Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, kylo67 said:

ktoś na forum SCS zadał pytanie "Could you explain me, why in ATS DLC are signs Oversize load, flags signifying cargo size, but in ETS2 version there is no such marking?" ja też się pytam dlaczego?

Zebys sie Trybcio nie czepial ze dostal to samo :D

Link to comment
Share on other sites

To swoją drogą xD

 

A w moim skromnym odczuciu amerykańskie naczepy z powodu aż trzech punktów złamania mogą stronę bardziej rozłazić się po drodze, poza tym są też dłuższe od naszych długich europejskich odpowiedników. 

No i nie wiem czemu ale mnie takie napisy i oznaczenia bardziej kojarzą się z Ameryką niż Europą.

Link to comment
Share on other sites

Przejechałem kilka tys km z nowymi naczepami po mapie meksyku (krete i ciasne drogi ) i nie uszkodzilem zadnego ladunku az do momentu wjechania w okolice Reno... Zadnego znaku o tym zeby nie pchac sie tam z wysokim ladunkiem do tunelu :/ Ale to jest juz taki szczegol bardziej odnosinie mapy niz tego dlc :P

osxvUwL.jpg

 

Druga sprawa to widoczny na zdjeciu ładunek nie ma przyczepki z tylu i szkoda ze scs nie dodal mozliwosci trudnego parkowania dla tej naczepy. Mam nadzieje ze moderzy to uratuja :P Ogolnie nie mam jakiegos problemu z prowadzeniem tych naczep ale czesto zdarza mi sie ze musze odpiac ladunek zeby sie zatankowac lub przespac ( male stacje brak mozliwosci spania z podpieta naczepa ). Oba ladunki z podnosnikami sa naprawde tym czego chyba wiekszosc wymagajacych oczekiwala bo i dlugie i szerokie czyli gabaryt jak sie patrzy :)

Link to comment
Share on other sites

@Trybcio86 Jest. "g_simple_parking_doubles 0"

 

o3FbSXp.jpg

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aves said:

@Trybcio86 Jest. "g_simple_parking_doubles 0"

 

o3FbSXp.jpg

Dziekuje !!! Teraz bedzie zabawa :)

 

Niestety kilkadziesiat min spedzonych na probach zaparkowania w najtrudniejszym miejscu i zadne sie nie udalo :D Spedycje nie sa dostosowane do takich manewrow. ale sie nie poddaje moze za 1365 raze mi sie uda :D

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [K&P Logistics] [Kamil][PL] said:

No, no, gratuluję Trybcio. Fajna zabawa musi być z cofaniem, chyba muszę spróbować ^^
Próbowałeś może cofać z tą wersją naczepy złożoną z 3 części?

Nawet nie probuje :D Przy tych manewrach sasiedzi mysleli ze cos wierce tak DFGT halasowala :D

 

@bazyliszek [PL]

 

Ja stosuje moda na najdluzsze podwozie i mala kabine wiec tym sie naprawde ciezko cofa :) 

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Trybcio86 said:

Nawet nie probuje :D Przy tych manewrach sasiedzi mysleli ze cos wierce tak DFGT halasowala :D

Jeszcze Cię sąsiedzi nie zabili, więc aż tak źle musiało nie być ^^ 

Jak znajdę trochu czasu to spróbuję nagrać cofanie z 3 częściową naczepą, ale zaznaczam, że nie zamierzam się tutaj ośmieszać, więc podlinkuję tylko jak się uda :D

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

PS: Pytanie z innej beczki. Po co jest wybór języków przy wysyłaniu reportów na truckersmp?

Zebys mogl wyslac zgloszenie gdy nie znasz angielskiego, oraz zeby zgloszenie odebral admin ktory zna jezyk w ktorym zostal zgloszony.

Edited by Abed

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Abed said:

Zebys mogl wyslac zgloszenie gdy nie znasz angielskiego, oraz zeby zgloszenie odebral admin ktory zna jezyk w ktorym zostal zgloszony.

Tez tak myślałem, ale albo "jezyk Polska byc latwy" i admini się go uczą, albo nie wiem czemu zagraniczni Admini sprawdzają moje raporty po polsku. Po to wysyłam je po Polsku, żeby nasi je sprawdzali. W raporcie może być skomplikowany opis, który nawet po przetłumaczeniu nic nie powie Niemcowi czy Hiszpanowi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bazyliszek [PL] said:

@Trybcio86 Podlinkujesz moda? Chętnie sobie bym poćwiczył. A normalnie ciężko jest w ATSie z manewrami przy tych ładunkach?

 

PS: Pytanie z innej beczki. Po co jest wybór języków przy wysyłaniu reportów na truckersmp?

W workshopie tego moda znalazlem. Bodajze nazywa sie "Long chassis small cabine" Jak wczesniej pisalem to jazda w tym DLC z duzym ladowaczem to calkiem fajna sprawa bo jest akcja caly czas ze wzgledu na szerokosc i dlugosc tego ladunku :) Biorac dluga rame ciagnika do tego wtedy jest co robic. Jesli moj film kogos zdola zachecic do kupna dlc to bardzo fajnie bo w trailerze od scsu takich rzeczy nie pokazali .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.