Aro32, sam stwierdziłeś, że SCS o tym nie wie... i nie widzę nigdzie u mnie "SCS Tego nie wie"
dWgrapW.jpg



@H&V I elot360PL, ciekawi mnie czy scs kiedykolwiek poprawi ten traffic... traffic chce skręcić jedziesz metr / półtora za nim, a ten nagle staje jak wryty..... i to nie pierwsza taka sytuacja..... ale cóż "AI jest dobrze zrobione, nie ma z nim błędów" tak jak teraz z interiorem w Volvo FH4... kierownica jest w pozycji która ułatwia wyjście z kabiny, a nie do jazdy "ale to nie jest bug"....

Ktoś zauważył jakieś zmiany w fizyce? Bo szczerze to teraz się sztywno jeździ nie koniecznie z doublami.... tak samo po podczepieniu naczepy przód idzie w górę, a tył opada tak nie naturalnie... 

 

Edited by AMF
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, H&V I elot360PL said:

Ja się też z dublami przejechałem dla testów

 

 

Stwierdzam że stało się to trochę niestabilne. Na filmie widać jak np przy jeżdżeniu po progach naczepa gibie się na lewo i prawo. Aż nie mogę się doczekać widoku leżących na boku dubli na ślimakach :>

Co to za obiekt jakis mod?

owner.png

Link to comment
Share on other sites

Stare poczciwe forum, kiedyś jedyna strona gdzie można było śledzić postępy powstawania TMP :D

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

pogrzebalem w plikach i znalazlem naniesione drogi dla dlc wlochy ?

http://i.imgur.com/vtjrihQ.jpg

 

Sa tez odnogi dla hiszpani ale nic konkretnego z nich nie wynika :) Nie ma na tem mapie naniesionego grazu, i klagenfurtu wiec moze po cichu w planach sa juz balkany ?

 

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Trybcio86 said:

pogrzebalem w plikach i znalazlem naniesione drogi dla dlc wlochy ?

http://i.imgur.com/vtjrihQ.jpg

 

Sa tez odnogi dla hiszpani ale nic konkretnego z nich nie wynika :) Nie ma na tem mapie naniesionego grazu, i klagenfurtu wiec moze po cichu w planach sa juz balkany ?

 

A to ci odkrycie...

 

On 4.07.2017 at 11:43 AM, H&V I elot360PL said:

Na podkładzie mapy w Map Edytorze zostały zaznaczone główne trasy dla nowego DLC mapowego. Widać też połączenia z DLC Francja

 

5IR7skN.jpg

 

fbLJ0EW.jpg

 

UuhRe73.jpg

 

XEQLE94.jpg

 

W9zSvwx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.