Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

1 hour ago, Trybcio86 said:

Zeby wyslac report z materialem to trzeba czasu troche poswiecic na obrobke i wrzucenie na ytuby, znalesc id wypelnic report itd. Po czy ktos sprawdza to i odrzuca bo czegos nie zobaczyl albo kara jest smiesznie mala ze wiekszosc woli zaklnac pod nosem niz skladac kolejne reporty na strone bo konczy sie to roznie... dletego z szacunku dla samych graczy admini reportowanych graczy powinni surowiej karac jesli report jasno i czytelnie dowodzi winy delikwenta :) Sposrod stosu blednych reportow w pospiechu odrzucanych zdarzaja sie i te dobre ktore z bledow lub pospiechu admini odrzucaja. System skladania reportow powinien miec opcje ze bez podania id lub linku z filmem nie bedzie mozliwy do wyslania i to odciazy adminow z stosu bezsensownej pracy :)

Tu jest prawdziwa kwintesencja tego. Reportowanie to sporo roboty i czasu zwłaszcza jak ktoś ma słaby internet...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ja powiem tak że Scs nie powinno w ogóle zaczynać Ats-a  mogli zająć się projektem  tymi autobusami, a nie przerwać coś jak zaczeli i zacząć coś co jest nie potrzebne i mało dochodowe   co do ets2 szybciej możemy się doczekać jakiś nowości  niż do samego ATS

Dokładnie!

Sam bardziej czekałem na autobusy niż na ATS'a, każdy wiedział, że american truck nie wypali. A autobusem fajnie byłoby pojeździć po europie :) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Aro31 said:

Niektóre są ok malowania ale teraz scs chce zarobić wydając takie DLC

Hmm. No dobrze.

Ale pomyśl o tym tak. Masz malowania czeskie polskie niemieckie czy nawet brazylijskie jeśli dobrze kojarzę. Zauważ że te DLC są raczej tanie, może oni po prostu robią malowania żeby jakąś narodowość grająca w ETS nie była pokrzywdzona? 

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, to są błędy wieku dziecięcego także coś tam ma prawo jeszcze nie działać jak trzeba. mwl4 jest informowany o wszelkich błędach i bugach także w miarę możliwości robi co może aby to naprawić. To może wydaje się proste, ale jednak jest trochę tych naczep z DLC i mogła się zdarzyć jakaś pomyłka lub literówka, która nie uwzględniła pewnego typu naczepy do zamiany. Wiadomo takie błędy jak same koła są niedopuszczalne na dłuższą metę, ale nie zapominajmy, że to cały czas wersja rozwojowa multiplayer'a także wszelkie błędy mają prawo ujawniać się w każdej wersji i na każdym etapie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Trzeba było co prawda trochę poczekać, ale udało się i deweloperzy wydali wsparcie do DLC Schwarzmuller Trailer Pack ;)

Wielki szacunek dla Nich za pracę jaką wykonują ! :)

Link to comment
Share on other sites

Panowie,mam bardzo szybkie pytanie. Za respawn na drodze przez co mam uszkodzenia jest ban czy nie ma ? Bo dzis znowu mam delikwenta przez ktorego moj ladunek jest tak oplacalny ze w ogole. Kiedys takiego goscia zglosilem to chyba nawet wooqash to przyjal ,a ostatnio zglosilem i admin mowil ,ze za to nie ma banow. Jak to w koncu z tym jest ?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, tomkusi1 said:

Panowie,mam bardzo szybkie pytanie. Za respawn na drodze przez co mam uszkodzenia jest ban czy nie ma ? Bo dzis znowu mam delikwenta przez ktorego moj ladunek jest tak oplacalny ze w ogole. Kiedys takiego goscia zglosilem to chyba nawet wooqash to przyjal ,a ostatnio zglosilem i admin mowil ,ze za to nie ma banow. Jak to w koncu z tym jest ?

Ban, że ktoś grę włączył? I co jeszcze?
Dobrym pomysłem byłoby dopisanie skryptu, który przez kilka sekund po włączeniu gry włączałby przenikalność w tym respiącym się pojeździe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WooQash said:

Za wczytywanie się na drodze bana nie dostaje się, no chyba, że ktoś wczytuje się jadąc (bo i tacy delikwenci też się zdarzają, rzadko bo rzadko ale się zdarzają) to wtedy można coś pomyśleć, bo to już coś nie tego jest.

Czyli co,wczytalem sie do gry,ktos pechowo za mna jechal i mi wjechal w tylek gdy sie doczytywalem i za to bana nie ma że zrobilem niechacy komus uszkodzenia ? ? 

Link to comment
Share on other sites

No niestety, ale nie ma za to bana. Doskonale zapamiętałem tą sytuację, bo już w pierwszym tygodniu kiedy uzyskałem prawa administratora miałem legitny przypadek wczytania się na drodze:

 

 

Za który ówcześnie zbanowałem delikwenta, ale ostatecznie ban bodajże tego samego dnia został zdjęty i usunięty przez "górę" z informacją dla mnie, że za to nie ma banów!

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.