Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

@AMF Co do biegu ekonomicznego w Actrosie MP3, może pamiętasz, jakiś czas temu pisaliśmy o tym. Twoje obawy się jednak potwierdzają, skoro byłeś taki pewien, że takiego biegu nie ma i mi nie wierzyłeś :P

 

"jak tak jest to chyba jestem ekhem ślepy bo nie widzę"

 

Proszę, oto tutaj masz dowód :

 

Spoiler

IMAG0373_jpg_300x300_q85.jpg

 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AMF said:

@Robert_DRAJWER [BG], Są to ukryte osiągnięcia po prostu, a nazwy są takie. :)

dDM5hFC.jpg

Tak samo jest w Grand Theft Auto V, te osiągnięcia są ukryte, a dopiero kiedy coś tam wykonasz to się odblokowują :) przykładowe screeny (są one wykonane na dwóch profilach steam):

 

Jeden screen:

Koons3y.jpg

drugi
dYJz2my.jpg

 

Co do tych osiągnięć "ukrytych i do odblokowanie , po wykonaniu misji".W tych etsowskich zablokowanych  nowych 5 osiagnieciach  to one są zablokowane z racji tego że po prostu  jeszcze nie zostały oficjalnie dodane do gabloty osiągnięć steam , patrz napis (upcoming) :)

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Ta to mod, typ austalijski b-train

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A jaką skrzynie masz ustawioną w ustawieniach gry aktualnie?

 

Inaczej bo na szybkości sprawdziłem.

Jeśli jeździsz na prostym automacie to nie zadziała. Działa tylko jak jeździsz na prawdziwym automacie albo na sekwencyjnej. Na manualu nie wiem bo nie wiem jak ten bieg zmienić na klawiaturze (A sprzęgła szukam ciągle), ale się dowiem :D

I się dowiedziałem. Że na klawiaturze tego nie sprawdzę.

Edited by elot360PL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.