Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, Trybcio86 said:

Ty tak serio? Jesli temat co jakis czas powraca i rozbija sie o sciane bo jest zakrzyczany przez ludzi ktorym to wisi co sie dzieje na serwerach na ktorych nie jezdza to od razu trzeba banowac tych pierwszych ?? To pokazuje ze temat nie jest rozwiazany tak jakby gracze to widzieli i wraca jak bumerang. Kiedys nie bylo takiej nagonki na adminow ze gufno robia ze reportow jest od chuuuuligana i nikt tego nie sprawdza bo projektem rzadzily twarde rece i nie bylo zmiluj. Dzis wyzywanie adminow jest na porzadku dziennym i taki admin sie jeszcze dreczy publicznie czy sie ban nalezy czy nie. Zero dyskusji i tolerancji bo sie graczom w dupach poprzewracalo i za bardzo popuszczono smyczy. Niestety

Teraz już przesadzasz. To gra i ekipa jest dla graczy, a nie odwrotnie. Jedynie trolli powinno się tępić.

Ekipa jest od tego, żeby służyć graczom pomocą i powinny tam być osoby, dla których ten temat, to pasja, a nie zakompleksieni zgorzkniali desperaci, jakich opisałeś. Patologie osobowości leczy się terapeutycznie, a nie adminując w grze i rozładowując frustrację na graczach.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bandero said:

^ Tylko na początku nie było scotów które tak licznie przyciągnęły uwagę graczy, stąd to zainteresowanie serwerem Eu2 i do tego brak ograniczników :) Jeżdżąc na EU2 trzeba liczyć się z większymi prędkościami i że nie każdy da radę zapanować nad pojazdem, na szczęście jakoś nie mam problemów z trollami, może za mało jeżdżę po landówce śmierci? ^.^

No to zapraszaj mnie ,zrobimy jedną traskę i na mojego pecha będziesz miał z 20 reportów :P 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Willy said:

Po co ciągniecie tematy które są rozwiązane? Są dwa serwery, jeździjcie se na tym EU1 z kagańcem i dajcie spokój tym co jeżdżą na EU2. Czy wy nie potraficie tego przyjąć do wiadomości?

 

Za poruszanie tego tematu to już powinno się ludzi banować bo to jakiś rak.

To ja proponuję bana dla Ciebie za przerabianie symulatora ciężarówek na Need For Speed'a. Ogranicznik zdjęty, osobówki wprowadzone. Skoro już tak bardzo mamy zmienić tę grę, to wprowadźmy jeszcze broń palną, żeby można było za byle co strzelić w opony (namiastka dla fanów GTA), bolidy F1 i chole.. wie co jeszcze

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek14 said:

To ja proponuję bana dla Ciebie za przerabianie symulatora ciężarówek na Need For Speed

ETS ma taki system symulacji, że daję Ci wsiąść do ciężarówki, podpiąć naczepe i pojechać xD To nie jest gra która powinna mieć miano symulatora. Symulatorem jest OMSI albo FSX.

 

A ja nie łamie żadnych zasad jeżdżąc na EU2 150km/h :) Właśnie to Was boli, fanboy'ów kagańca - że jadę szybciej i przez 2 lata robicie ten głupi lament praktycznie o nic. Jakby to Wam kazano jeździć na EU2, kiedy macie swój dedykowany spokojny serwer :)

Przypomniało mi się czemu odszedłem z ekipy MP i przestałem udzielać się na forum. Bo jest garstka osób która zaparcie broni swojego jednego monotematycznego zdania które jest bezsensowne. Ale cóż, bez Was pewnie byłoby tu nudno xD

Kończę ten temat bo kontynuowanie nie ma sensu.

Edited by Willy
  • Upvote 5

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Willy said:

ETS ma taki system symulacji, że daję Ci wsiąść do ciężarówki, podpiąć naczepe i pojechać xD To nie jest gra która powinna mieć miano symulatora. Symulatorem jest OMSI albo FSX.

