Jump to content

Recommended Posts

@M@ster_PL Prosiłbym również o włączenie jakieś blokady dla dyspozytorów. Żeby nie było sytuacji, ze dyspozytorzy sprawdzą tę samą trasę i gracz ma naliczone podwójne wynagrodzenie. Nie wiem jak to opisać, ale mogłoby to wyglądać, tak, ze jesli jeden dyspozytor zacznie sprawdzać trasę, drugi po kliknięciu na nią, ma wyświetlany komunikat, np: "Trasa w trakcie sprawdzania"

 

Link to comment
Share on other sites

On 29.01.2017 at 10:37 PM, M@ster_PL said:

 

@brodatty Rzeczywiście taki bug występuje, przy najbliższej aktualizacji zostanie naprawiony.

 

Podejrzewałem, że się skapowaliście ale zapytać musiałem, bo bug jest już dłuższy czas.

 

Pozdrawiam.

 

Panowie.

 

Dobrze by było, gdybyście poprawili wpisy w changelog'u na rok 2017, wkradł się błąd ;)

Pozdrawiam,

Adam.

 

Link to comment
Share on other sites

@M@ster_PL Cóż, daliście aktualizację. Pora na kolejne podsumowanie. Opisuję tylko rzeczy, które wymagają według mnie poprawki:

 

Oś czasu

1. Trochę razi ta wielka reklama z lewej strony. Wiem, że utrzymujesz z niej portal, ale gdy wcześniej była na samej górze było lepiej

2. Pierwszy błąd już na osi. Pokazuje mi, ze przejechałem 79748 km w 92 trasach. Trochę zawyżone, bo według rankingu ogólnego przejechałem 6 tysięcy mniej w 83 trasach

 

Wizytówka:

1. Według Changelogu powinna się otwierać w nowej karcie. Niestety, tak się nie dzieje.

 

Lista firm:

1. Na pierwszej liście powinny być widoczne firmy, które w systemie zdały minimum 100 tras. Z jakiegoś powodu widocznych jest tylko 20 pierwszych firm. To samo dzieje się na liście wszystkich firm.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy jest jakaś ograniczona liczba co do tworzenia rang ?. Mam problem mianowicie z tym, że kiedy chcę utworzyć kolejną rangę na tachografie niestety nie pokazuje mi się ona jako ranga którą mogę nadać czyli, przy tworzeniu rangi niestety ona znika. Wspomnę także że mam już wiele rang i niestety nie mogę dodać kolejnych.

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

Edited by polskihitman

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek said:

@M@ster_PL Od wczoraj co chwilę wywala jakiś "błąd wewnętrzny strony"

Zwróć uwagę czy to przypadlkiem nie pojawia się o określonych godzinach. Czasami pod dużym obciążeniem baza odcina jeżeli jest duża ilość połączeń jako zabezpiecznie przed DDoS
Raczej jest to próg ostrożnościowy a nie awaria virtualcompany.

Link to comment
Share on other sites

Cześć!


Została dzisiaj wprowadzona aktualizacja!

Główne zmiany to:


- Dodanie podpowiedzi w formularzu dodawania trasy 
- Dodanie nowych pozycji na liście firm (średnia długość trasy i kilometry przypadające na kierowcę) oraz znaczne przyspieszenie działania tej podstrony.

 

Oprócz tego kilka mniejszych nowości, odsyłam do 
http://virtualcompany.com.pl/changelog

 

Rozpoczęty został także proces usuwania nieaktywnych firm!

http://virtualcompany.com.pl

 

@[Bazyl-Trans] bazyliszek Na tą chwilę jest to zbędne

 

@THOMSONkg Jest to temat do przemyślenia z naszej strony

 

@polskihitman Nie ma ograniczenia jeżeli chodzi o dodawanie rang, jeżeli dalej pojawia się problem zapraszam na TS bądź na FB  i spróbujemy Ci pomóc

 

@MinatomiraiX Lista firm została zmieniona, zapraszam do zapoznania się, nieaktywne firmy zostaną usunięte w najbliższym czasie, jeżeli chodzi o zmianę ss w poprawianej trasie zostanie to zrobione, ale dopiero za jakiś czas

 

@ProGamesTV ID zostanie nie będzie to zmienione, jeżeli były by nicki to nie mogły by się powtarzać

 

@jesien93 Na razie jest to zbędne, ponieważ jest zaznaczone przy sprawdzaniu trasy czy to MP czy SP

  • Upvote 1

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@polskihitman Nikt nie miał nigdy problemu z usunięciem rangi, zapraszam na TS: bigcargo.ovh bądź na kontakt FB i postaramy się ew. naprawić błąd. Jeżeli chodzi o rangę kierowcy to zawsze jest automatycznie nałożona i ma tylko podstawowe permisje czyli dodawanie tras i przeglądanie panelu, a Ty możesz ew. zmienić mu rangę ręcznie.

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, M@ster_PL said:

@polskihitman Nikt nie miał nigdy problemu z usunięciem rangi, zapraszam na TS: bigcargo.ovh bądź na kontakt FB i postaramy się ew. naprawić błąd. Jeżeli chodzi o rangę kierowcy to zawsze jest automatycznie nałożona i ma tylko podstawowe permisje czyli dodawanie tras i przeglądanie panelu, a Ty możesz ew. zmienić mu rangę ręcznie.

Dobrze postaram się dziś wpaść bo bardzo to dla mnie ważne.

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!


Od teraz nieaktywne firmy są usuwane z listy firm! Jeśli czyjaś firma zostanie usunięta, to pojawi komunikat widoczny na zdjęciu w panelu po zalogowaniu.

Jeżeli ktoś uważa, że jego firma została usunięta niesłusznie, to prosimy skontaktować się z nami poprzez wiadomość na facebooku lub wizytę na teamspeaku (IP: bigcargo.ovh).

 

http://virtualcompany.com.pl

 

 

 

 

 

 

Edited by M@ster_PL
  • Upvote 1

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.