Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

3 hours ago, Willy said:

Czy sądzicie że przydałby się rebuilding mapy z podstawki? Mocno odstaje ona od Skandynawii i Francji, zwłaszcza że po 5 latach od jej powstania coś takiego chyba powinno mieć miejsce.

 

Hmm.

 

On 6.02.2017 at 7:55 AM, Majster said:

Marcin na Rosje to troszkę jeszcze poczekamy ale miejmy nadzieje że wyjdzie kiedyś. Moim zdaniem powini skupic się teraz na przebudowaniu teog co jest,a co mogło by lepiej wyglądac ( przebudowa miast i dróg )

 

On 6.02.2017 at 10:04 AM, .::Grzesiek::. said:

Mogli by sie skupic na zrobieniu więcej dróg polnych jak we Francji a nie same autostrady w Europie...

 

On 6.02.2017 at 11:21 AM, [RT]Aro32 said:

A1 nie jest nawet skończona w grze a powinna już być dawno zrobiona :D SCS Polskę ma w nosie  wolą Niemcy przerobić  niz np dać  więcej dróg  chodzi mi o rozbudowanie Skandynawii w aktualizacjach

 

On 8.02.2017 at 0:19 PM, kasztan95 said:

Wątpię aby te gabaryty były. Patrząc się na filmik SCS musiałby przerobić większość dróg na szersze :) 

 

Tak, tak sądzimy.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^ co do przebudowy mapy podstawowej to teoretycznie nie ma mozliwosci. Zaraz odp dlaczego :) Mianowicie przebudowam podstawki i podciagniecie jej jakosci wiaze sie z podwyzszeniem wymagan graficznych a tego zrobic nie moga gracza ktorzy kupili gre i graja na minimalnych. Szkoda by to niestety moim zdanie bardzo wyhamowuje rozwoj gry :/ chyba ze scs wyda hd texture pack do podstawki dla ludzi z mocniejszym sprzetem nawet niech to bedzie odplatne to z checia kupie :P

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Trybcio86 said:

^ co do przebudowy mapy podstawowej to teoretycznie nie ma mozliwosci. Zaraz odp dlaczego :) Mianowicie przebudowam podstawki i podciagniecie jej jakosci wiaze sie z podwyzszeniem wymagan graficznych a tego zrobic nie moga gracza ktorzy kupili gre i graja na minimalnych. Szkoda by to niestety moim zdanie bardzo wyhamowuje rozwoj gry :/ chyba ze scs wyda hd texture pack do podstawki dla ludzi z mocniejszym sprzetem nawet niech to bedzie odplatne to z checia kupie :P

 

 

I tu bym się kłócił zmiana na lepsze nie oznacza że komputery z drewna na tym ucierpią,

przykładem jest ostatnie DLC "Viva La France" porównując to dlc z dlc "Scandinavia" można zauważyć sporą różnice w jakości ale i wydajnościowo 

Nie jeden posiadacz pc z niższej półki może potwierdzić że płynniej jeździ się właśnie po terenach nowej Francji .

A to czy będą jakieś update starych terenów ? zapewne prędzej czy później się tego doczekamy bo w końcu pomysły się skończą .

 

 

6 hours ago, Szymon035 said:

Nieźle te gabaryty w ATS wyglądają. Przypuszczam że wydadzą je razem z aktualizacją do Meksyku

 

Szybciej bym obstawiał combo płacisz za dlc do ETS otrzymujesz do ETS oraz ATS , 

Edited by BTS Duch

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Willy said:

Gdyby studia miały się troszczyć o graczy ze słabym sprzętem, dawno Wiedźmin 3 czy GTA V dalej by wyglądały jak stare części. Powód bez sensu według mnie :P

tylko ze gta i wiedzmin to jednorazowe tytuly ktory maks po roku traca juz update a tu od kilku lat gra jest rozwijana ciagle wiec sytuacja jest zupelnie inna. Zawsze scs moze obwiescic ze koniec ze wsparciem dla starszych kompow i z danym updatem wymagania ida ostro w gore.  Przez 4 lata komputerowy sprzet sporo ewoluowal i jak ktos 4 lata temu ledwo spelnial wymagania to nieoszukujmy sie dzis ten komputer do gier nie ma prawa startu :/ 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co dziwić, że Rockstar wypuszcza update'y, wystarczy zerknąć na liczbę sprzedanych kopii i tutaj macie odpowiedź dlaczego dalej je wypuszczają. Gra była hitem jak na tamte czasy. Zresztą, wydaję mi się, że większość firm dba przez pewien okres o swój tytuł. Śmiem twierdzić, że update'y do GTA skończą się wraz z pojawieniem się kolejnego tytułu z ich strony. @elot360PL, powiem Ci, że z ciekawości sprawdziłem kilka ostatnich aktualizacji i niestety nic co by poprawiało wygląd gry nie znalazłem :) 

