Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Ja wolał bym własne naczepy, a jeżeli jest z tym problem i trzeba by było nie wiadomo jak bardzo zmieniać ekonomię gry to wystarczyło by nawet wprowadzić możliwość edycji, tuningu, i przy wyborze ładunku była by możliwość użycia zrobionej przez siebie właśnie naczepy tak jak jest to teraz z schwarzmuller. 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Rambo88pl said:

A mnie te ładunki ponad gabarytowe co mają być w DLC, jakoś mnie nie jarają. I chyba (bo nadal się nad tym zastanawiam) ich nie kupię, bo mi wystarczają te ładunki co są w grze. A o to się nawet nie upominałem żeby SCS wprowadził. No ale będą inni się przynajmniej cieszyć z tego DLC. Ale to wyłącznie moje zdanie jest, i nikt z z tym co tu napisałem nie musi się zgadzać.

To jest nas dwóch :) 

Mam tylko nadzieję, że ten dodatek multiplayer'a nie ujrzy...

Ile graczy jeździ tak, jak skręca na skrzyżowaniu przykładowo w prawo i zahacza firanką czy nawet wanną o przydrożne barierki, bo są tacy... niestety. To co dopiero takie gabaryty :)

 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

 

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napaliłem się chyba na zbyt dużo jeżeli chodzi o te naczepy i się lekko zawiodłem. Skrętne koła w naczepie - super, ale przez to te naczepy zachowują się tak jak zwykłe naczepy (a nawet może i jeszcze lepiej), w ogóle nie czuć ich długości. Nawet najciaśniejsze zakręty przechodzą bez problemu, a kwintesencją nadgabarytów jest przychodzenie na milimetry w niektórych miejscach i tego mi brakuje.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj nie chodzi o to, że to nie działa. Bo to działa dobrze i tak jak studio zapewne chciało, ale z samego faktu, że wszystkie osie są skrętne, a naczepy tylko nie co dłuższe niż standardowe mamy efekt jaki mamy. Aby dojść do efektu o jaki mi chodzi należałoby dać naczepy albo o wiele dłuższe, albo wyłączyć skrętne osie, albo oba na raz jakoś pomieszać.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, WooQash said:

Ale tutaj nie chodzi o to, że to nie działa. Bo to działa dobrze i tak jak studio zapewne chciało, ale z samego faktu, że wszystkie osie są skrętne, a naczepy tylko nie co dłuższe niż standardowe mamy efekt jaki mamy. Aby dojść do efektu o jaki mi chodzi należałoby dać naczepy albo o wiele dłuższe, albo wyłączyć skrętne osie, albo oba na raz jakoś pomieszać.

Coś nas łączy :D Ja tak samo jak Ty lubię takie "smaczki" typu: wjeżdżanie z naczepą na milimetry. :P

 

@edit: tylko ze skalowaniem ustawionym na 75% ciężko jest coś wypatrzeć w lusterkach - szczególnie w nocy, ale no co zrobisz, jak nic nie zrobisz. :P

Edited by WesolyKostek

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mnie rozjeb.... podejscie dwoch panow jak dodac te ciagniki zeby ktos nie podpinal firanek i lekkich ladunkow.... Oni chyba zapomnieli ze w grze juz sa naczepy niskopodwoziowe a jak ktos nie ma dodatku obecnego cargo to z czym innym ma jezdzic ? Bohun mial racje nie znaja swojej gry i zapominaja co juz jest i jak to wykorzystac ale kombinuja jak kon pod gore... zachowanie naczepy przy cofaniu  mnie troche zdziwilo ale to ma nie byc to samo co w zwyklej wiec ten pomysl "kupuje" niestety nie wiem za jaka cene ? majac w dlc pierwsze cargo chyba wyhamuje z zakupem tego dlc do esta i zainwestuje w to dla atsa bo tam jest taka bieda :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Szymon035 said:

Szkoda też że nie będzie nigdy zmiany silnika gry na DX11 tylko gra będzie cały czas na DX9 

ale to ci nic nie da skoro silnik gry ma problem gdzie indziej bo na rozlokowaniu zadan na wiecej niz 1 rdzen procesora. To jak poprawia maja pole do myslenia na dx 11 bo jest juz w czym rzezbic narazie to dlubanie w wielkim "G"

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Szymon035 said:

Szkoda też że nie będzie nigdy zmiany silnika gry na DX11 tylko gra będzie cały czas na DX9 

 

8 minutes ago, Trybcio86 said:

ale to ci nic nie da skoro silnik gry ma problem gdzie indziej bo na rozlokowaniu zadan na wiecej niz 1 rdzen procesora. To jak poprawia maja pole do myslenia na dx 11 bo jest juz w czym rzezbic narazie to dlubanie w wielkim "G"

 

To jednak nie będzie obsługi DX11, więc po co gadali wcześniej że będzie. Jak się okazuje że nie. To już lepiej żeby za dużo nie informowali a robili po prostu swoje i tyle.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rambo88pl said:

 

 

To jednak nie będzie obsługi DX11, więc po co gadali wcześniej że będzie. Jak się okazuje że nie. To już lepiej żeby za dużo nie informowali a robili po prostu swoje i tyle.

Po to gadali ze bedzie jak tylko poprawia silnik gry by dodanie dx 11 bylo efektywne dla graczy a nie tylko bezuzyteczna funkcja

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie jedno: Czy kod odnośnie ponadnormatywnych naczep w  ETS2 i ATS będzie taki sam? Naczepy w ATS będą miały kilka punktów skrętu, więc jeżeli kod będzie również zawarty w ETS2, to prawdopodobnie będzie możliwość zrobienia podwójnej naczepy, bo jak wiadomo, w tej chwili takowej opcji nie ma :)  

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grzesiek2402 said:

Zastanawia mnie jedno: Czy kod odnośnie ponadnormatywnych naczep w  ETS2 i ATS będzie taki sam? Naczepy w ATS będą miały kilka punktów skrętu, więc jeżeli kod będzie również zawarty w ETS2, to prawdopodobnie będzie możliwość zrobienia podwójnej naczepy, bo jak wiadomo, w tej chwili takowej opcji nie ma :)  

Naczepy sa rozne typy (europejskie i amerykanskie) wiec chyba kupisz dwa dlc-y

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ nie chodzi mi o DLC, wiem, że będą to 2 różne dodatki osobne :) Chodziło mi bardziej o scenę modderską, bo jeżeli w ETS2 kod będzie zaimplementowany z ATS (i na odwrót) będzie można zrobić naczepę do zestawu 25,25m. Fakt, mogłem to bardziej sprecyzować .

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest lista przyszlosci planach: http://eurotrucksimulator2.info/pl/wujek-bohun-i-scs-software/

 

Sorry za double post,

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.