Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, kokoniskoo said:

Co do reportów - najlepiej byłoby, jakby Community Managerowie wydali publikację, w której opisali by, jak to funkcjonuje, wskazali możliwe kary dla poszczególnych przewinień i poradzili co, gdzie i jak najlepiej zgłaszać, uwzględniając najlepsze i najłatwiejsze sposoby na przygotowanie dowodów dołączając do tego jakieś fajne tipy.

Generalnie jest to do wykonania, poza możliwymi karami, każdy admin sam ocenia dana sytuacje a powiedzenie ze za ramming może być od 1 dnia do perma chyba nie bardzo wam pomoże :P

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak. Malo kto wie jak naprawdę wygląda ta "praca". Domyślam się ze raportów niepoprawnych to wielki spam.... i jedna osoba nie da rady przejrzeć tego. Dlatego nie czepiajcie się i nie mówicie co powinno być lepiej bo w pełni nie wiecie na czym to polega, bo się tym nie zajmujecie. Nie marudźcie, że tak długo czekacie, po części to wina kierowców, którzy spamują raportami, które nic nie pokazują. A mało kto chce robić taka "brudna robotę". Pozwólcie im pracować. Pozdrawiam.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Slonick[PL] said:

hehe oj jak bardzo się mylisz :)  Co Ty tego forum nie czytasz?  

co drugi chce banować za krzywe spojrzenie i pierdnięcie nie zgodne z regulaminem

Może nie co drugi ale są tacy ludzie ktorzy zgłaszaja reporty które są nie raz śmieszne,  każdemu się może zdarzyć wymusić pierwszeństwo czy coś.  Nikt nie jest Święty.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Willy said:

@Slonick[PL] Łukasz od zawsze był specyficzną osobą na tym forum. @bazyliszek14 szkoda że on nie pamięta, jak cisnął miliony reportów na forum i w grze za najmniejsze głupoty a teraz uważa to za stratę czasu.

 

A samo reportowanie graczy to strata czasu, bo kary są żałośnie śmieszne.

Nie interesuje mnie ile Łukasz ładował raportów na innych graczy. Ja na podstawie tego, co wysyłam również się uczę. Staram się odróżnić gdzie powinien być kick i wielokrotnie już mi się zdarzyło, ze nie wysłałem raportu bo uznałem, że czyn nie był aż tak szkodliwy. Oczywiście nie wszystkie raporty, które wysyłam są akceptowane. Zdarza się, że Admini piszą, że dali by kicka, a czasem są sytuacje w których ja się nie zgadzam z Adminem i uważam, ze za wykroczenie powinien być ban.

 

Raportowanie nie jest stratą czasu. Lubię jak sprawdza mi je Łukasz, Trucking Australia czy Aragon0450, bo wiem że bany będą sprawiedliwe. Zniechęcenie czuję tylko w przypadku, kiedy raporty sprawdza Mikkell bo również uważam, ze daje za małe bany. Ale tego tematu nie ma co ciągnąć, bo do Mikkella już napisałem wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bazyliszek14 said:

Nie interesuje mnie ile Łukasz ładował raportów na innych graczy. Ja na podstawie tego, co wysyłam również się uczę. Staram się odróżnić gdzie powinien być kick i wielokrotnie już mi się zdarzyło, ze nie wysłałem raportu bo uznałem, że czyn nie był aż tak szkodliwy. Oczywiście nie wszystkie raporty, które wysyłam są akceptowane. Zdarza się, że Admini piszą, że dali by kicka, a czasem są sytuacje w których ja się nie zgadzam z Adminem i uważam, ze za wykroczenie powinien być ban.

 

Raportowanie nie jest stratą czasu. Lubię jak sprawdza mi je Łukasz, Trucking Australia czy Aragon0450, bo wiem że bany będą sprawiedliwe. Zniechęcenie czuję tylko w przypadku, kiedy raporty sprawdza Mikkell bo również uważam, ze daje za małe bany. Ale tego tematu nie ma co ciągnąć, bo do Mikkella już napisałem wiadomość.

Tobie to łatwo pisać ze jacy to polscy admini są źli. Jeżeli tak mówisz ze ci admini daja długie dla gracza który pomyli się w Anglii to widać ze lubisz się zemści na graczach. Tak jak napisał Baker każdy admin daje na tyle bana ile uważa jeżeli ci nie odpowiada moje sprawdzanie raportów od ciebie nie ma sprawy.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mikkell said:

Każdy admin daje bana na ile kto wymaga i stosuje się do regulaminu zawsze możesz mnie zgłosić że daje za zbyt mały czas bana na gracza. Jeżeli ci to nie odpowiada. 

