Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Quote

we would not dare to guarantee that the trucks will make it into the game "before the summer" as the video and tweet above assure.

 

oraz...
 

Quote

You can trust us though that it's a clear priority for our vehicle team to bring you the new Scania R and S series trucks as soon as possible.


Czyli premiera nowej Scanii zapowiedziana jest na dzień premiery nowej Scanii. :)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

^^Nie, kick..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Aro31 said:

Żadnego kick nie ma za to.

 

Możesz śmiało jechać na multi bez problemów szerokości

Choć malowania to kick

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do tej Skakanki to nie byłbym pewnien co do tego całego "before summer" już prędziej by się to zgadzało, jak ktoś wspomniał w przyszłym roku, a nie w tym jak już.

 

We are working very hard to create the new models for Euro Truck Simulator 2, but our estimate is that it will take about 12 man-months of focused work to get there. 

Ludzie, którzy czytają opisy, a nie po "tytułach" to chyba tylko ze świecą szukać :)

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

@Kacperovsky, w Twoim cytacie nie ma napisane, ze jest to odnośnie Scani :)

Jeżeli ich "nowa" technologia przyniesie rezultaty to będzie fajnie ujrzeć tą Scanie latem :)

Te 12 miesięcy jest tylko oszacowane więc może to być 6/7/8? Pożyjemy zobaczymy :)



Jeśli chodzi o to, ze ciężarówki wychodzą raz na "ruski" rok to jest zapewne spowodowane problemami z licencją, a SCS nie wyda modelu bez licencji tak ze no :)

Zapewne modele niektóre mają pokończone tylko czekają za odpowiedzią od danej marki co i jak z tą licencją.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam do was pytanie. Wziąłem ładunek world of trucks ,ale ktos mi go uszkodził. Wziałem wczytałem save ,ale mi się ten save nie zrobił z ładunkiem tzw.upominek. Teraz mi pisze ,że mam ladunek nie dostarczony world of trucks ,a nic nie moge odwolać ani nic. Jak to zrobić ? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tomkusi1 said:

Co trzeba spełnić ,żeby zostać adminem w ets 2 mp ? 

 

Być aktywnym

Napisać na forum minimum 75 postów

Posiadać minimum 10 punktów reputacji

Minimum 17 lat

Dobra znajomość angielskiego

 

Jeśli kolega to wszystko spełnia, niech czeka na rekrutacje na moderatora forum. To pierwszy krok do Admina

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tomkusi1 said:

W ogóle nie mam przyjemności z multi. Więcej reportuje niż gram. Biorę ładunki z world of trucks,jade max 90 ,a i tak się znajdzie gość ,który Ci przywali i masz po ladunku. Czas zmienić ulubioną grę :(  

 

To masz chyba jakiegoś nadzwyczajnego pecha, bo ja jeżdżę na EU#1 i EU#2 i naprawdę rzadko zdarza mi się, aby ktoś uszkodził mi ładunek.

Polecam grać na jedynce, tam jest spokojniej.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bandero said:

Zacznij od tego :) 

Dzięki Bandero, właśnie tego szukałem ale ta wyszukiwarka też jest nieźle walnięta bo wywaliła mi tylko wszystkie tematy ze słowem Administrator. 

 

Powiedzcie mi jedną rzecz: gracz korzystający z moda na collison hack, może przejeżdżać przez barierki autostradowe nie czyniąc sobie szkód?

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałbym się odnieść do nowej skali mapy w ATS.

Miałem okazję grać wczoraj na nowej skali mapy po raz pierwszy, ponieważ wcześnie nie miałem okazji.

To, co zrobili z mapą to jest niesamowite, trasy są tak długie i wpaniałe... że, przesiadam się z ETS2:MP na ATS:MP na co najmniej tydzień i polecam to każdemu, aby serwer się nieco bardziej zapełnił. ;)

Kto ma ochotę pojeździć, śmiało może mnie zapraszać! ^_^

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.