Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, kylo67 said:

hmmm w tym roku SCS obchodzi 20-lecie swojego istnienia może ta niespodzianka ma z tym związek zobaczymy. 

Tiaa, co powiedzeli na yt bohuna

Quote

Inne:

-Studio jeszcze w tym roku zmienia swoją siedzibę gdyż w tej już się nie mieści i poniekąd powstrzymuje to SCS przed rozwojem zespołu.

-Jak tajemniczo stwierdził Piotrek, jeżeli wszystko pójdzie po myśli studia, bardzo pozytywnie zaskoczą graczy jeszcze w tym roku!

It's fake :D

 

Macie "polski SCS": http://eurotrucksimulator2.info/pl/cierpliwosc-poplaca-czyli-mega-nowosc-w-najblizszej-aktualizacji/

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kacperovski said:

O nie podwójne naczepy :( zgroza.

Z jednej strony zaje**ście, a z drugiej niekoniecznie.

Fajnie, że SCS znalazło czas, aby się zająć tym projektem. Dla mnie bomba, lubię takie wyzwania, cofanie itp.

Z drugiej strony jednak nie miałoby to zastosowania na multiplayerze, chodzi mi o to co pisałem o DLC z ładunkami gabarytowymi. Są gracze, którzy na skrzyżowaniu skrecając w prawo mają zdolność taką, że potrafią zahaczyć o przydrożne barierki, ciągnąc wannę, a tutaj 2x dłuższy tył. Mi to nie przeszkadza, ale w sumie zanim to wyjdzie i będziemy to mieć w grze na tą chwilę nie ma co się tym przejmować :) .

No trochę lipa z tymi, że tak powiem pajacami, ale jak to u Wujka Bohuna powiedzieli - nie dodają aktualizacji specjalnie pod multiplayer. Chociaż, większość graczy jest raczej przyjazna, wystarczy omijać drogę C-D, zawsze wyjeżdżam stamtąd z uszkodzeniami, dramat.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dobra dobra, ale jak rozwiązane będzie oddawanie takich naczep? Najpierw B, potem A? Z cofaniem? Bez cofania, tylko podjechać do punktu na wprost (czyli np. te środkowe typ cofania podczas wyboru)? Po za tym jeżeli SCS takie coś doda do normalnej rozgrywki, to otwiera się droga do wprowadzenia wersji z MP, bo będą konkretne podwaliny do działania takiego ustrojstwa, a nie trzeba będzie wymyślać opcji jak z tym parkować albo jak pobierać taką naczepę.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to że co by nie zrobili, to i tak będzie źle, jak dla mnie dobrze że dodają coś nowego. Oczywiście też bym sobie życzył by "podwójne naczepy" zagościły na MP. I moim zdaniem, nie można używać argumentu przeciw " że na MP to ludzie sobie nie poradzą" - oczywiście że nie wszyscy, nawet teraz jest dużo graczy która też sobie nie radzi  z jedna naczepą i co ?... MP działa. Tak czy owak raczej powinniśmy się cieszyć...     

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RootKiller said:

Te naczepy zachowują się dokładnie tak samo jak pojedyncze jeśli chodzi o branie i oddawanie zleceń. Z tym dodatkiem że przy doubleach dodatkowo mamy miejsce do parkowania przodem (najprostsza opcja). Drugiej naczepy nie da się odczepić.

Czyli opcja double do wyboru będzie jak z schwarzmuller?

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RootKiller said:

Te naczepy zachowują się dokładnie tak samo jak pojedyncze jeśli chodzi o branie i oddawanie zleceń. Z tym dodatkiem że przy doubleach dodatkowo mamy miejsce do parkowania przodem (najprostsza opcja). Drugiej naczepy nie da się odczepić.

A czy jest szansa ze kiedys doczekamy sie ze te podwojne naczepy beda rozladowywane w 2 miejscach ? Czyli ze najpier jedziemy zdac mala naczepe a pozniej duza w inne miejsce ? Bylo by miodnie :D

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maxymiliano said:

Z tego co widzer ta mala naczepa a wlasciwie w tym przypadku przyczepa to tandem wiec moze niedlugo zobaczymy tez tandemy?

Miło by było ujrzeć takie pojazdy w ETSie, lecz to wiąże się z przerabianiem podwozi aktualnych ciągników no i inna fizyka jazdy (tak mi się wydaje), a z czym jeszcze tego to nie wiem. Tutaj od tych rzeczy są osoby, które się na tym doskonale znają :).

 

@Trybcio86 Na pewno koniecznością by było przerobienie specjalnie ekonomii pod to.

Pożyjemy zobaczymy :p.  

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, kiedy pojawią się one już w ETS/ATS aż chętnie będzie chciało się je przerabiać :D np.

10xdlDM.jpg

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kacperovski said:

Miło by było ujrzeć takie pojazdy w ETSie, lecz to wiąże się z przerabianiem podwozi aktualnych ciągników no i inna fizyka jazdy (tak mi się wydaje), a z czym jeszcze tego to nie wiem. Tutaj od tych rzeczy są osoby, które się na tym doskonale znają :).

 

Fizyka jazdy jest podobna, Największe różnice, to zachowywanie się naczepy podczas manewrów, np. cofania.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

@RootKiller ok, mam nadzieję, że nie będzie dochodzić do kuriozalnych sytuacji kiedy zestaw się nie zmieści jak chociażby na przykład na pociągu, kiedy ostatnio @Wujek Bohun wyniosło w powietrze kiedy mu się naczepa z nadchodzącego DLC nie zmieściła (a ta gabarytówka jest krótsza od takiego zestawu).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

@RootKiller ok, mam nadzieję, że nie będzie dochodzić do kuriozalnych sytuacji kiedy zestaw się nie zmieści jak chociażby na przykład na pociągu, kiedy ostatnio @Wujek Bohun wyniosło w powietrze kiedy mu się naczepa z nadchodzącego DLC nie zmieściła (a ta gabarytówka jest krótsza od takiego zestawu).

co za problem przesunac troche w bok miejsce teleportu :) Nie musimy wjezdzac na pociag i chyba roznicy to nikomu nie zrobi :P

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to możliwe, ale może by tak pójść o krok bliższy realistyce (tak mi się wydaję) i umieścić w zależności jakich rozmiarów mamy naczepę punkt teleportu.

Załóżmy, ciągniemy naczepe chłodnie (lub podobnych rozmiarów niezależnie jakiej długości) teleport znajdował by się w głąb pociągu, gdzie trzeba byłoby wjechać tam do środka, a gdy wieziemy np. Elementy gazociagu, koparkę lub jakiś ładunek z nadchodzącego DLC z gabarytami to teleport wtedy byłby umieszczony obok pociągu jak @Trybcio86 napisał.

 

Wydaję mi się, że to pomysł w dobrą stronę, lecz to jest gra, więc musi być nawet i taka możliwość transportu pociągiem gabarytów, bo różni ludzie w tą grę grają :) .

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.