Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

8 hours ago, Robert_DRAJWER [BG] said:

Kierowcy, jak obstawiacie przyszłą cenę DLC New Mexico do ATS (mniej - więcej) :) ?

Pewnie około 50 zł.

1 hour ago, elot360PL said:

Raz że nie musisz nic podejrzewać bo na załączonym obrazku widać to wyraźnie a dwa że to żadna niespodzianka że DLC miałoby dokończyć Włochy. Głupio by było gdyby zrobili kawałek nie łączący się z obecną mapą prawda?

Co do DLC w ETS, Włochy były wiadome już z wyjściem Francji. Podobno ktoś znalazł nowe drogi we Włoszech, ale niedostępne. Więc może pod koniec roku dostaniemy Ciao Italia.

W sumie ciekawe jak to nazwą xd, mi taka nazwa przyszła do głowy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, musieliby już teraz zapowiedzieć (pierwsza wiadomość oficjalna o Francji była w lutym 2016 roku) i musieliby się naprawdę sprężać, a skoro dopiero teraz pojawił się układ dróg w ME, podejrzewałbym premierę na nie wcześniej niż na późną wiosnę 2018 roku.

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Donovan511 [PL] said:

a może niespodzianka na 20-lecie scs 

Albo 5 lat ETS2 (pazdziernik 2012) (styczen 2013 steam)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pol zartem pol serio.Scs mowil cos o grubym roku, czyli mniemam ze jestli wywiaza sie z obietnic ze co rok bedzie dodatek mapowy. ciezarowka i jakies dodatkowe dlc to dla nich to nie jest standard ktory przyjeli tylko cos ekstra :P Ciekawe podejscie ale potrzac na ostatnie miesiace to po takich obsuwach wykonanie planu moze byc szczytem ich mozliwosci :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja tak wiem że trochę nie w temacie, ale ciekawi mnie wciąż ten SCSowski symulator jazdy. A gdyby tak nim wjechać na multiplayer, na landówkę śmierci. Co by się stało gdyby, standardowo, użytkownik doznał obrotu w przód lub w tył? Co by się stało z symulatorem który "gwarantuje" realne odczucia jazdy za kierownicą? :>

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, H&V I elot360PL said:

Ja tak wiem że trochę nie w temacie, ale ciekawi mnie wciąż ten SCSowski symulator jazdy. A gdyby tak nim wjechać na multiplayer, na landówkę śmierci. Co by się stało gdyby, standardowo, użytkownik doznał obrotu w przód lub w tył? Co by się stało z symulatorem który "gwarantuje" realne odczucia jazdy za kierownicą? :>

Ty chory poje.... :D Przeciązenia byly by wieksze niz podczas akrobacji w samolocie czy starcie promu kosmicznego :D Fontanna pawi byla by spektakularnym widokiem :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.