Jump to content

Recommended Posts

 

Co zrobić aby logo znalazło się w sliderze na stronie głównej.

- Firma musi posiadać min. 100 tras (dodane w dłuższym okresie, nie w jeden dzień ;))
- Logo musi być estetyczne bez widocznych pikseli najlepiej na przeźroczystym tle
- Rozmiar loga 150 X 150 pikseli
- Link do strony uzupełniony w wizytówce ponieważ będzie wtedy też przekierowywało po naciśnięciu loga (nie obowiązkowe)
- Logo musi być przesłane na naszego @ 
[email protected]
- W treści @ ma się znajdować:
- Nazwa Firmy
- link do logo
- link do funkcjonalnej strony (nie obowiązkowe)

Oferta ta obowiązuje do 05.11.2016 do godziny 22:00

Po tej dacie loga firm zostaną dodane jeżeli będzie min 2000 tras.

Edited by M@ster_PL

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czemu nie mogę uzupełnić wizytówki? Niedawno zacząłem korzystać ze strony więc mogę się nie orientować do końca. 

Przechwytywanie.PNG

 

Problem leżał po drugiej stronie. Dziękuje za pomoc!

Edited by Brayann
Link to comment
Share on other sites

Ważne informacje!

1. Przepraszamy za zamieszanie związane z logami! Mamy z nimi straszny bałagan, niektóre loga wymagają małych poprawek, tzn usunięcia tła, tak żeby pasowały do pozostałych. Niektóre wysłane loga są już na stronie głównej, w najbliższym czasie pojawi się reszta. Jeśli jakieś logo nie będzie spełniało wymagań, lub będzie wymagało większych poprawek to skontaktujemy się z daną firmą.

2. W formularzu sprawdzania trasy została dodana nowa rubryka "premia". Wartość wpisana w to pole zostanie dodana do zarobku ustalonego wcześniej! Przykład:

Zarobek wpisany przez gracza: 20 000.
Premia: 1000
Ostatecznie zarobek wyniesie: 21 000.

Zarobek liczony za [km]: 2100.
Premia: 1000
Ostatecznie zarobek wyniesie: 3100.

3. Kończymy tłumaczyć stronę na angielski, niedługo potrzebować będziemy tłumaczy znających inne języki!

http://virtualcompany.com.pl

  • Upvote 2

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

*** TŁUMACZ JEZYKOWY POSZUKIWANY***

Cześć!
Wprowadziliśmy właśnie nową aktualizację! Głównymi zmianami są skończone tłumaczenia na angielski, naprawione błędy oraz dodane nowe podstrony. Po więcej informacji zapraszam do changelog'u!

Jeżeli ktoś zna bardzo dobrze jakikolwiek język obcy i chciałby pomóc przetłumaczyć stronę, to zapraszam do kontaktu na fanpage'u.

http://virtualcompany.com.pl

 
 

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
  • KOZIK_ unlocked this topic

Można dodawać kilka razy te same trasy co służy nabijaniu statystyk firmą bo raczej nikt tego nie kontroluje ,czasami bugóje się wpisywanie kwoty zarobku co innego wpisujemy co innego widzi dyspozytor 

ale po za tym same plusy 

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym, aby powstała możliwość wpierw zatwierdzenia pieniędzy za trasę, a później jej akceptacji. Zdarza się, że nie naliczymy jakieś kwoty pracownikowi i musimy czekać aż wstawi kolejną trasę. A można by mu napisać, żeby wstawił byle co, tylko po to, żeby przyznać mu należne wynagrodzenie. Takie coś funkcjonowało na MyVTC

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga!
Dzisiaj wieczorem strona może być chwilami niedostępna, ponieważ prowadzimy pewne prace związane z bazą danych!

http://virtualcompany.com.pl

 

 

@hegemoniusz1 @Bartosztuch Kiedyś już wspominałem na ten temat, jest to tylko lista firm !!! To NIE jest ranking firm. Ranking firm na tą chwilę jeszcze nie jest gotowy, ale prędzej czy później pojawi się na stronie ;-)

 

@bazyliszek14 Powiem Ci szczerze, na tą chwilę takiej opcji nie będzie, prędzej pojawi się to jak będzie zaawansowana ekonomia, ponieważ jest to pierwsza taka sugestia, a poza tym jeżeli są trasy codziennie to, pojawia się rutyna i chyba każdy dyspozytor / spedytor pamięta o tym aby wpisać należny kierowcy zarobek.   

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, M@ster_PL said:

Powiem Ci szczerze, na tą chwilę takiej opcji nie będzie, prędzej pojawi się to jak będzie zaawansowana ekonomia, ponieważ jest to pierwsza taka sugestia, a poza tym jeżeli są trasy codziennie to, pojawia się rutyna i chyba każdy dyspozytor / spedytor pamięta o tym aby wpisać należny kierowcy zarobek.   

Owszem dyspozytorzy pamiętają o podstawowym wynagrodzeniu, ale czasami zapominają o dodatkowym, które jest wypłacane raz na jakiś czas. Wymagam od nich, żeby o tym pamiętali, ale mam również świadomość, ze nie są robotami.

 

7 minutes ago, krimaed said:

Na czym by polegała zaawansowana ekonomia ? Ps nie mogę się doczekać Rankingu :P

Zapewne chodzi o ekonomię na mp o której już było głośno. Problem w tym, ze pojawi się dopiero jak SCS przestanie wspierać etsa

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Macie od dłuższego czasu jeszcze jeden, drobny BUG na stronie.

 

Przy wypełnianiu danych firmowych w zakładce Facebook podaję:

https://www.facebook.com/polishtruckersgroup

Do waszej bazy trafia: https//www.facebook.com/polishtruckersgroup

- gdzieś jest usuwany znak : co powoduje, że przeglądarki nie znajdują strony.

 

Rozwiązaniem na szybko dla innych firm, może być użycie takiej pisowni:

pl-pl.facebook.com/polishtruckersgroup i wtedy strona ładuje się poprawnie.

 

Podejrzewam jednak, że błąd został tylko niezauważony, więc go można szybko poprawić w kodzie.

 

Pozdrawiam,

Adam.

Link to comment
Share on other sites

@brodatty

 

Spróbuj bez "https://" i bez "www", bo na VC tak jest zrobione (tak mam zrobione u siebie).

Powinno być tak:

facebook.com/polishtruckersgroup

 

 

 

Edited by Trembatch

Blue-Trans Spedition ...i gra gitara!

ZAPRASZAMY DO FIRMY ==> (Wizytówka firmy na stronie TruckersMP) -> (Forum firmowe - rekrutacja)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.