 Coś ty,mojego ulubionego admina mam zgłosić xD ?  Bynajmniej według mnie ten gość co mi zajeżdzał ,spychał i blokował możliwość wyprzedzania to powinien jednak dostać ten tydzień ,a nie 3/4 dni . Natomiast ty tu jesteś adminem :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mikkell said:

Tobie to łatwo pisać ze jacy to polscy admini są źli. Jeżeli tak mówisz ze ci admini daja długie dla gracza który pomyli się w Anglii to widać ze lubisz się zemści na graczach. Tak jak napisał Baker każdy admin daje na tyle bana ile uważa jeżeli ci nie odpowiada moje sprawdzanie raportów od ciebie nie ma sprawy.

Wypraszam sobie. Nigdzie nie napisałem, że polscy admini są źli więc czegoś takiego mi tu nie pisz. Wyraziłem tylko swoje zdanie o czym również pisałem Ci na pw. A co do wspomnianej sytuacji w Anglii: nie moja wina, że się pomylą. Jeśli nie nabiją mi znacznej liczby uszkodzeń i przeproszą za kolizję to ich nie raportuję.

Link to comment
Share on other sites

Ja już skończyłem. Proszę jeszcze tylko o odpowiedź na moje pytanie: czy grozi mi kick/ban jeśli będę przejeżdżał na "kogutach" nad landówką śmierci od Rotterdamu, w kierunku Brukseli i odwrotnie? Teoretycznie nie muszę wyłączać sygnałów bo nie jestem na landówce, ale jeśli takie przepisy wchodzą w życie to już się wolę upewnić.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bazyliszek14 said:

Ja już skończyłem. Proszę jeszcze tylko o odpowiedź na moje pytanie: czy grozi mi kick/ban jeśli będę przejeżdżał na "kogutach" nad landówką śmierci od Rotterdamu, w kierunku Brukseli i odwrotnie? Teoretycznie nie muszę wyłączać sygnałów bo nie jestem na landówce, ale jeśli takie przepisy wchodzą w życie to już się wolę upewnić.

 

 "Kogutów" nie można używać w miejscu gdzie jest zwiększony ruch, a nie tylko na "landówce śmierci". Czyli teoretycznie jak widzisz dużo osób w pobliżu, powinieneś je wyłączać - tak jak to interpretuje.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JSM46 said:

 

 "Kogutów" nie można używać w miejscu gdzie jest zwiększony ruch, a nie tylko na "landówce śmierci". Czyli teoretycznie jak widzisz dużo osób w pobliżu, powinieneś je wyłączać - tak jak to interpretuje.

 

To jest raz druga rzecz bardzo duze są lagi spadają poprostu fpsy w grze nie każdy ma komputerowe z NASA.  Więc szanujmy się nawzajem 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, loqbega12 said:

 

To jest raz druga rzecz bardzo duze są lagi spadają poprostu fpsy w grze nie każdy ma komputerowe z NASA.  Więc szanujmy się nawzajem 

 

No przecież właśnie dlatego jest ten zakaz. Ze względu na spadki FPSów, więc nie rozumiem o co to oburzenie.

A co do tematu i gry.

Kto wie co nieco o pilotażu drogowym? Mam pewien pomysł, tylko potrzebna ekipa znająca się na rzeczy.
I drugi pomysł - co sądzicie powstaniu radia drogowego z bieżącymi informacjami z dróg i nie tylko? Byłoby to radio w formie in-character, ale nie aż tak ściśle, działające dla polskiej społeczności kierowców na terenie całej Europy w świecie gry (przynajmniej na początku, z czasem by się to rozszerzyło). Kto ewentualnie byłby chętny do włączenia się do tego? Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kokoniskoo said:

I drugi pomysł - co sądzicie powstaniu radia drogowego z bieżącymi informacjami z dróg i nie tylko? Byłoby to radio w formie in-character, ale nie aż tak ściśle, działające dla polskiej społeczności kierowców na terenie całej Europy w świecie gry (przynajmniej na początku, z czasem by się to rozszerzyło). Kto ewentualnie byłby chętny do włączenia się do tego? Co o tym sądzicie?

Tu masz wszystko na ten temat.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kokoniskoo said:

No przecież właśnie dlatego jest ten zakaz. Ze względu na spadki FPSów, więc nie rozumiem o co to oburzenie.

A co do tematu i gry.

Kto wie co nieco o pilotażu drogowym? Mam pewien pomysł, tylko potrzebna ekipa znająca się na rzeczy.
I drugi pomysł - co sądzicie powstaniu radia drogowego z bieżącymi informacjami z dróg i nie tylko? Byłoby to radio w formie in-character, ale nie aż tak ściśle, działające dla polskiej społeczności kierowców na terenie całej Europy w świecie gry (przynajmniej na początku, z czasem by się to rozszerzyło). Kto ewentualnie byłby chętny do włączenia się do tego? Co o tym sądzicie?