 

A ja nie łamie żadnych zasad jeżdżąc na EU2 150km/h :) Właśnie to Was boli, fanboy'ów kagańca - że jadę szybciej i przez 2 lata robicie ten głupi lament praktycznie o nic. Jakby to Wam kazano jeździć na EU2, kiedy macie swój dedykowany spokojny serwer :)

Przypomniało mi się czemu odszedłem z ekipy MP i przestałem udzielać się na forum. Bo jest garstka osób która zaparcie broni swojego jednego monotematycznego zdania które jest bezsensowne. Ale cóż, bez Was pewnie byłoby tu nudno xD

Kończę ten temat bo kontynuowanie nie ma sensu.

- wymienione gry nie sa w ogole symulatorami bo te kosztyja kilkaset tysiecy zl...

- nie jestem zadnym fanboyem kaganca i nic mnie nie boli :D Ja nawet nie mam ochoty sie z toba sciagac jadac 150 czy 90 tu bardziej chodzi mi o to ze gry o tematyce symulacyjnej nie powinny od tego tematu odbiegac jak zaczelo sie to dziac w tym projekcie. 

- multi nie jest ograniczone wiekowo wiec i 99 latek i 4 latek moga tu grac. O ile te starszy bedzie mial jakies blade pojecie o zasadach ruchu to 4 letnie dziecko dostajac zestaw pedzacy 150 ... skutki mozna przewidziec. Nie generalizuje ze tak jest za kazdym razem bo tu reguly nie ma. Dostalismy scouty radio cb i brak kaganca i jak czesc graczy z tego potrafi "korzystac" mozna sie przekonac na wlasnej skorze. Brakuje do tego wszystkiego jeszcze serwera gdzie nie ma zadnych zasad ni nie mozna sie reportowac by podzielic spolecznosc na wszystkie mozliwe sposoby... Trzeba sie scalic i jezdzic wedlug jednych zasad dla wszystkich a nie tworzyc kolejne szufladki. Tyle ode mnie

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Willy said:

A ja nie łamie żadnych zasad jeżdżąc na EU2 150km/h

W realu byś złamał. Zieloni podczas kontroli buty by Ci wylizali z radości, że mogą Ci walnąć TAAAKIIIIIII mandat.

 

1 hour ago, Willy said:

Właśnie to Was boli, fanboy'ów kagańca - że jadę szybciej i przez 2 lata robicie ten głupi lament praktycznie o nic. Jakby to Wam kazano jeździć na EU2, kiedy macie swój dedykowany spokojny serwer :)

Nie, nie robię lamentu. Wyrażam swoje zdanie na temat takich jak Ty, fanów wyścigów, którzy na kursie prawa jazdy w gacie robią bo nikogo wyprzedzić nie mogą, ani przepisów złamać. A na EU2 jeżdżę, bo nie lubię pustych serwerów i nie lamentuję, że ktoś mnie wyprzedzi. Gorzej jak ktoś we mnie wjedzie bo będzie miał bana.

 

1 hour ago, Willy said:

Przypomniało mi się czemu odszedłem z ekipy MP i przestałem udzielać się na forum. Bo jest garstka osób która zaparcie broni swojego jednego monotematycznego zdania które jest bezsensowne.

Szkoda, że wróciłeś. Było spokojniej na drodze bez Ciebie:D A bezsensowne to jest robienie bezużytecznych zasad w regulaminie i zapie... zestawem ponad 90 km/h:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek14 said:

W realu byś złamał. Zieloni podczas kontroli buty by Ci wylizali z radości, że mogą Ci walnąć TAAAKIIIIIII mandat.

Ale to jest gra, więc mogę sobie pozwolić.

Gra komputerowa (gra wideo[a], ang. video game) – rodzaj oprogramowania komputerowego przeznaczonego do celów rozrywkowych

1 hour ago, bazyliszek14 said:

Szkoda, że wróciłeś. Było spokojniej na drodze bez Ciebie:D A bezsensowne to jest robienie bezużytecznych zasad w regulaminie i zapie... zestawem ponad 90 km/h:)

Chciałbyś takich graczy jak ja biorąc uwagę ilość trolli :D

1 hour ago, Trybcio86 said:

- wymienione gry nie sa w ogole symulatorami bo te kosztyja kilkaset tysiecy zl...

