Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, PiotrexPL said:

Prawdopodobnie coś zmieniali przy automatycznych skrzyniach biegów.

Może nie słyszałeś, ale w tajemnicy ci powiem że dodali nowe tryby do automatycznych skrzyń biegów. Bo nigdzie nie ma o tym informacji :troll:

 

Gdzieś chyba usłyszałem że literka się zmienia wraz ze zmianą trybu, ale nie przypominam sobie bym zbadał tą plotkę (Albo źle zrozumiałem jak ktoś coś mówił).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ThePeri said:

Czy ja coś przegapiłem, nie doczytałem czy o co tutaj chodzi?
 

  Hide contents

file.html

 

Automatyczna skrzynia biegow.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po kopalni nie jeździłem ale z dwa razy podczas badania mapy wjechałem truckiem do rowu czy gdzieś gdzie bez F7 by się nie obeszło i faktycznie dało radę. 

Myślę że ma to zastosowanie w bardziej awaryjnych sytuacjach.

Dawno temu przez nieuwagę zjechałem z drogi i utknąłem na nie małym zboczu koło kopalni na Skandynawii (Przy jeden z dróg wokół kopalni). Naczepę miałem niefortunnie nisko i najpierw musiałem ją przesunąć ciągnikiem bym mógł potem jakoś podjechać, a potem bawiłem się w ciągłe podłączanie i odczepianie naczepy żeby przesuwać naczepę do przodu, bo nie mogłem ruszyć. Myślę że gdybym miał wtedy blokadę dyfra to walczyłbym z wyjazdem jakieś 10 minut mniej (Tak wiem, F7+Enter, ale chciałem mieć jakieś wyzwanie).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kylo67 said:

Dlaczego to nie dziwi że coś dodali i to nie działa jak powinno 

Wiesz mysle ze bez podobnej fizyki podloza jak w spintires cale te dyferencjaly sa malo przydatne :) no coz moze kiedys i w tej kwesti doczekamy sie jakis postepow chocby na drogach gruntowych :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

witam,mial moze ktos problem po aktualizacji do 1.27 ze zleceniami zewnetrznymi?ani na singlu ani na multi nie mam zadnych kontraktow,wyglada to tak jakby world of trucks nie widzialo tego ze mam inne dlc(przed upkiem wsio bylo ok) jedyne zlecenia zewnetrzne moge brac z podstawowej mapy...a najlepsze jest to ze w domu 2 osoby graja i na obu pc jest ten sam problem

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie te oba butony w opcjach internetowych sa nie klikalne,nie sa podswietlone..nawet nie mialem tej opcji przy 1wszym uruchomieniu gry a wiem ze reszta ludzi miala,reinstalowalem gre itp

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SlimShady! said:

@up Szczerze to nie wiem ale polecam wejść na forum SCS i założyć wątek, niech to naprawią. 

obawiam sie ze cala aktualizacja 1.27 jest do naprawy bo jak widze ilosc bledow to mam wrazenie ze bety nikt nie raportowal :(  podniesienie tylnej osi przy lekkim ladunku wbija ciezarowke w asfalt :/ 

Link to comment
Share on other sites

Oj wierz mi że raportował. I przynajmniej ten od @AMF został naprawiony :D

Wygląda na to że kolejny prefab doczekał się opcji wyboru parkowania. Różnica polega na tym że zapomnieli, przynajmniej tam, zrobić miejsce.

Pamiętacie pewnie Stokes w Poznaniu i wą wielką kupę palet zaraz koło wjazdu która skutecznie utrudniała manewrowanie? Po aktualizacji z wyborem parkowania słynna kupa palet zniknęła.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Trybcio86 said:

obawiam sie ze cala aktualizacja 1.27 jest do naprawy bo jak widze ilosc bledow to mam wrazenie ze bety nikt nie raportowal :(  podniesienie tylnej osi przy lekkim ladunku wbija ciezarowke w asfalt :/ 

Dzień temu jechałem z Pustymi Paletami 22 T z podniesioną ośką (zwykła firana), aby zobaczyć czy rzeczywiście naczepa będzie się zachowywać jak w rzeczywistości, czyli będzie skracać zakręty niżeli na trzech ośkach, czyli jechać po śladach ciągnika, tak jakby i takie odniosłem wrażenie co jest na +.

Dla mnie wersja 1.27 jest ok, żadnych błędów ja przynajmniej nie odkryłem, które by mi uprzykrzyły rozgrywkę. Możliwe, że nic akurat wtedy nie napotkałem, bo ostatnio moja aktywność w grach jest mała, ale tydzień, góra dwa tyg. niegrania i ochota na grę powróci, bo od ets'a nie da się od tak sobie odejść :D

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

A więc tak, z ciekawości zrobiłem sobie trasę z miarę lekkim ładunkiem (10t) aby sprawdzić czy faktycznie wbije mnie w asfalt. Na szczęście nic takiego się nie stało i raczej nie stanie. Może powodem tego bugu u Ciebie była jakaś modyfikacja?

Tak czy siak ostatnio zauważyłem, że pewne stacje radiowe mi nie działają. Ostatnio nie działało mi RMF FM, dzisiaj już działa, za to nie działa ESKA.. Ktoś wie dlaczego? 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, SlimShady! said:

A więc tak, z ciekawości zrobiłem sobie trasę z miarę lekkim ładunkiem (10t) aby sprawdzić czy faktycznie wbije mnie w asfalt. Na szczęście nic takiego się nie stało i raczej nie stanie. Może powodem tego bugu u Ciebie była jakaś modyfikacja?

Tak czy siak ostatnio zauważyłem, że pewne stacje radiowe mi nie działają. Ostatnio nie działało mi RMF FM, dzisiaj już działa, za to nie działa ESKA.. Ktoś wie dlaczego? 

Na forum scsu juz ktos zglaszal podobny problem z tym wbijaniem kol podnoszonej osi w asfalt w mercedesie a ja to samo mialem w dafie 105.

 

PG8UGD4.jpg

 

tu temat z forum scs http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=225&t=230944

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/155777414512785404/4D106835D2EC0A26382026CD8E3751EDB9F02059/?fit=inside|960:960

 

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.