Spotkajmy się na ts to coś możemy pomyśleć 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, krimaed said:

Powiem tak. Malo kto wie jak naprawdę wygląda ta "praca". Domyślam się ze raportów niepoprawnych to wielki spam.... i jedna osoba nie da rady przejrzeć tego. Dlatego nie czepiajcie się i nie mówicie co powinno być lepiej bo w pełni nie wiecie na czym to polega, bo się tym nie zajmujecie. Nie marudźcie, że tak długo czekacie, po części to wina kierowców, którzy spamują raportami, które nic nie pokazują. A mało kto chce robić taka "brudna robotę". Pozwólcie im pracować. Pozdrawiam.

Zeby wyslac report z materialem to trzeba czasu troche poswiecic na obrobke i wrzucenie na ytuby, znalesc id wypelnic report itd. Po czy ktos sprawdza to i odrzuca bo czegos nie zobaczyl albo kara jest smiesznie mala ze wiekszosc woli zaklnac pod nosem niz skladac kolejne reporty na strone bo konczy sie to roznie... dletego z szacunku dla samych graczy admini reportowanych graczy powinni surowiej karac jesli report jasno i czytelnie dowodzi winy delikwenta :) Sposrod stosu blednych reportow w pospiechu odrzucanych zdarzaja sie i te dobre ktore z bledow lub pospiechu admini odrzucaja. System skladania reportow powinien miec opcje ze bez podania id lub linku z filmem nie bedzie mozliwy do wyslania i to odciazy adminow z stosu bezsensownej pracy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, a wracajac do dyskusji B) Czy myślicie, że ATS wybije się bardziej w Europie poźniej czy bedzie to raczej średnio zarobkowy projekt dla SCS? Po tym co widzę to na prawde duzo osob tam nie ma online, a jeśli już ktoś jest to przeważnie na serwerach Amerykańskich. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Myślę że ETSa to nie przebije.

Kiedyś wszyscy grali w 18WoS bo tylko to było na rynku. Doczekaliśmy się europejskich ciężarówek i gro osób jarających się symulatorami przesiało się na tych którzy wolą europejskie ciężarówki i tych którzy wolą amerykański klimat i ciężarówki lub jedno i drugie lubią tak samo. Teraz doszedł ATS i teraz na statystykach można zobaczyć jak podzielone są ulubione klimaty, kto woli nasz a kto amerykański.

Osobiście uważam że pierwsza grupa jest najliczniejszą z tych trzech i myślę że raczej się to nie zmieni.

Mam nadzieję że wyraziłem się w miarę zrozumiale.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bakerpk said:

Dobrze, a wracajac do dyskusji B) Czy myślicie, że ATS wybije się bardziej w Europie poźniej czy bedzie to raczej średnio zarobkowy projekt dla SCS? Po tym co widzę to na prawde duzo osob tam nie ma online, a jeśli już ktoś jest to przeważnie na serwerach Amerykańskich. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

ATS To poki co bardzo slabo wyglada i ten projekt moze umrzec szybciej niz SCS zaklada :P Zacznijmy od tego ze gra oparta na tym samym silniku jest strzalem w kolano :( Po ets juz widzimy ze przy wiekszej ilosc terenow silnik poprostu nie daje rady.  Dodatkowo tereny na ktorych wydano ATSa to pustynia gdzie w zasadzie zageszczenie budynkow jest minimalne. Dlatego pierwsze wrazenie w konfrontacji z europejska odmiana gry jest dramatyczne :P Zycze ATSowi jak najlepiej ale nie wroze podobnego sukcesu co w ETS 2. Po wydaniu rescalu do gry widac jak badzo nie wiedza jak sie za to zabrac w scsie... zamiast wydac platne dlc w tym czasie z kolejnymi stanami zaserwowali nam poprawke tego co bylo po premierze. Kojena wtopa to wypuszczanie updatow w jednym terminie dla obu produkcji :/ Te oba produkty powinny sie napedzac a nie konkurowac ze soba ! Po wypuszczeniu update do etsa po jakims czasie powinien sie pojawiac update do atsa zebys mogli na spokojnie sobie obczaic co nowego jest dodane a nie miec dylemat co tu najpierw sprawdzac atsa czy etsa i przeskakiwac z jednej do drugiej gry. Ogolnie patrzac na filozofie scsu to mozna to lepiej poprowadzic by wszystko sie zazebialo :)

 

nowe malowania kangurow i wampiry http://blog.scssoft.com/2017/01/romanian-paint-jobs-pack.html

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.