Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Miałem wreszcie okazje przejechać się z nowymi ładunkami. No dobra, z jednym nowym ładunkiem. Moją pierwszą naczepą z DLC została niskopodwoziowa bez przedniego koła wspomagającego.

 

Faktycznie nie trzeba wykonywać jakiś strasznych ruchów żeby wykręcić, skrętne tylne koła robią robotę. Jednak nic nie jest doskonałe. Pojeździłem trochę naczepą po mieście. Skrętne koła faktycznie sprawiają że nie trzeba brać promienia skrętu niczym tankowiec, ale te kółeczka sprawiają że tył naczepy wyjeżdża na przeciwległy pas co mnie trochę niepokoi.

8p9IA4t.png

Skręt wziąłem jakbym miał zwykłą naczepę. O barierki nie zahaczę, ale mogę zahaczyć o kogoś kto jedzie z przeciwnego kierunku. Zastanawiam się w jaki sposób w takim razie brać zakręty żeby nasza naczepa była w miarę możliwości w rysach naszego pasa ruchu. 

Coś czuje że trzeba się przygotować na przepraszanie innych graczy za niespodziewane blokowanie drogi, albo co gorsza, przygotować się na taranujące nas tyły długich naczep.

 

Poza tym wziąłem naczepę na plac badawczy żeby zobaczyć jak to jest z jej fizyką (zawieszeniem). Do wszystkich którzy coś mówili a propo stawiania dęba przy nieodpowiednim podwoziu. Można to zrobić nawet przy 8x4, wystarczy potrafić :P

IGa4LiT.png

 

Waga naczepy robi swoje. A propo porównania do tankowca. Jeśli uda się wprawić naczepę w przechył (Jazda na "dwóch kołach") to zabawnie wygląda jak cały zestaw zachowuje się niczym owy tankowiec w trakcie sztormu. 

 

Reasumując, będzie ciekawie. O ile już nie jest. A sam uważam że każdy właściciel tego DLC raczej się nie zawiedzie. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 17.05.2017 at 8:39 PM, DudekAKADudek said:

Pewien użytkownik na polskiej grupie TruckersMP pokazał screena z trailera Heavy Cargo Pack DLC. Przedstawia on DAFa przebudowanego w sposób obecnie niemożliwy bez modów tzn. malowany grill i lampki na blendzie (?). Czy to oznacza, że kolejną ciężarówką, która po Scanii otrzyma swój własny tuning pack będzie właśnie DAF? Przypominam, że od premiery Mighty Griffin minął już prawie rok, więc to już chyba najwyższy czas na dodatki do kolejnych ciężarówek ;) 

18555834_820071841475827_3661308603535752662_n.jpg

Ten mod od ohaha http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=168412 (nie wiem on chyba uzyl tego moda)

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@DudekAKADudekWiem taka roznica jest podobnie(jak oni twierdza na forum). Zobaczymy cos..

 

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.