Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

rynce opadają  , to nie wina NCZ oraz DLC tylko wina  twoja i typa co stał za tobą , trzeba się upewnić czy wyjazd jest czysty, a nie pchać sie jak 90% graczy z eu2

  • Upvote 4

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

@Szymon035 Wyjeżdżając ze strefy bez kolizji musisz pamiętać, że punktem głównym jest Twój ciągnik. Jeśli wyjechałeś nim ze strefy, to kolizje już na Ciebie działają. Gdyby tamten gościu wyjeżdżał równo z Tobą to on odpowiadałby jak za kolizję. Ale wyraźnie widać, że stoi w miejscu więc to Ty nie zachowałeś ostrożności przy wyjeździe.

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko @Trybcio86, kolejny double 48'

5FIJnV4.png

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tutaj mozecie pobrac i testujcie - http://atsmods.lt/great-dane-48-double-trailer/

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, H&V I Piotrex said:

@bazyliszek [PL] Czyli jak wyjedziesz ciągnikiem, a naczepa dalej jest w bezkolizyjnej, to i tak dostaje kolizje? Dobrze rozumiem?

 

6 hours ago, Szymon035 said:

Ja właśnie myślałem że cały zestaw jest w strefie nie widziałem że to działa tylko na ciągnik.

Dokładnie. Punktem odniesienia jest ciągnik więc kolizje już na Was działają. Dlatego w Duisburgu bardzo częsty jest widok zestawów wtopionych w asfalt lub latających w powietrzu. Oczywiście jeśli ktoś Wam celowo tak wjedzie to może dostać bana za spowodowanie wypadku.

Link to comment
Share on other sites

Wracając jeszcze do tematu ładunków dużych w ATS. Miejcie na uwadze to, że takie ładunki nie wszędzie chcą wejść. Jechaliśmy sobie ostatnio z bratem przez Tucson w Arizonie, a tu brat okazał się z byt duży :P

Jedyna opcja to wsteczny i zawracać, na szczęście barierki nie było (tylko kawałek), ciekaw jestem w sumie, czy za takie zawracanie moglibyśmy wyłapać po banie.

FOTO

 

19023581_1939114669687761_1778402301695334187_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek [PL] said:

^ Proponuję dokumentować całą sytuację oraz utworzyć poradnik, które miejsca należy omijać.

 

PS: Chyba naprawdę kupię tn dodatek do ATSa. Widać, ze tam jest większa skala trudności;)

Ja mam tylko nadzieje ze scs uzupelni mape i owe wiadukty o stosowane ostrzezenia :) Mi juz 3x sie zestaw rozbil o wiadukt :D Raz dlatego ze wjechalem z duza predkoscia pod niego ale przy przejezdziej pod nim po malu przeszedl gladziutko. Gdyby byla opcja w grze ze naczepa ma hydrauliczne zawieszenie to mozna bylo by je opuscic pod takim wiaduktem i powoli przeczolgac sie pod nim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek [PL] said:

^ Proponuję dokumentować całą sytuację oraz utworzyć poradnik, które miejsca należy omijać.

 

PS: Chyba naprawdę kupię tn dodatek do ATSa. Widać, ze tam jest większa skala trudności;)

Kupuj, kupuj ;) Czasami miło zaliczyć jakiś wiadukt :D 

Czasami jest na prawdę bardzo ciężko ocenić sytuację z kamery wewnętrznej, więc dobrze gdy ktoś z tyłu jedzie. Spotkałem już przynajmniej 7 takich miejsc, ale niestety nie mam fotek.

Poradnik dobra sprawa, tylko weź to spamiętaj gdzie nie jechać. Większość ludzi podpina naczepę i wio, nawet na mapę nie patrząc.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

^

To juz ich problem, że nie patrzą na mapę. Ja zawsze patrzę jak mnie droga prowadzi (i w grze i w realu). Czasem mnie prowadzi prostą drogą krajową, ale ja wybieram krętą wojewódzką, bo omijam przejazd przez zatłoczone miasto

Ja znów mam w zwyczaju spojrzeć na mapę, starać się ogarnąć jak mam jechać, wyłączyć nawigację i... no może kiedyś dojadę :D Polecam taki sposób, gra staje się odrobinkę ciekawsza niż jazda "po kresce". W takim przypadku planowanie trasy na bazie jakichś punktów orientacyjnych/poradnika jest dość problematyczne, bo jednak ciężko aż tak dokładnie drogę zaplanować, no ale nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że lepiej ale SCS musi z czegoś płacić wynagrodzenia swoim pracownikom.. Ja co prawda nie kupiłem tego dodatku bo nie gram już od miesiąca w ETS. Jak zacznę to wtedy się pomyśli. Co do dodatków to na większość warto wydać nawet i te 5 euro jak było to w przypadku Cargo Pack. Zawsze to jakieś urozmaicenie rozgrywki. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Upvote 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.