Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

On 17.03.2017 at 3:36 PM, kylo67 said:

Bardzo fajnie z ich strony że poprawiają DLC jednak pytanie dlaczego akurat to. A nie na przykład polskie malowanie dodać do kabiny orzełka firankę biało czerwoną itd. Ciekaw jestem co ich tknęło że updatowali akurat to DLC :)

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, polskihitman said:

Bardzo fajnie z ich strony że poprawiają DLC jednak pytanie dlaczego akurat to. A nie na przykład polskie malowanie dodać do kabiny orzełka firankę biało czerwoną itd. Ciekaw jestem co ich tknęło że updatowali akurat to DLC :)

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

Serio? https://en.wikipedia.org/wiki/Saint_Patrick's_Day

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oto informacje nad czym obecnie pracuje Czeskie Studio

Aktualizacja 1.27:

Radiowozy Policji zindywidualizowane dla każdego kraju

Podnoszone osie naczep.

Blokada dyferencjału

Adaptywne moduły skrzyni biegów(power, normal, eco)

Poprawiony model symulacji silnika (tarcie, hamowanie, zużycie)

Symulacja wału wejściowego skrzyni biegów (podwójne sprzęgło)

Pozostałe nowości,
których moment premiery (tj. nr.wersji) nie jest jeszcze znany:

Ciężarówki:

Man TGX Euro 6 – nowa ciężarówka w grze – studio negocjuje licencję z producentem, sama  ciężarówka jest najprawdopobniej już gotowa,

Renault Range T – nowa ciężarówka w grze – studio negocjuje licencję z producentem, sama  ciężarówka jest najprawdopobniej już gotowa,

Scania NextGen R i S – nowe ciężarówki w grze – trwa produkcja,

Inne:

Skrętne osie w naczepach

Ładunki ponadgabarytowe

Podwozia ciężarówek 8×4

O powyższych funkcjach przeczytasz tutaj :http://eurotrucksimulator2.info/pl/wrozenie-z-wideo/

źródło :http://eurotrucksimulator2.info/pl/w-produkcji/

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy czytać TEN temat, a nie tylko oglądać obrazki i powielać info z blogów, które sieją niepotwierdzone plotki.

 

On 6.02.2017 at 1:13 PM, RootKiller said:

Niestety nie mam czasu żeby ogarnąć co się dzieje w tym temacie ale co do ciężarówek: MAN gotowy nie jest a Renault to niestety nadal problemy z licencjami.

A co do mapy - bo widzę ostatnie posty - to plan pozostaje bez zmian - więcej nowej zwartości - ostatnio oficjalnie zapowiedzieliśmy nowy meksyk o czym można przeczytać na blogu.

Pozdrawiam.

 

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aro31 said:

Skoro napisali że jest to tak musi być  Pewności nie masz ze nie jest

 

Raczej nie sugerowałabym się innymi źródłami niż blog SCSu. Ktoś napisał, że jest prawdopodobnie skończony i ludzie zaczęli przekręcać, że już jest skończony. Przejrzałam z ciekawości ich bloga i nic na temat MANa takiego tam nie znalazłam więc nie można stwierdzić, że jest gotowy.

Jeżeli ktoś coś znajdzie to niech wytknie mi błąd :D

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

I tak wszyscy czekają na kochaną Scanie i oczywiście gabaryty bo nie powiem SCS narobiło mi smaku tym filmikiem z gabarytem ale wiadomo że pewnie aż takich rozmiarów gabarytu nie będzie bo gdy wyobrazimy sobie sytuację na landówce i tym kierowcą którzy tam są zamienimy firanki na ten gabaryt to no wszyscy wiedzą jakby to wyglądało. Ale coś muszą dodać, ale na scanie czekam i to bardzo bardzo :) 

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trochę się obawiam tych gabarytów. Jak gabaryty to i osie skrętne w naczepach, to i planowanie trasy w sensie ,że tędy nie pojadę bo za ciasne rondo czy za niski tunel. A tu pewnie od SCS otrzymamy po prostu większa naczepą i dalej martwcie się sami. Narobi to tylko problemu na drogach jak scody, które teraz wyklina co drugi gracz.  

Link to comment
Share on other sites

A czemu się tak Maxio tym podniecasz. Wiadomo ,że scs to nie obchodzi bo ich gry są na singla. Co nie zmienia faktu, ze i tak pewnie to będzie nie przemyślane i nie potrzebne jak kupa innych dodatków i usprawnień, które wydali do tej pory. Lepiej by się wzięli za nowe/stare modele ciężarówek w grze, usprawnili ekonomię, bardziej rozbudowali mapy tak jak np w promodsie itd. Zamiast tego karmią nas znów jakimiś informacjami, szumnie zapowiadając i brnąć w kolejne rzeczy na które czekać nam przyjdzie nie wiadomo ile a na koniec okaże się, ze te gabaryty to będzie po prostu zwykła naczepa o kilka centymetrów szersza i dłuższa od zwyczajnej albo co gorsza skończy się  to tak jak z MANem albo Reno.     

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, TD5813 said:

Wiadomo ,że scs to nie obchodzi bo ich gry są na singla.

Dla ciebie chyba nie do końca.

 

4 hours ago, TD5813 said:

A tu pewnie od SCS otrzymamy po prostu większa naczepą i dalej martwcie się sami. Narobi to tylko problemu na drogach [...]

 

Swoją drogą możesz wymienić o jakie niepotrzebne dodatki ci chodzi i odpowiednio uargumentować swój wybór?

O tych twoich genialnych pomysłach typu drugi promods nie będę się wypowiadał bo to sensu nie ma, może jak dorośniesz to zrozumiesz.

