Jump to content

Recommended Posts

Właśnie już z naszym systemem przejechano ponad 10.000.000 km. Dziękujemy że wybraliście Nasz system do zarządzania swoją wirtualną firmą.
 

Spoiler

c4aebb83ad658365.jpg

 

 

A przy okazji trochę za spoileruję nową wersję VirtualCompany.com.pl

- Największe zmiany które nie będą widoczne gołym okiem to przede wszystkim w kodzie strony

- Wyczekiwana możliwość dodawania kilku ss naraz w jednej trasie możliwość do max 8 ss 

 

   738a5936470e6a2c.jpg

 

- oraz wiele innych poprawek estetycznych i nowych funkcji ale to wkrótce opiszemy po aktualizacji ;)

 

//Ekipa VirtualCompany.com.pl

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie, mamy coraz więcej zgłoszeń o problemie z zalogowanie się na stronę, prosimy o wyrozumiałość ale wyjechałem na weekend odpocząć, i nie mam ze sobą ani laptopa a tym bardziej komputera, a na telefonie nie jestem w stanie tego naprawić, ale w poniedziałek wróci wszystko do normy. Prosimy o cierpliwość. Pozdrawiam

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko. W związku z problemami na myvtc chcieliśmy przenieść firmę na virtualcompany aczkolwiek jest pewien problem, który nam dość mocno przeszkadza.

Każdy nowo zatrudniony kierowca może zatrudniać kolejnych mimo, że w jego randze nie jest zaznaczona opcja odpowiedzialna za zapraszanie do firmy.

Możliwe, że to my robimy coś źle i wynika to z małej znajomości portalu, więc liczę na jakąś małą pomoc w tej materii. Czy to jest jakaś luka w systemie czy to nasze błędy? :)

 

Link to comment
Share on other sites

^Tak też już dostaliśmy zgłoszenie na ten temat wszystko będzie naprawione w poniedziałek, powód jest wypisany wyżej w komentarzu, błędy te są po ostatniej aktualizacji i nie zdążyliśmy tego naprawić, ale uważamy że firmach są ludzie ogarnięci i nie będą kierowcy zatrudniać ludzi jak to do nich nie należy ;) Pozdrawiam. Prosimy jeszcze o 1 dzień cierpliwości.

  • Upvote 1

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^

Master, ja również zawrócę CI jeszcze głowę xd

 

Wraz z firmą przenoszę się na VC. Moje pytanie brzmi o wyliczanie średniego spalania. Wiem ze system strony zaokrągla ilość zużytego paliwa ale dziwi mnie dlaczego po wrzuceniu 1 trasy wyświetla mi średnie spalanie 30,8 a jak wrzucę drugą trasę wyświetla mi 42300.

Link to comment
Share on other sites

On 14.08.2016 at 1:35 PM, bazyliszek14 said:

Moje pytanie brzmi o wyliczanie średniego spalania. Wiem ze system strony zaokrągla ilość zużytego paliwa ale dziwi mnie dlaczego po wrzuceniu 1 trasy wyświetla mi średnie spalanie 30,8 a jak wrzucę drugą trasę wyświetla mi 42300.

 

Błąd został już naprawiony ;)

 

 

 

3 hours ago, [POLARIS] Hewitt [V8 POWER] said:

Zauważyłem że nie ma możliwości w rankingu filtrowania według spalania, dlatego też chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dodania takiej opcji.

 

Oczywiście że jest tak opcja, jeszcze dziś zostanie dodana jest to kwestia 5 minut ;)

Edited by M@ster_PL

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Avast2012 (PL) said:

Czy to normalne że przy wygenerowania konta kierowcy gdy klikam "wygeneruj następne konto" (czy jakoś tak) Strona wywala mi error? 

Pozdro 

 

Wczoraj tworzyłem konta dla kierowców i dalej sie to pojawialo, ale to nic takiego bo problemu ogolnego z tworzeniem kont nie ma

 

Błąd został już naprawiony. Pozdrawiam

Edited by M@ster_PL

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 19.08.2016 at 6:17 PM, Szymon035 said:

@M@ster_PL

Dlaczego nie mogę edytować screena i dodać więcej niż jednego?

 

Zostało to sprawdzone wszystko działa, jeżeli chcesz doadać więcej musisz je za jednym razem wybrać czyli przytrzymujesz CTRL i wybierasz i naciskasz OTWÓRZ.

 

22 hours ago, Kamil01 said:

Jak został zwolniony kierowca to zostają jego trasy w rankingu itd. Najlepiej abyście to usunęli. 

 

Przy najbliższej aktualizacji zostanie to poprawione.

 

17 hours ago, PREZES GAMING said:

Mam pytanie kiedy ranking dyspozytorów zostanie zaktualizowany?

 

Przy najbliższej aktualizacji zostanie dodany nowy i ulepszony ranking Dyspozytorów

 

Pozdrawiam M@ster_PL

  • Upvote 1

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam chciałbym zgłosić błąd, przy wysyłaniu tras z poprawki do ponownego rozpatrzenia czy w zdanej trasie wszystko jest OK trasa jest wysyłana 2 razy raz do do ponownego rozpatrzenia a drugi raz od nowa.

                                                                               

                                                           GIFT.gifrTlSD4c.pngf8ksnzD.gif

Link to comment
Share on other sites

Chyba coś się popsuło 

Quote
Nie można znaleźć adresu DNS witryny virtualcompany.com.pl.

 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.