Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

21 minutes ago, Szymon035 said:

Tu wszystko pisze co będzie nowe:
http://eurotrucksimulator2.info/pl/vive-la-france/
 

Zostało to wspomniane już stronę wcześniej

Ciekawe jeszcze jak będzie z optymalizacją gry. Pewnie po wjechaniu do Paryża FPS'y będą spadać jak w innych dużych miastach.

Ja tam sprawdzałem na becie 1.26, I jakoś tak nie spadają u mnie FPS w Paryżu. :)

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

 

55 minutes ago, Rambo88pl said:

Ja tam sprawdzałem na becie 1.26, I jakoś tak nie spadają u mnie FPS w Paryżu. :)

Odnosząc się do twojego komentarza to nie można tez porównywać singla z multi, bo inaczej się zachowuje gra jak ma wczytaj SI z singla, na multi nie masz tego wpisane w kod gry tylko procesor musi non stop zbierać informacje gdzie znajduje się dany "obiekty" czyli gracze.

Link to comment
Share on other sites

^Ale tamten Pan co mu odpisałem, nie napisał nic i multiplayer. ;) I mi nie chodziło o multiplayer.   A jak gra chodzi na becie w Paryżu. MP przecież nie działa na multiplayerze.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Rambo88pl said:

^Ale tamten Pan co mu odpisałem, nie napisał nic i multiplayer. ;) I mi nie chodziło o multiplayer.   A jak gra chodzi na becie w Paryżu. MP przecież nie działa na multiplayerze.

Trochę źle ubrałem to w słowa xd przyznam się. Miałem na myśli to ze spadki na pewno jakieś zauważysz nawet nwm przykładowo te 3 no chyba ze nie monitorujesz to. Bo to jest tylko beta, może się jeszcze dużo zmienić w optymalizacji i może sie tak stanie że spadków w ogóle nie będzie albo i będą takie różnice jak pomiędzy skandynawią czy podstawą bo po wjechaniu na Skandynawie nie mam już 50fps tylko  te 30 średnio. Ja wiem ze te wartości tez zależą od komputera lecz ta gra ma stary silnik i to tez jest tym spowodowane. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MuchaMM said:

Trochę źle ubrałem to w słowa xd przyznam się. Miałem na myśli to ze spadki na pewno jakieś zauważysz nawet nwm przykładowo te 3 no chyba ze nie monitorujesz to. Bo to jest tylko beta, może się jeszcze dużo zmienić w optymalizacji i może sie tak stanie że spadków w ogóle nie będzie albo i będą takie różnice jak pomiędzy skandynawią czy podstawą bo po wjechaniu na Skandynawie nie mam już 50fps tylko  te 30 średnio. Ja wiem ze te wartości tez zależą od komputera lecz ta gra ma stary silnik i to tez jest tym spowodowane. 

spadki fps beda coraz czesciej dokuczaly tej grze gdyz silnik obsluguje dx9 a ten nie za bardzo obsluguje wiecej niz 2 logiczne rdzenie procesora co objawia sie dziwnymi czkawkami i dropem fps nawet w malo wymagajacych miejscach mapy. Bez odpowiedniej optymalizacji ladowanie coraz wiekszej ilosci obiektow bedzie coraz trudniejsze. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tak ustawiłem ustawienia graficzne że mam te 60 fps. I tylko właśnie przycinki są jak się robi autosave. Ale to u mnie tak chodzi. A wiadomo każdy ma inny komputer, i głównie od tego zależy jak mu gra będzie działać. ;)

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trybcio86 said:

spadki fps beda coraz czesciej dokuczaly tej grze gdyz silnik obsluguje dx9 a ten nie za bardzo obsluguje wiecej niz 2 logiczne rdzenie procesora 

Chciałem to dopisać lecz nie byłem pewien co do ilosci rdzeni logicznych i nie chciałem wprowadzać w bład. Owszem jeżeli SCS nie zacznie się za to brać to ja średnio widze "wygodne granie" na mp bo będzie tylko gorzej.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kacperovsky said:

Ale zacofany serwis, o DLC pojęcie już mają, które nawet jeszcze nie wyszło, a o obecnej wersji 1.25 nawet nie mają pojęcia haha

http://eurotrucksimulator2.info/pl/vive-la-france/ /prawy górny róg, info o wersji/

Ale o aktu 1.26 to już wiedzą xd

http://eurotrucksimulator2.info/pl/w-produkcji/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kacperovsky said:

Ale zacofany serwis, o DLC pojęcie już mają, które nawet jeszcze nie wyszło, a o obecnej wersji 1.25 nawet nie mają pojęcia haha

http://eurotrucksimulator2.info/pl/vive-la-france/ /prawy górny róg, info o wersji/


Zacofany, a jednocześnie prowadzony przez osobę, która nie bardzo zna historię aktualizacji ETS2. Chociażby w temacie o odnowionym Dafie 105XF, gdzie napisali, że równolegle z premierą DLC Scandinavia miała miejsce premiera... Volvo.
Dowód, żeby nie było, że sobie to wymyśliłem: http://eurotrucksimulator2.info/pl/daf-xf-105-faceliftingu/

 

Quote

(...) Być może strony ustaliły między sobą premierę Renault wraz z DLC Francja, analogicznie jak Volvo w momencie premiery DLC Skandynawia.

 

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.