Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Niby tak ,ale juz jestem do eu 2 przyzwyczajony. Dzis przed chwilą kolejny delikwent. A jak napisałem czemu stoi PROSTOPADLE do drogi to mówi ,że save tak wczytał. Po pierwsze jak sie robi save czy mial wypadek czy nie to sie jak najblizej prawej staje,bo nawet odpalajac minimalnie sie rusza. Po drugie zrobił save PROSTOPADLE DO DROGI ? 

Link to comment
Share on other sites

@tomkusi1 to miłe że próbujesz dbać o porządek na naszych serwerach jednak czy nie lepiej byłoby np założyć temat w Offtopicu gdzie opowiadałbyś o tym ilu graczy zreportowałeś takiego a takiego dnia, zamiast pisać o tym w wątku w którym zdecydowana większość spodziewa się postów o innej treści niż ta przekazywana przez ciebie?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, tomkusi1 said:

Dobrze,to mam pytanie do was. Wchodze w dokumenty i tam z danego dnia te logi gry. Znajduje gracza,wpisuje odpowiednie ID ,a i tak mi wychodzi w reporcie inny użytkownik. Dlaczego tak jest? 

Jak Cię ktoś strolluje, ramuje itp. wpisz komendę "/pinfo" i będziesz miał pewne truckersmp id. Nie musisz szukać wtedy w żadnych plikach tylko wysyłasz report

Link to comment
Share on other sites

W ogóle to jest śmieszne i żałosne. Wchodze w te walniete dokumenty. Sprawdzam tego gracza i kurcze mam tam BOIIII i pisze tam obok niego Trucker..mp. ID 578268. Reportuje ,a admin i tak pewnie stwierdzi ,że to inny uzykownik i jak temu zaradzic :( ?

 

Tylko ja moge byc takim "szczęsciarzem" ,że w czasie gdy montowałem i wysyłałem film do admina ten sam użyszkodnik  dostał bana i nie moge go zreportowac :P  http://pl.tinypic.com/r/anov8i/9

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tomkusi1 said:

W ogóle to jest śmieszne i żałosne. Wchodze w te walniete dokumenty. Sprawdzam tego gracza i kurcze mam tam BOIIII i pisze tam obok niego Trucker..mp. ID 578268. Reportuje ,a admin i tak pewnie stwierdzi ,że to inny uzykownik i jak temu zaradzic :( ?

Admin na to nie patrzy, jak na moje sprawdza tylko dowody czy zasługuje na bana i basta.

 

I prośba z mojej strony (Od moderatorów prośby chyba nie będzie :P ). Edytuj swoje posty zamiast pisać post pod postem.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tomkusi1 said:

Niby tak ,ale juz jestem do eu 2 przyzwyczajony. Dzis przed chwilą kolejny delikwent. A jak napisałem czemu stoi PROSTOPADLE do drogi to mówi ,że save tak wczytał. Po pierwsze jak sie robi save czy mial wypadek czy nie to sie jak najblizej prawej staje,bo nawet odpalajac minimalnie sie rusza. Po drugie zrobił save PROSTOPADLE DO DROGI ? 

Nie pomyślałeś o tym że w momencie wypadku mógł zrobić się autosave? Przecież logiczne że gracz wczyta się na najświeższym... A to że był on w czasie wypadku to nie jego wina. Skąd miał o tym wiedzieć?

Edited by Dzeriusz{ITC}
Link to comment
Share on other sites

@RaneMoro Kliknij "Depot", a nie DLC. To pokazuje jedno literę i niepełny nazwy. 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kacperovsky said:

Może mi ktoś powiedzieć w jakim celu został otwarty kolejny serwer EU #5 !?!?!?!?

Włączyłem grę, a tu patrze Europe 5, skoro EU #1 i #4 nie jest zapełniony do 3/4 chociażby?

Stąd moje zdziwienie, dlatego się pytam :)

 

Liczyłem, że po czasie zostanie zlikwidowany EU #4 żeby zapełnić jedynkę :D

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.