Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oculusy


AydeeN

Recommended Posts

Teraz to ja bez gogli (htc vive) w etsie nie jeżdżę :) W atsie też ale w etsie lepiej działa u mnie, z reszta planuje modernizacje kompa więc zobaczę jeszcze. Te czucie skali, widać jak daleko się zatrzymuje od samochodu przede mną i ile jeszcze mogę podjechać (na monitorze też widać ale to nie to samo :p) Rozglądanie się w kabinie, wychylanie się by sprawdzić czy coś jedzie, po prostu nie do opisania ;p

Szkoda tylko, że na multiplayerze nie można z goglami, ale w sumie może i dobrze bo w miastach gdzie dużo graczy to można byłoby się porzygać bo 7 fps na goglach się nie da xd

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem, ale uwierz, że ets z cardboard będzie niegrywalny, pobawisz się tym 10 min i odłożysz. Szalejący błędnik, mocno niewyraźny obraz przez rozdzielczość telefonu (ja używałem note 4). Ewentualnie kup sobie tylko dla aplikacji vr w telefonie ale do tego musisz mieć odpowiedni telefon. Taka jest moja opinia przez doświadczenie z tym, ale zrobisz jak zrobisz :)  Ewentualnie odkładaj, możesz nawet i rok odkładać a gogle nie uciekną. Ja zacząłem odkładać odrazu odkąd ogłosili htc vr i po premierze jeszcze trochę zbierałem ale się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.