Ty mówisz serio czy to mega sarkazm?

FSX odwzorowuje w 90% cały system lotniczy. Z perspektywy pilota jak i wieży lotniczej.  Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition - 24,99€(Podstawka)

ETS nie daje Ci żadnej symulacji, zero jakiś papierów cargo, głupiej zmiany temperatury w chłodni dla przewożonego towaru - 19,99€(Podstawka)

Edited by Willy

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Willy said:

ETS nie daje Ci żadnej symulacji, zero jakiś papierów cargo, głupiej zmiany temperatury w chłodni dla przewożonego towaru - 19,99€(Podstawka)

Nie daje, bo do tego co masz na myśli, potrzebna jest ekonomia i tachograf, a to dopiero w becie. Nie będę Cię oszukiwał, sam chętnie bym pograć w 100% symulator. A o to jakby wyglądał ETS MP, gdyby zastosować w nim wszystko co trzeba:

1. Odpalasz silnik po 9h pauzy (z racji niemożliwości zastosowania tak długiej pauzy w grze, byłoby to realne 10- 15 minut)

2. Dyspozytor z firmy daje Ci zlecenie. Załadunek na 30 min, a Ty musisz pokonać 20 km i nikogo to nie obchodzi, że jest szczyt komunikacyjny w Duisburgu

3. Dojeżdżasz na załadunek na styk

4. Ładują naczepę

5. Załadowali Ci 28 palet, zamiast 30. Blokujesz rampę w mp, bo dyspo musi się kontaktować z klientem czy towar ma ruszyć (waga się zgadza).

6. Klient wyraża zgodę na transport.

7. Odbierasz dokumenty.

8. Ruszasz

9. Na wyjeździe z miasta, scout pakuje Ci się na czołówkę dla zabawy, ciągnik ma 45%, ładunek ma 17% uszkodzeń.

10. Zestaw trafia na złom, jesteś bez pracy.

 

Tak by to mniej więcej wyglądało. Przesadziłem? A może coś jeszcze dodać?

 

 

PS: Lista w celach humorystycznych, nie hejtować

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Willy said:

 

Ty mówisz serio czy to mega sarkazm?

FSX odwzorowuje w 90% cały system lotniczy. Z perspektywy pilota jak i wieży lotniczej.  Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition - 24,99€(Podstawka)

ETS nie daje Ci żadnej symulacji, zero jakiś papierów cargo, głupiej zmiany temperatury w chłodni dla przewożonego towaru - 19,99€(Podstawka)

gdybys nie wiedzial co mialem na mysli pod pojeciem symulatora za duzy hajs :D 

 

 

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Willy said:

ETS ma taki system symulacji, że daję Ci wsiąść do ciężarówki, podpiąć naczepe i pojechać xD To nie jest gra która powinna mieć miano symulatora. Symulatorem jest OMSI albo FSX.

 

A ja nie łamie żadnych zasad jeżdżąc na EU2 150km/h :) Właśnie to Was boli, fanboy'ów kagańca - że jadę szybciej i przez 2 lata robicie ten głupi lament praktycznie o nic. Jakby to Wam kazano jeździć na EU2, kiedy macie swój dedykowany spokojny serwer :)

Przypomniało mi się czemu odszedłem z ekipy MP i przestałem udzielać się na forum. Bo jest garstka osób która zaparcie broni swojego jednego monotematycznego zdania które jest bezsensowne. Ale cóż, bez Was pewnie byłoby tu nudno xD

Kończę ten temat bo kontynuowanie nie ma sensu.

To po co grasz z takim podejściem w ETS? Zainstaluj sobie TOCA Race Driver, tam zdaje się jest tryb wyścigów ciezarowek ;) No offence.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek14 said:

Nie daje, bo do tego co masz na myśli, potrzebna jest ekonomia i tachograf, a to dopiero w becie. Nie będę Cię oszukiwał, sam chętnie bym pograć w 100% symulator. A o to jakby wyglądał ETS MP, gdyby zastosować w nim wszystko co trzeba:

Zagubiłem się, nie wiem czy mówisz o ETS2 czy ETS2MP.

