Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Chłopaki, System parkowania widziany w DLC VlF - https://www.youtube.com/watch?v=ioGcCeZXBuI (żółty i niebieski  prostokata)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Aves

To ze jakis tam wujek cos pierdzieli na temat tego co bedzie za pol roku, mnie nie interesuje, bo scs nic do publicznej wiadomosci nie podal o tym systemie parkowania. W tym czasie koncepcja mogla ulec zmianie i tego nie bedzie a to wszystko co oni w tym materiale, to takie pol prawdy, bo o jednym mowia a juz dokonczyc watku nie moga, bo maja zakaz. Z przymrozeniem oka podchodze do tego materialu od chwili jego wyjscia, bo scs lubi przeciagac swoje nowinki, ktore ma zamiar wprowadzic... jesli w tym roku nie wyjdzie dlc francja, to ich zapowiedzi ze raz w roku bedzie dlc z terenami i ciezarowka znow okaza sie slowami bez pokrycia :) Zapewne beda sie tlumaczyc, ze maja dwie gry do rozbudowy itd. 

 

P.S. A kombajn w atsie ktos już widział w arizonie jak zapowiadali czy też przesuneli jego premiere wraz z dlc france...

Edited by Trybcio86
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trybcio86 said:

Zapewne beda sie tlumaczyc, ze maja dwie gry do rozbudowy itd.

Mają swoje własne tempo prac. Mam wrażenie że wszyscy się już z tym pogodzili. 
Niecierpliwi mają do dyspozycji ProMods, Mariomap, RusMap itp. i modyfikacje. 
Szkoda tylko że nie da się grać na nich w multi.

Nie wiem jaki to nakład pracy aby odpalić multiplayera na mapach społeczności. Obawiam się że gdyby ekipa od MP postanowiła wyodrębnić jeden serwer na którym działałaby np. mapa Mario, jakiś konkretny pakiet map oczywiście aby uniknąć problemów, to pozostałe serwery by momentalnie opustoszały.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Trybcio86 said:

@Aves

To ze jakis tam wujek cos pierdzieli na temat tego co bedzie za pol roku, mnie nie interesuje, bo scs nic do publicznej wiadomosci nie podal 

Czyli mówisz że jakiś tam "wujek" który ma stały kontakt z scs cie nie interesuje, ale gry-online wierzysz?  Ciekawe rozumowanie 

Edited by kacper19917
Link to comment
Share on other sites

^ skoro nie dostarczyles ani jednego dowodu na potwierdzenie swoich slow ze bedzie system parkowania z ats to musialem szukac sam info na temat systemu oddawania naczep. W materiale wujka tez nic nie ma o tym ze parkowanie takie jak w ats bedzie. Na blogu scs tez sie tym nie chwali wiec poki co nie ma zadnego potwierdzenia twoich domyslow :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Trybcio86 said:

@Aves

To ze jakis tam wujek cos pierdzieli na temat tego co bedzie za pol roku, mnie nie interesuje, (...)

 

 

45 minutes ago, kacper19917 said:

 

Czyli mówisz że jakiś tam "wujek" który ma stały kontakt z scs cie nie interesuje, ale gry-online wierzysz?  Ciekawe rozumowanie 

 

Obydwoje macie rację. Trybcio dobrze napisał o "pierdzieleniu" Bohuna jak tylko zobaczyłem odcinek z jego ostatniej wizyty w SCS. Poza tym, że poznałem o co chodzi z DX11 (wyjaśniał to Adrian jak na ironię), widziałem parę ujęć z rozgrywki z nowego DLC i chyba wycieczki po Pradze, w której byłem już 5 razy, nie podał niczego konkretnego, tylko to, że na większość pytań zadanych SCS'owi była odpowiedź DX11. No czyli co: tandemy, ekonomia, kupowanie naczep wymaga DX11? To, że Bohun ma stały kontakt ze studiem nic nie znaczy. Bo tak naprawdę to co dalej będzie się działo z ETS2/ATS wie tylko i wyłącznie samo SCS. Gdyby zwykły użytkownik pojechał do SCSu, przyjechał i zrobił materiał taki sam jak zrobił to Bohun, założę się, że by go zlinczowali. Ale nie Bohuna :)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mi glownie chodzi o to ze scs nie dal zadnej informacji tylko jakies tam nieoficjalne przecieki gdzies ktos cos moze powiedziec ale nie do konca, te ich pokretne tlumaczenia a nadal nie ma jasnosci czy to parkowanie to tylko obreb danego dlc tak jak np automatyczne bramki na skandynawi czy to bedzie dotyczyc calej mapy? Bo jesli przebudowano paryz i w starych miastach z podstawki bedzie zwykle parkowanie a w tych z dlc nowe to sorry ale ja tego "nie kupuje" i czuje ze w takim wypadku bedzie dym :P Mam nadzieje ze po PGA bedziemy miec wiele wiecej wiedzy co to dlc nam oferuje niz dalej wrozyc :)

Link to comment
Share on other sites

@Trybcio86 Ten news z gry-online był gdzies w marcu, a bohun odwiedził i wstawił film w maju.  Co za różnica czasu. SCS dorobią, a my nie wiedzą...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, SCS powinno zabrać się troche do roboty bo jak narazie to lipa z tą grą, fajnie sie jezdzi itp ale tylko tyle, zero prowadzenia firmy jakiegoś, jakichś smaczków itp... W klasykach jak 18wos było więcej mmozliwosci z firma takie mam wrażenie. Czy chociazby hard truck z mozliwoscia dzwonienia i sytuacje  ktorych kierowca nie odbierał bo była noc ;)  albo sie obraził.
Jak narazie to ets potrzebuje naprawienia systemu zuzycia paliwa. Nie jest ono realistyczne za grosz (jesli ktos nie wie czym mowie to niech da maks obroty na 1 wysprzęglonym przy 0 na godzine i przy 120)
Mogli by w koncu cos zrobic z hamulcami, wprowadzic jakies uszkodzenia, zuzycia (Szczególnie w atsie by to się sprzydało ze względu na masy trucków.)bo jak naraze przy starcie trzeba tylko odczekac i marnować czas i na tym konczy sie cała symulacja.

Swoją drogą, przy takich ilości sprzedanych kopii nie można zrobić większego teamu? Jakis czas temu slyszalem ze za mapa do atsa 1 stala jedna osoba....

 

tak Btw, co DX11 zmieni w etsie bo nie rozumiem ? :D



 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.