Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Tuz po kicku za AFK, znudzilem pobawic po ukrytej drogi przy granicy z New Mexico.

Spoiler

bVs1tLM.jpg

Gdzie moj truck??

oVBQAas.jpg

:lol::lol::P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tesla w ATSie? Nie wiem jak wyglada ta ciezarowka... :huh:

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

[offtop]
@DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.)
Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.

 

Edited by ThePeri
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 27.04.2017 at 1:07 PM, AMF said:

@kylo67, Szczerze nie rozumiem co chcesz przez swój post przekazać? Pod 8x4 widziałeś kiedykolwiek naczepę typu chłodnia, firana? Bo ja nie... Jeżeli dla Ciebie układ 6x4, 6x2/4 jest tylko do chłodni, firanek i nie nadaje się do transportu takich maszyn to hmm pozdrawiam :)

Ciągnik pokazany na tym zdjęciu co dodałeś jest w konfiguracji 6x4, dość często spotykany układ podwozia w ciągnikach, które służą do przewozu ładunków na takich naczepach bądź podobnych.

 

 


senn10.jpg

transport-ponadnormatywny-peterstar.jpg

6933.jpeg

Transport-ponadgabarytowy1024x768.jpg

 

 

 

 

Ciągnik 8x4 jak dla mnie wygląda jak ekhem pod np. chłodnią :)

 

33489217943_9888440136_b.jpg

 

Tak ja widzialem, widze je codziennie w pracy uklad 6/2x4 i 6x4, smigaja z chlodniami i tzw dzdzownica (2/3+cala dlugosc naczepy) wiec jest to nic niezyklego, tyle ze u mnie to chlodnia 13t + 30/40t ladunku :)

Link to comment
Share on other sites

O nie podwójne naczepy :( zgroza.

Z jednej strony zaje**ście, a z drugiej niekoniecznie.

Fajnie, że SCS znalazło czas, aby się zająć tym projektem. Dla mnie bomba, lubię takie wyzwania, cofanie itp.

Z drugiej strony jednak nie miałoby to zastosowania na multiplayerze, chodzi mi o to co pisałem o DLC z ładunkami gabarytowymi. Są gracze, którzy na skrzyżowaniu skrecając w prawo mają zdolność taką, że potrafią zahaczyć o przydrożne barierki, ciągnąc wannę, a tutaj 2x dłuższy tył. Mi to nie przeszkadza, ale w sumie zanim to wyjdzie i będziemy to mieć w grze na tą chwilę nie ma co się tym przejmować :) .

 

@[RT]Aro32 "Naprawić ładunek"? No nieźle, wydaje mi sie, że jedynie naprawiać można samochód, czyli ciągnik siodłowy, a w przyszłości może naczepę.

Nigdy ładunek.Jak to zrobisz? Co, wysypie Ci się mąka czy cukier to idziesz kupić to do sklepu, a potem na naczepę? xD

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Na trasie C-D to masakra xD

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.