 

Według mnie, nie zrobić w grze przez ponad 4 lata istnienia takich elementów symulacji to mega bieda.

1 hour ago, Trybcio86 said:

gdybys nie wiedzial co mialem na mysli pod pojeciem symulatora za duzy hajs :D 

 

 

Nie no co ty, mówmy to o normalnych standardowych graczach PC :P

48 minutes ago, kokoniskoo said:

To po co grasz z takim podejściem w ETS? Zainstaluj sobie TOCA Race Driver, tam zdaje się jest tryb wyścigów ciezarowek ;) No offence.

Na singlu jeżdżę normalnie, przy pustych drogach MP jazda 90km/h dla mnie to nuda.

Edited by Willy

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Ja to tak czytam i czytam i z dziwię się że co nie którym internetu jeszcze nie wyłączyli a powinni. Robicie g**** burze z byle czego. Uważam że moderatorzy powinni wyczyści ten temat z nie potrzebnego spamu a co nie którym dać odpocząć od forum bo za chwilę dojdzie do nie miłych słów. 

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nie rozumiem tego. Jest 2 i kto chce szybciej i zaznaczam UMIE to niech jedzie aby bezpiecznie i bez łamania regulaminu. Ja lubię 90 jeździć i też to robię na EU2 i jakoś wcale nie napotykalem na każdym km trolla. Zaznaczam że piszę to zanim dostałem admina. Bo teraz to ja sobie z takim moment poradzę. Zresztą wtedy taki delikwent był nagrywany i karę również ponosił za złe zachowanie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co do tej technologi ważne, aby była skuteczna. Zobaczymy może się uda, że Nowa S'ka i R'ka zostanie wydana przed wakacjami :)

 

2 hours ago, Aro31 said:

Zapowiada się ciekawie :D mam nadzieje że dadzą silnik 730 jak i do R tak i do S

 

By prior arrangement with the manufacturer, we had the following vehicles at our disposal: "
Scania_trucks_tab.jpgRaczej SCS nie będzie robił więcej wersji silnikowych, tylko to co tutaj, lecz mogę się mylić.

Zawsze można się poratować tzw. edycją save'a, jak ta 730'tka jest taka ważna.

Mi tam silnik 435 km od Actrosa MP3 w zupełności wystarcza chyba, że jakiś większy "gabarycik" to 580 i wio :)

Edited by Kacperovsky

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kacperovsky said:

Co do tej technologi ważne, aby była skuteczna. Zobaczymy może się uda, że Nowa S'ka i R'ka zostanie wydana przed wakacjami :)

 

 

By prior arrangement with the manufacturer, we had the following vehicles at our disposal: "
Scania_trucks_tab.jpgRaczej SCS nie będzie robił więcej wersji silnikowych, tylko to co tutaj, lecz mogę się mylić.

Zawsze można się poratować tzw. edycją save'a, jak ta 730'tka jest taka ważna.

Mi tam silnik 435 km w zupełności wystarcza chyba, że jakiś większy "gabarycik" to 580 i wio :)

siewierz_gorka.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Kacperovsky, wątpię, ze SCS da TYLKO jeden silnik do S serii i R... wszyscy ich wyśmieją.

 

Nie mieli zapewne 730 i innych wariantów silnikowych do testów i dlatego dali informacje o tym które silniki i warianty podwozia mieli udostępnione do zrobienia zdjęć i innych rzeczy. 

 

@terrordrome, To z czerwonymi akcentami jest do wersji z silnikami V8 wiec to zrobią na 75% ;)

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Mlody` said:

Czy ktoś słyszał może czy są wogóle zamysły na  ETS 3?

Raczej nie. Kiedyś była już o tym rozmowa, że ATS i ETS 2 będą jeszcze przez kilka lat wspierane. Ostatnio przykładem jest film na kanale SCS. Jak scanują nową Scanie.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.