Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Powiem krótko. SCS postąpił jak świnia. Ja rozumiem że każdy miał możliwość jego zdobycia, ale to nie powinno tak być, że teraz aktualizujemy dlc, którego już nie można zdobyć. To tak samo jakbym ja teraz ogłosił w firmie konkurs, że kto mi przejedzie w miesiącu 20 tysięcy, otrzymuje premię w wysokości 2500 zł, a za rok im napiszę, żeby te osoby dały mi numer konta to im dodatkowo przeleję po prawdziwej stówie. Pozostali poszkodowani, bo nie wyjeździli kilometrów.

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na MP takie malowania dla większości będą niewidoczne, ponieważ ich nie posiadają.

Z tego powodu wolę używać standardowych malowań i być widoczny dla wszystkich tak samo, jednolicie, zachowując standardowy wzór dostępny dla wszystkich.

Dziwnie to wygląda, gdy posiadasz malowanie a inni widzą Cię inaczej, niż ty to zaplanowałeś. Szkoda, że nie da się nic z tym zrobić - może więcej standardowych wzorów za free? :P

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Kolejny smaczek od SCS'u. Lubię to :)

Jak się jeździło w 2014 r. dla Św. Mikołaja to się ma.

 

@ElectroMusic! Wiesz, wszystko zależy od Ciebie, jak chcesz tak jeździsz, czy to będzie różowe malowanie czy białe lub z jakiegoś Paint Jobs'a.

Ty wolisz jeździć tak, aby wszyscy Ci, którzy mają tylko te malowania "podstawowe" Cię widzieli jak Ty u siebie masz to pokazane, ale też jest garść, może nawet większość graczy na multi, którzy posiadają wszystkie Paint Jobs'y i będą wiedzieć Twoje malowanie np. Polish Paint Jobs Pack, niż jakieś podmianki malunkami, odcieniami szarego czy niebieskiego.

Ja tam jeżdżę w jakim mi się podoba malowaniu, a to czy ktoś to widzi tak jak ja czy nie to mało mnie to obchodzi, bo mnie się ma podobać zestaw, a nie komuś obcemu lub koledze, to jest gra, więc można robić wszystko :D, ale też posiadam wszystkie Paint Jobsy po to, by widzieć u innych jakie stosują malunki na Swoich ciężarówkach np. Czech Paint Jobs Pack czy Slovak czy też z niego korzystać.

Kiedyś mijałem konwój pewnej vski, Ci co mają zawsze po 200 ms wzwyż :D, azjaci, chińczycy, to w tym przypadku to pięknie wygląda jak jedzie konwój z Japanese, Chinese czy Korean Paint Jobs Pack, ale tylko, gdy się posiada dane DLC, ale też nie trzeba.

 

Posiadając wszystkie te Paint Jobsy i jeżdżąc na multiplayerze ma się możliwość zobaczenia, jak dane malowanie wygląda na danej ciężarówce, co jest fajne, ale też mało osób jeździ z takimi malunkami,

niestety, a graczy, których mijam większość ma to "standardowe".

Edited by Kacperovsky

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

A ja jako posiadacz owego DLC jestem bardzo zadowolony z tego kroku studia SCS, mała rzecz a cieszy.

Fakt że ktoś nie posiada tego dlc nie oznacza że studio nie ma robić takich upominków dla wiernych graczy , każdy ma możliwość brać udział w takich zabawach gdzie można zdobyć coś za darmo

przykładem jest omawiany "raven" czy np "pcgamer" gdzie już drugi raz zrobili imprezę gdzie dla swoich fanów rozdawali  dlc do Euro Truck Simulator 2 

 

 

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

^Mi się zdaje że nie, a to po prostu wydali bo uznali że jest gotowe i nie warto czekać do aktualizacji 1.27. Tak ja sądzę, ale to już tylko pracownicy SCS-u wiedzą najlepiej. 

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maxymiliano said:

A co dokladnie wnosil ten pcgamer weekend? Bo jak tak wszedlem to nie bylo zadnych kodow

 

 

http://www.pcgamer.com/win-pcg-goodies-for-your-euro-truck-simulator-2-cab/  

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na tę aktualizację jeszcze z jednej strony. Teraz musimy wykupić wszystkie dlc z malowaniami. Wiecie dlaczego? Bo za pół roku się okaże, ze wrzucą jakieś fajne drobiazgi do dlc z malowaniem Polski, Szwecji czy Norwegii. Nie kupuję takich dlc bo zwyczajnie mi nie są potrzebne, a swoje 4 zł kosztują. To niby nic, ale patrząc, że to 23 dlc, kosztujące łącznie 28 euro, to tak naprawdę płacimy cenę jak obecnie za dlc Francji i Going East.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.