 

Warto też spojrzeć na to z innej strony. Gdyby SCS wydawał tytuły co kilka lat to też zbytnio nie ingerowaliby w grafikę czy ogólny wygląd gry. Jednym z takich przykładów jest Giants Software ;) Wydają tytuł i co roku wprowadzają coś nowego, coś poprawiają, coś ulepszają. Tak samo byłoby z ETS. SCS ulepsza grę tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie planują wydać wersji 3. Ażeby ich produkt dalej przyciągał graczy wydają update'y i co jakiś czas DLC ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam te wasze komentarze odnośnie nowego DLC i żebyście się nie rozczarowali. Po SS widać, że nie będą to prawdziwe szerokie np. na półtora pasa gabaryty tylko normalne tak jak to było w High cargo pack. Jedyna różnica, że będą znacznie dłuższe i cięższe dlatego przydadzą się skrętne osie w naczepie. Nie będzie potrzeby wyznaczania nowych tras itp. Cena pewnie nie przekroczy 5 Euro, a już na pewno nie będzie droższe od Francji. 

Dlaczego SCS nie zrobi szerokich ładunków ?
1. Musieliby zrobić nowy system GPS do wyznaczania tras dla gabarytów
2. Przebudować mapę. Nawet na niektórych autostradach np. w Niemczech gdy są zjazdy mamy jeden pas, a po obu stronach barierki. 
3. Dodać system podnoszenia naczep, aby podnieść ładunki i ominąć przeszkody.
4. Przebudować bramki na autostradach.
5. Rozbudować system AI, aby na widok gabarytów zjeżdżały na pobocze.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elot360PL said:

Nie no, będą trochę szersze od tych standardowych, tylko oczywiście nie aż tak jak by niektórzy marzyli.

 

8mxYLCY.png

 

Nie bez powodu na naczepie znajduje się taka tablica.

Ta tablica jest rozsuwana w zależności od szerokości ładunku jaki się przewozi. Na tym SS wyraźnie widać, że jest schowana. Podobnie jak ta z tyłu pojazdu. Nie wychodzi poza naczepę. Zobacz że w High Cargo pack też naczepy je miały.
image-06-700x393.jpg

A dla przykładu jak wygląda szeroki gabaryt

Jutro się przekonamy. :)

Edited by Muszka G
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie,bo patrzę sobie na historie banów hehe :P i widzę ,że ban od którego minął rok tzw.ta zielona kropeczka zrobiła się żółta. To znaczy ,że ten ban nie jest już brany pod uwage i w razie czego jest tak jakby nie widoczny dla systemu ? Chodzi o to ,ze np powiedzmy ,że mam 3 bany i ten jeden wygasł to dostanę nadal zwykły ,czy już i tak miesięczny ? :P

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tomkusi1 said:

Mam takie pytanie,bo patrzę sobie na historie banów hehe :P i widzę ,że ban od którego minął rok tzw.ta zielona kropeczka zrobiła się żółta. To znaczy ,że ten ban nie jest już brany pod uwage i w razie czego jest tak jakby nie widoczny dla systemu ? Chodzi o to ,ze np powiedzmy ,że mam 3 bany i ten jeden wygasł to dostanę nadal zwykły ,czy już i tak miesięczny ? :P

Żółta kropka oznacza, że ban jest już nieaktywny i nie liczy Ci się w historii. Natomiast jaki kolejny będzie ban, to musi Ci powiedzieć Administracja, bo nie wiem czy w taki przypadku ban miesięczny, który miałeś liczy się jako miesięczny czy jako zwykły ban.

Link to comment
Share on other sites

A mnie te ładunki ponad gabarytowe co mają być w DLC, jakoś mnie nie jarają. I chyba (bo nadal się nad tym zastanawiam) ich nie kupię, bo mi wystarczają te ładunki co są w grze. A o to się nawet nie upominałem żeby SCS wprowadził. No ale będą inni się przynajmniej cieszyć z tego DLC. Ale to wyłącznie moje zdanie jest, i nikt z z tym co tu napisałem nie musi się zgadzać.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.