Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, bazyliszek14 said:

Usuńcie ten ograniczenie kolejki. Chciałbym wejść na EU2 bo nie lubię jeździć na pustym serwerze i nie mogę bo ponad 200 osób w kolejce.

 

Więcej osób w kolejce - wyższe pingi bo więcej osób próbuje łączyć się z serwerem. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Vaiarek said:

 

Więcej osób w kolejce - wyższe pingi bo więcej osób próbuje łączyć się z serwerem. 

To co się w takim razie stało? Przecież dawniej było po 800 osób wkolejce na EU2 i wszystkie pingi były w normie. Mój normalny ping wynosi 50- 62. Teraz z ograniczeniem kolejki potrafi skoczyć do 350

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, bazyliszek14 said:

To co się w takim razie stało? Przecież dawniej było po 800 osób wkolejce na EU2 i wszystkie pingi były w normie. Mój normalny ping wynosi 50- 62. Teraz z ograniczeniem kolejki potrafi skoczyć do 350

Z tego co ja rozumiem, to dawniej pingi były dosyć niskie, ponieważ była kolejka, ale nie uporządkowana tzn. serwer da slot graczowi z szybszym internetem. Teraz ta kolejka jest uporządkowana, a co za tym idzie serwer musi przeznaczyć nieco łącza na przydzielanie miejsc tzn. przesyłanie chociażby zdawkowej informacji od serwera do klienta na Twoim komputerze, że możesz lub nie możesz się połączyć. Co za tym idzie, gdy w kolejce jest 600+ graczy, tego łącza idzie więcej na właśnie takie komunikaty do każdego gracza w kolejce. Po ograniczeniu kolejki ping faktycznie się zmniejszył, co jest zauważalne na moim własnym przykładzie oraz graczy mijających mnie, ponieważ więcej zasobów serwer może poświęcić na graczy już podłączonych do serwera.

 

EDIT: Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd, to przepraszam, dlatego prosiłbym osoby zaangażowane w projekt o weryfikację mojego toku myślenia ;)

Edited by DudekAKADudek

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trybcio86 said:

A nie da sie wprowadzic limitu kolejkowania do 200 miejsc ? Przeciez sa inne serwery i nie ma sensu obciazac jednego jak mozna wykorzystac inne wtedy pomiesci sie sporo wiecej gracy przy stabilnym dzialaniu serwera :) Zapelni sie eu 1,3 i 4 i bedzie pieknie :)

Ale ten limit został wprowadzony parę dni temu, jeśli się nie mylę :D

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Trybcio86 said:

A nie da sie wprowadzic limitu kolejkowania do 200 miejsc ? Przeciez sa inne serwery i nie ma sensu obciazac jednego jak mozna wykorzystac inne wtedy pomiesci sie sporo wiecej gracy przy stabilnym dzialaniu serwera :) Zapelni sie eu 1,3 i 4 i bedzie pieknie :)

To już jest i właśnie mi nie pasuje bo nie lubię jeździć przy pustym serwerze. Przy obecnej mapie trzeba się liczyć z tym, że wchodząc na serwer na którym jest 600- 800 osób, umrzesz jeżdżąc po krajach wschodnich, a i na zachodnich spotkasz ledwo 20 graczy. Ja na serwery wchodzę kiedy widzę, ze jest co najmniej 1900 graczy.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy blog na nowym roku: http://blog.scssoft.com/2017/01/steam-powered-fireworks-launched-new.html

Edited by Aves

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ty zawsze jesteś taki pesymistyczny?

Multi umiera 

Śniegu na Multi też miało nie być...

Na logikę to tylko opony i durnostojki. Kto nie ma DLC ten nie widzi durnostojek. Z oponami to albo będą widziane podstawowe albo jak np z felgami z DLC, po prostu nic nie będzie w tym miejscu. 

 

Edited by elot360PL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.