Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Co do nabijania tego DLC, dostarczania tych upominków przynajmniej ja wolę to dostarczać je w etsie, ponieważ tych ładunków jest więcej z krótszym dystansem niż w atsie.

Ogólnie na tą chwilę mam wykonane 5/10 z czego 1 było robione w atsie 500 mil, a 4 kolejne w etsie z dystansem 200 do 300 km max.

Moim zdaniem większy procent znalezienia tego towaru jest w etsie, zwłaszcza gdy te 4 robiłem na multi, teleportowałem się po garażach drugi, trzeci raz i tyle.

Znaleźć takie ładunki w atsie graniczy z cudem, a w etsie to elegancko krócej mi zajęło znalezienie takiego ładunku niż w atsie.

Każdy pewnie może ma inaczej " rozsiewywane " te ładunki. Jeden ma więcej w etsie, a drugi w atsie.

Ważne, żeby to zrobić i się cieszyć z tego DLC, na które się " zarobiło " :P 

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem 10 zleceń i szczerze mówiąc jestem zawiedziony tym DLC. Głównie liczyłem na tą burdelówkę na tylnej ścianie ale niezbyt mi się podoba. Przynajmniej w konfiguracji ciężarówki dzięki temu DLC mam pinezkę umożliwiająca wybór tego co będzie na ścianie sypialki więc przyniosę sobie burdelówę z griffina do mojego DAF'a ;) Daje fajne światło, a zawsze to jakieś zastępstwo w nocy dla braku światła w kabinie.

  • Upvote 3
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kacperovsky said:

Co do nabijania tego DLC, dostarczania tych upominków przynajmniej ja wolę to dostarczać je w etsie, ponieważ tych ładunków jest więcej z krótszym dystansem niż w atsie.

Ogólnie na tą chwilę mam wykonane 5/10 z czego 1 było robione w atsie 500 mil, a 4 kolejne w etsie z dystansem 200 do 300 km max.

Moim zdaniem większy procent znalezienia tego towaru jest w etsie, zwłaszcza gdy te 4 robiłem na multi, teleportowałem się po garażach drugi, trzeci raz i tyle.

Znaleźć takie ładunki w atsie graniczy z cudem, a w etsie to elegancko krócej mi zajęło znalezienie takiego ładunku niż w atsie.

Każdy pewnie może ma inaczej " rozsiewywane " te ładunki. Jeden ma więcej w etsie, a drugi w atsie.

Ważne, żeby to zrobić i się cieszyć z tego DLC, na które się " zarobiło " :P 

 

Polecam miasta w Skandynawii, gdzie są porty/promy. Bardzo często pojawia się w Polarisie, ładunek z dystansem 100-200 km. W ten sposób zrobiłem już takich pięć.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kylo67 said:

Już widzę to na multi xD, a tak po za tym, to świetnie wygląda, szkoda że oprócz tego, z Tandemami ciągle milczą, lecz i tak liczę że jeszcze je zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nextej said:

Już widzę to na multi xD, a tak po za tym, to świetnie wygląda, szkoda że oprócz tego, z Tandemami ciągle milczą, lecz i tak liczę że jeszcze je zobaczymy.

zapewne bedzie to nowe dlc ktorego multi nie bedzie obslugiwac jak w przypadku schwarzmullera. Wyczuwam klopoty dla mp w przyszlym roku

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MinatomiraiX said:

Wydaje mi się, że trzeba zmienić prawdopodobieństwo spadnięcia deszczu w ustawieniach. U mnie nie pada już, ale mam problem, bo zamiast śniegu pada deszcz mimo, że wcześniej było dobrze. 

 

Niestety nie. Od dawna mam wyłączony deszcz z racji, że na mp nie jest synchronizowany i wiem, że mając wyłączony deszcz śnieg pada dalej tylko nie trzeba mieć włączonych wycieraczek.

Link to comment
Share on other sites

Da się wyłączyć opady poprzez wpisane komendy w konsoli g_set_weather 0 i w opcjach rozgrywki dać na 0 prawdopodobieństwo opadów,a jeśli chodzi o tak zwany sztuczny śnieg który nie pada na szyby można go wyłączyć, włączając TAB klikając w zębatkę i w General odznaczyć opcje session effects.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

Jak macie włączoną konsole (pełno poradników jak to zrobić) to wystarczy w niej wpisać "g_set_weather 2" (bez ") aby wyłączyć padający deszcz/śnieg. Wpisanie 1 zamiast 2 włączy deszcz.

A jak w ogóle nie chcecie deszczu to w opcjach rozgrywki suwak prawdopodobieństwa deszczu przesunąć w lewo.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.