Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, elot360PL said:

No i kogo to interesuje że niektóre ładunki się powtarzają? Chyba ważne jest to że jest naczepa dedykowana dla ameryki, nie?

W darmowej aktualizacji moga sobie kopiowac rozwiazania z blizniaka ale jak siegaja po hajs do mojej kieszeni to niech sie chociaz wysila....nowe naczepy to malo jesli to dlc ma zawierac tylko 4 nowe ladunki. Poki co jestem rozczarowany i poczekam na recenzje graczy czy rzeczywiscie warto umoczyc hajs dla samych naczep bo sie moze zaraz okazac ze tak uproszcza ich poruszanie sie ze caly fun zniknie...

Link to comment
Share on other sites

^^ Nie marnuj sie. Tam sa 9 ladunki, a ETS 8. To jest typ naczepy dla oba gier.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A mi to dynda co oni tam na te naczepy dadzą ,mogę wozić nawet muszle klozetową na tej ramie, mnie interesuje tylko poziom trudności, bo o to tu chyba najbardziej chodzi

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

I o to tu właśnie chodzi , tego ja oczekiwałem po dlc w ets2  , zanim cokolwiek się zrobi trzeba pomyśleć 3 razy !

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Patrzac na ten ostatni filmik zaczynam rozumiec podejscie scs do ulatwiania do maksimum pewnych rzeczy w grze ;) Jesli gosc z kamery 2 widzi tor poruszania sie naczepy i nie potrafi wjechac na spedycje to juz wole nie myslec jak by mu szlo z kamery 1 :P brakuje mi w tych ciagnikach dodatkowej osi

slide4.jpg

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Trybcio86 said:

 brakuje mi w tych ciagnikach dodatkowej osi

A mnie brakuje rzeczywistych urealnień. Te dlc jest bardzo niedopracowane i jeśli tak samo nie dopracują Scanię S, to przestanę cokolwiek kupować, bo będzie się mijało z celem. Kiedy wychodziło dlc na ponad gabaryty do ets, sądziłem, że się trochę postarają i np. nie wjedziemy na ślimaki do miast (przy dostawach do Gdańska wymuszałoby to jazdę przez landówkę w kierunku Olsztyna). Myślałem również, że pójdą troszkę w każdym kierunku, a oni po prostu dali ładunki powyżej 25t, zrobili do nich podwozie i naczepy i tyle. Czyli poszli zdecydowanie na łatwiznę.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BF-Trans] Barti93 said:

Nie wiem czy określenie "zbyt dorośli" jest trafne. ETS2 czy ATS to symulator od którego się trochę oczekuje. Popieram @bazyliszek [PL] ponieważ DLC mogło by wymusić na nas dodatkowe planowanie trasy tak aby mieć pewność ze zestaw na pewno przejedzie.

predzej sie zawiesi na przejezdzie kolejowym lub utknie na bramkach niz zakotwiczy pod wiaduktem :D planowac trase mozecie samemu wiec troche oczekiwania nad wyrost :D Pamietam ze na promodsach w gdansku czy szczecinie byl w miescie wiadukt pod ktorym sie nie dalo z gabarytem przejechac za bardzo...Dlc do ats pod wzgledem trudnosci jest calkiem ok i nie ma sie do czego przyczepic na tych filmikach ale niestety w ets takich fajnych rzeczy juz nie dodali :/ Zobaczymy co moderzy podzialaja z tymi naczepami :D

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, elot360PL said:

PEGI +3 zobowiązuje. Jesteście zbyt dorośli dla tej gry po prostu.

Raczej po prostu SCS próbuje dogodzić i tym i tym.

 

Doceniam te dlc, ale po prostu uważam, ze mogli dać więcej. Nowe towary, naczepy, podwozie i skrętne osie w naczepie to troszkę za mało. Nie wymagam uzyskania od systemu pozwolenia na przejazd daną jezdnią, ale mogli chociaż dać jakiś stopień trudności w manewrowaniu. Skrętne ośki są tak zrobione, ze można tą naczepą jeździć jak ze zwykłymi ładunkami. I wiecie co powiem? Przyjemniej mi się jechało z ponad gabarytem na mp, kiedy jeszcze te osie nie działały. Wtedy trzeba było kombinować jak mocno złamać ciągnąć, z jaką prędkością wjechać czy który pas zająć.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, [BF-Trans] Barti93 said:

Dobrze wiemy, że dogodzić wszystkim jest baaardzo ciężko :) 

Tak było od zawsze jakbyś chciał wiedzieć... :)

 

Scs wydaje Swoje DLC'ki wg. zamierzeń własnych, a nie każdego gracza z osobna.

Jak się coś nie podoba to wystarczy tego produktu nie kupować i tyle, życie od razu staje się łatwiejsze :P

 

A jak już naprawdę ktoś ma ból z takiego powodu, bo mu coś nie pasuje to proszę bardzo forum SCS stoi otworem na propozycję/zmiany :) 

 

Mi tam pasi to co jest i cieszy mnie to, że studio SCS dalej dba o tą grę.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.