Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Z zupełnej ciekawości zacząłem szukać jakichś informacji o nowych stanach do ATS i znalazłem takie coś:

http://truck-simulator.wikia.com/wiki/American_Truck_Simulator

A zwłaszcza to:

Quote

Although American Truck Simulator only features California, Nevada and Arizona and this time, all states are immense in detail and design, and feature larger cities for you to explore. It takes at least 1 hour real time to travel from one end of Nevada to the coast of California, meaning this will be a very large game once it is finished. The next DLC will be New Mexico & Texas.

 

Nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja, ale biorąc pod uwagę długość robienia teoretycznie samego Nowego Meksyku można stwierdzić, że to całkiem prawdopodobne, że razem z Nowym Meksykiem wyjdzie kolejny stan.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, elot360PL said:

Half Life 2 też odniósł olbrzymi sukces, a i tak wszyscy czekają na trzecią część. 

Zobaczymy jak skończy ETS, może podobnie.

Tylko Valve jest znane z tego że nie umie liczyć do trzech, gdzie SCS ma tylko jedną grę z dwójką w nazwie.

No i samo porównanie jest takie średnie bym powiedział.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kasztan95 said:

Wydaje mi się że Scanię zrobią znacznie szybciej. Już w tej chwili robią więc to jest tylko kwestia czasu kiedy zakończą i dodadzą na ets. Oby to było jak najszybciej. Orientuje się ktoś z Was kiedy wydadzą nowego Mana oraz Range T ?

Mana TGX E6 i Renault Range T jak i Volvo VNL do ATS'a zapewne już dawno by było, tylko licencja ... .

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kasztan95 said:

Wydaje mi się że Scanię zrobią znacznie szybciej. Już w tej chwili robią więc to jest tylko kwestia czasu kiedy zakończą i dodadzą na ets. Oby to było jak najszybciej. Orientuje się ktoś z Was kiedy wydadzą nowego Mana oraz Range T ?

Modele są gotowe, większość na 99%, czekają tylko na licencje. W sumie dla mnie niezrozumiałe jest niewydawanie licencji dla SCSu.. @RootKiller, czy ty wiesz czemu producenci nie chcą wydawać licencji tak łatwo?

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mówisz o tych węzłach gdzie niektóre odnogi są ślepe to niekoniecznie to jest ucięte tylko nawiązanie do rzeczywistości które nie jest przeznaczone do stałej rozgrywki. 

Niekoniecznie takie odnogi oznaczają że coś tam kiedyś będzie, całej Skandynawii nie zwiedziłem ale pewnie tam też są takie rzeczy które nie doczekają się kontynuacji.

Jest 20 000 km dróg w nowej Francji, czy naprawdę to jest mało?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.