Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Zależy jak się trafi. Możesz przejechać bez uszkodzeń lub trafisz tak, że musisz się wczytywać z 5 razy.

Coś w tym jest, że na mapach z DLC jest mniej tych trolli:

21 hours ago, Rio de Janeiro said:

Trollom szkoda wydawać pieniążków na dlc z mapami bo po co mają to kupować jak i tak jeżdzą tylko Duisburg-Calais. A na Skandynawi nie ma praktycznie wcale jak kolega mówi.

 

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RT]Aro32 said:

Ja się tak zastanawiam jak to SCS rozwiążę problem z zakupem własnych naczep . przydały by się wtedy salony z naczepami  oraz serwisy

Jak tak piszesz przypomina mi się Haulin. Aczkolwiek mogli by to zrobić oraz dodać opcje taką by móc zrobić swoje logo na naczepie.

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pewien użytkownik na polskiej grupie TruckersMP pokazał screena z trailera Heavy Cargo Pack DLC. Przedstawia on DAFa przebudowanego w sposób obecnie niemożliwy bez modów tzn. malowany grill i lampki na blendzie (?). Czy to oznacza, że kolejną ciężarówką, która po Scanii otrzyma swój własny tuning pack będzie właśnie DAF? Przypominam, że od premiery Mighty Griffin minął już prawie rok, więc to już chyba najwyższy czas na dodatki do kolejnych ciężarówek ;) 

18555834_820071841475827_3661308603535752662_n.jpg

  • Upvote 1

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DudekAKADudek said:

Pewien użytkownik na polskiej grupie TruckersMP pokazał screena z trailera Heavy Cargo Pack DLC. Przedstawia on DAFa przebudowanego w sposób obecnie niemożliwy bez modów tzn. malowany grill i lampki na blendzie (?). Czy to oznacza, że kolejną ciężarówką, która po Scanii otrzyma swój własny tuning pack będzie właśnie DAF? Przypominam, że od premiery Mighty Griffin minął już prawie rok, więc to już chyba najwyższy czas na dodatki do kolejnych ciężarówek ;) 

18555834_820071841475827_3661308603535752662_n.jpg

Kierowcy Scanii są w ogóle bardzo rozpieszczani dodatkami, takie mam wrażenie. Do tego nadchodząca nowa generacja Szweda. Reszta marek zapomniana. Póki co to mogę się nacieszyć 4 osiowym Mercedesem.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Kierowcy Scanii są w ogóle bardzo rozpieszczani dodatkami, takie mam wrażenie. Do tego nadchodząca nowa generacja Szweda. Reszta marek zapomniana. Póki co to mogę się nacieszyć 4 osiowym Mercedesem.

O tym że będzie podobne DLC takie jak do scanii wiedziałem już od prawie pół roku kiedy to zacząłem grzebać w plikach. Aktualnie sprawa akcesoriów jakie można zamontować wygląda tak:

imVOwYE.png

 

Po lewej jest to co aktualnie ma DAF XF. Natomiast po prawej To co jest z dodatku mighty griffin. Jak widać wiele rzeczy da się przełożyć. np. Tylne światła, chlapacze itp.

 

10 hours ago, ThePeri said:

Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina :D

Już naprawione. Nie zwróciłem na to uwagi xD

 

Edited by L3chu
  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.