Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, kylo67 said:

dodali w tej aktualizacji możliwość jazdy z  całą białą naczepą czy to już było wcześniej?

 

Nie wiem czy to będzie dostępne w grze ale w save "PODOBNO" będzie możliwa zmiana kolorów naczep, niebieski czerwony biały i może inne kolory też :) ja takie rzeczy będę testował jak multi będzie :P

Link to comment
Share on other sites

Quote
Quote
10 hours ago, kylo67 said:

dodali w tej aktualizacji możliwość jazdy z  całą białą naczepą czy to już było wcześniej?

 

Nie wiem czy to będzie dostępne w grze ale w save "PODOBNO" będzie możliwa zmiana kolorów naczep, niebieski czerwony biały i może inne kolory też :) ja takie rzeczy będę testował jak multi będzie :P

 

czekam na jakieś informacje w tym temacie , zaczyna być to statusem "premium " w moim kalendarzu , przynajmniej z tego co ma wyjść w tym nadchodzącym update.

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, kylo67 said:

dodali w tej aktualizacji możliwość jazdy z  całą białą naczepą czy to już było wcześniej?

 

Biała naczepa (chłodnia) jest dostępna w zleceniach zewnętrznych i z tego co zauważyłem tylko w Skandynawi

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

@aieq @kylo67 Nie tylko chłodnia(4 rozne firmy) jest jeszcze biała platfoma (z rafinerii w Skandynawii)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie mogliby zmianić/poprawić:

*Infrastrukturę drogi-do znudzenia jest jazda ciągle po gładkim asfalcie. Powinni zmienić odcinki autostrad na betonowe np, w miastach połatane drogi, kostkę brukową.

* Padający deszcz nie zmienia wyglądu asfaltu a szkoda

* Brudzenie naczep oraz ciągników

* Dym z rury wydechowej

* Bardziej dopracowane modele naczep

* Możliwość tankowania ad blue oraz z różnych dystrybutorów a nie tylko z jednego. 

* No i najważniejsze przewody do sprzęgania( po naciśnięciu odpowiedniego klawisza podpinasz)

Pozdrawiam 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja to bym widział coś takiego jak tandem i powiększone niektóre stacje w pierwszej kolejności no i może oddzielny przycisk od szperaczy(chyba że to już jest tylko w opcjach nie znalazłem).

Zapomniałem jeszcze o gps'ach na szybę bez dodatków(taka alternatywa dla wnętrza full exclusive.

A no i jeszcze viatolle :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^ Ostatni screen gdzie pokazali nową ciężarówkę, to chyba te francuskie lasy. Później nie ma już o niej ani słowa :/

Gdzieś w sklepie jakiś czas temu wyświetlało się to DLC jako "wkrótce w sprzedaży" z tym że przy produkcie data premiery była wpisana jako 2017... Wujek Bohun wspominał coś, że do końca roku wyjdzie ten dodatek. No ale, SCS nie zapesza i nie podaje ostatecznego terminu i przypuszczam, że do końca nie będziemy wiedzieli kiedy to nastąpi.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Grzesiek PL said:

Myśle że DLC Francja wyjdzie gdzieś w okolicach świąt lub nowego roku ponieważ wtedy by najlepiej zarobili na tym :) POZDRAWIAM CAŁY AGROMEX kasztan95 i Trybcio86 też. :)

Dziękuję i również pozdrawiam :) Co do DLC Viva France to dla SCSu czym szybciej tym lepiej, gdyż na chwile ucichną hejty i gracze będą przez jakiś czas zajęci eksplorowaniem mapy :) Pozostaje jeszcze kwestia wyceny która może też w róny sposób podziałać na graczy :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie zależnie od ceny Francji i tak 3/4 osób ją kupi w przypadku gdy Francja będzie jakoś szczególnie droga. Nie znam zamiarów SCS'u ale wydaje mi się że może szykują jakąś "bombę" w postaci wypuszczenia wraz z Francją jakich nowych, nie znanych dla Nas jeszcze niespodzianek tylko tym razem przydatnych w jeździe 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.