Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Panowie Wy tu o manach a za lada dzien powinno sie pojawic nowe dlc cargo do atsa :) To powinno byc tematem najblizszych dyskusji a nie gdybanie czy bedzie man...;) Strasznie jestem ciekaw tego dlc bo manewry w ats sa dosc skomplikowane momentami a jak bedzie to wygladac po nowym dlc :) 

Link to comment
Share on other sites

SCS otworzyl e-shop - https://eshop.scssoft.com/

Soon on blog.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Trybcio86 said:

Panowie Wy tu o manach a za lada dzien powinno sie pojawic nowe dlc cargo do atsa :) To powinno byc tematem najblizszych dyskusji a nie gdybanie czy bedzie man...;) Strasznie jestem ciekaw tego dlc bo manewry w ats sa dosc skomplikowane momentami a jak bedzie to wygladac po nowym dlc :) 

Oraz nowy stan do ATS :) 

 

Myślę że po filmie w ets może się pojawić takie renault lub inne stworzone przez SCS

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [TIME BANDIT] Naimad said:

Ja w ATSa jeszcze nie grałem ale chciałbym wiedzieć ile tam można przejechać mil bo trasy w ETS już mi się powoli nudzą w Vive la France było podobno 20tys km dróg i to mi wystarczyło na dwa dni grania.

 

No to muszę Ci powiedzieć, że szybki jesteś. Choć widziałem zdjęcie na necie ze 100% odkrytą Francją w dniu premiery. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [TIME BANDIT] Naimad said:

Ja w ATSa jeszcze nie grałem ale chciałbym wiedzieć ile tam można przejechać mil bo trasy w ETS już mi się powoli nudzą w Vive la France było podobno 20tys km dróg i to mi wystarczyło na dwa dni grania.

Patrząc na fakt, że we Francji każdą drogę rozjazdu autostrad musisz osobiście przejechać, to musiałbyś grać 24/h, żeby wszystko odkryć i grzać na złamanie karku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.