I w gwoli ścisłości, Renault, nie reno. 5 latek masz?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Swoją drogą możesz wymienić o jakie niepotrzebne dodatki ci chodzi i odpowiednio uargumentować swój wybór?

O tych twoich genialnych pomysłach typu drugi promods nie będę się wypowiadał bo to sensu nie ma, może jak dorośniesz to zrozumiesz.

I w gwoli ścisłości, Renault, nie reno. 5 latek masz?

Tak, dużo się nie pomyliłeś mam 7 latek i będę Ci teraz argumentować. Lubisz kolejne kolorki w ciężarówkach aby potem robić zdjęcia na FB i chwalić się jakim super zestawem jeździsz to ok. Nie będę Ci rozpisywał się o fizyce jazdy czy nawet prostej rzeczy jaką jest cofanie cięgnika z naczepą ,która wg mnie lepiej jest już zrobiona w farming simulator 17. Jak dorośniesz i kiedyś pojeździsz to może zrozumiesz. SCS tez twierdziło ,że multi jest nie do zrobienia a patrz zebrała się grupa ludzi i zrobiła. Lubisz wciskany komercyjny shit od scs proszę bardzo przecież nikt nikomu nie zabrania. Chodzi o to ,że ta gra ma potencjał tylko, że zamiast starać się go rozwijać twórcy biorą się za jakieś dodatkowe wcale nie potrzebne rzeczy. Niestety na dzień dzisiejszy jednak nie ma lepszego symulatora jazdy ciężarówką i może to dlatego że nie ma konkurencji jest jak jest.

Edited by TD5813
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@TD5813 mówisz o tym że SCS wciska nam niepotrzebne usprawnienia (Dawane w darmowych aktualizacjach), potem wymieniasz lepszą ekonomie (Po co?), mapę jak Promods (Po co?) no i wzięcie się za stare modele (Może wymień jakie skoro uważasz że trzeba), a następnie zaczynasz mi wymieniać DLC z kolorami. Czy ty w ogóle sam wiesz o czym piszesz?

Prosiłem cię o jakiekolwiek uargumentowanie swojego zdania, tym czasem nasłuchałem się kim to ja nie jestem. Chętnie bym się o sobie dowiedział więcej rzeczy bo widać jestem niedoinformowany.

Co ci przeszkadza że SCS wydaje jakieś tam malunki w postaci DLC wartego kilka złotych? Brzmi to tak jakbyś kupował wszystkie bo czujesz się zmuszany do czegoś czego nie powinieneś robić. Niech sobie wydają, zawsze jakiś dodatkowy dochód, w końcu na niego zasługują, wbrew temu co wyżej napisałeś (A to nie dopracowane, a to, a tamto).

 

Dobra, skoro masz 7 lat to ci to powiem jak dziecku. Wymień mi od myślników o jakich niepotrzebnych rzeczach mówisz. I każdą wymienioną rzecz masz uargumentować dlaczego.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@elot360PL Jak nie widzisz problemu w dzisiejszej ekonomi w grze, jeśli uważasz, że mapa scs jest bogatsza niż ta promodsa i nie widzisz jaką straszną kopią z poprzedniej chyba jeszcze wersji gry jest wnętrze MANa ,które nijak ma się do wnętrza oryginalnego chociażby podświetlenie zegarów. To po co dyskutować? Tobie taka wersja gry się podoba więc ok. Moim zdaniem powinni się lepiej postarać a nie brnąć w kolejne projekty nie próbując nawet usprawnić starszych. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Człowieku się uparłeś jak rzep psiego ogona ale masz pierwszą lepszą z brzegu z najnowszego patcha. Podnoszone osie naczep - po jakiego grzyba skoro nie ma ani żadnej symulacji ścieralności opon, nie masz możliwości oszczędzania opon. Żeby chociaż wprowadzili własne naczepy do gry to może by to miało jakiś sens jeśli miałbyś wracać na pusto. W tej chwili to jest nie potrzebny bajer nic nie wnoszący do gry a zmianę podświetlenia w zegarach w MANie ciężko zrobić. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No fajnie wspólnie doszliście, niestety scs nie. A nawet jak już dojdzie to zapowie. Wtedy będziemy na to czekać jak na MANa i Reno (pisze Reno bo to nazwa potoczna i nie trzeba wpisywać Renault jak wpiszę Mieciu to też będziesz wiedział, że chodzi o Mercedesa chyba że lubisz "kozaczyć" i poprawiać ludzi. To tak w gwoli ścisłości z przed kilku postów wyżej). Reasumując nie mam nic do tego, ze wypuszczają patche i ciągle coś robią, chwała im za to. Ciągle coś się wokół tej gry dzieje jednak moim zdaniem są w niej problemy, które należało by rozwiązać w pierwszej kolejności niż pakować się w jakieś gabaryty. Wolałbym zamiast tego aby studio rozszerzyło mapy czy popracowało bardziej nad modelami i fizyką jazdy. Nie wspomnę o klientach oszukanych na ATS gdzie gra miała wspierać directx 11 a tak nie jest do dzis.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Od kiedy na Mercedesa mówi się Mieciu? Jedyną wersje jaką słyszałem tutaj to było Mesio co najwyżej.

Dobra, to porozmawiajmy jak człowiek z człowiekiem.

Wytłumacz mi co masz na myśli że chciałbyś by studio rozszerzyło mapę (Już pomijam że wspominałeś o wielu niepotrzebnych funkcjach a wymieniłeś tylko jedną, i tak się nie doczekam "wszystkich").

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.