Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

Sugerując się po zdjęciach to ona jest zrobiona :) Jak i wiele innych nie wydanych projektów scs.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Nie chce zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj. Chciałbym kupić 3 DLC: Mighty Griffin, High Power Cargo i Wheel Tuning Pack. Czytałem, że można płacić na Steam poprzez kupon PaySafeCard. Gdybym kupił PSC za 50zł to czy by mi starczyło na kupno tych 3 DLC. Pytam bo na Steamie ceny są w Euro, a nie wiem wg jakiego kursu jest to przeliczane na złotówki.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

^No niestety nic na chwilę obecną nie jest ukazywane na ten temat, a trochę szkoda. Może po cichu coś tam robią ale my jak zawsze nic nie wiemy. Osobiście bym wolał żeby dobrze dopracowali DLC Francji, a potem się tym zajęli.

Edited by Bandero
Używaj "^" jak mówisz o poście powyżej. Nie cytatu.
Link to comment
Share on other sites

^Ale mogą zrobić jako płatne DLC do ETS 2, chyba nie po to zrobili zajezdnia w miastach. Żeby to teraz poszło na marne.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Szymon035 said:

I myślisz że w Euro Truck Simulator będziesz jeździł autobusem i ładunki przewoził? Zrobią oddzielną i płatną grę. Oni patrzą za kasą a nie.

W planach scs ktore kiedys tam ujawnia P. Sebor ECS miał funkcjonowac na gotowej mapie ETS 2 :) Nie ja sobie to wymyslilem tylko takie byly pomysly studia az w koncu zaniechano na jakis czas kontynuacji tego projektu. Na czym dzis to stoi tego chyba nawet w studiu nie wiedza bo ostatnio wszystko im idzie jak po grudzie ...

Link to comment
Share on other sites

^Usuwanie to wątpię żeby zrobili, ale gdyby dali opcję do jego wyłączenia/wygaszenia to i tak by było fajnie :) Myślę że ciężko było by tam dać coś zamiast gps-u. Albo zrobić opcje "Ciężarówka po wizycie złodzieja" i wtedy by gps znikał i taka dziura xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.