Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, elot360PL said:

Bo wiesz, chociaż gra ma Pegi +3 to większość użytkowników raczej jest starsza, a jak się jest starszym to ma się dochody a jak ma się dochody to można sobie pozwolić. Przynajmniej ja tak to widzę.

Kto chce to będzie płacić , dadzą poniekąd  dotacje na ten cel z parę tysięcy osób to i zrobią rescala :)

Edited by Robert_DRAJWER [BG]
  • Upvote 2

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, AMF said:

Zobaczymy co będzie jutro :)  Chociaż to jest dziwne, że teraz w czwartki są wiadomości :D A nie w piątki :) Jak jutro nic nie będzie to trzeba czekać do wtorku/czwartku za jakimkolwiek info odnośnie zapewne bety do ATS i do ETS :)

Nie ma teraz, bo jeszcze nie ma open beta 1.28/1.7 w dziale "Bugs" w SCS forum.

 

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^Kolejny spam..... Lepiej nie poczytaj twojej glowy...

 

Co do update - bledy i problemy... Oni staraja poprawic..

http://americantrucksimulator.pl/2017/06/ulepszone-oswietlenie-aut/

 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

zaraz wyjdzie kolejny update, u mnie tak juz ponad 30 minut i bez efektów 

 

Edited by BTS Duch

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Bosz.... Co się dzieje z tymi adminami. Gracza zlagowało i go uderzyłem,nic mu się nie stało,a dla mnie 1%. Napisałem TWOJA STARA i dostałem kicka za obraze użytkownika xD Wszystko byłoby super gdyby nie to ,że tak nazywał się tamten użytkownik ,a w następnej linijce było przepraszam xD

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, tomkusi1 said:

Bosz.... Co się dzieje z tymi adminami. Gracza zlagowało i go uderzyłem,nic mu się nie stało,a dla mnie 1%. Napisałem TWOJA STARA i dostałem kicka za obraze użytkownika xD Wszystko byłoby super gdyby nie to ,że tak nazywał się tamten użytkownik ,a w następnej linijce było przepraszam xD

I po co się burzysz? To tylko kick. Admin na 100% nie wiedział gdzie dokładnie jesteś, ale widział co piszesz i uznał to za obrazę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.