Jump to content
  • 0

ETS 2 Sync problem


KorDi

Question

Zdravím, mám taký problém s kamarátom sme si synchronizovali zákazky pomocou ets2sync.com a nastal jeden problem ,že som si upravil kamion hra mi to samozrejme automaticky uložila a mám zase iné zákazky... Ked znova načítam ten synchronizovaný save tak ich mam rovnaké... Má to tak byť ? To budem musieť zakaždým ked si zmenim niečo alebo čo znovu synchronizovať ? 
Som v tejto hre nový takže sa poriadne do toho nevyznám ešte. Znalosť angličtiny je mizerná čiže toto je jediná moja možnosť ako sa o tom niečo dozvedieť.
Za prípadne odpovede vopred dakujem.

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mate, I'm not quite sure what does the startup option have to do with this issue. Translator doesn't translate the stuff well, so if you'd like to help, get a proper translation next time or leave the issue to other people.

 

Popravde, neviem, či ti poviem správne, ale všetky aktivity ako sú cestovanie cez porty, teleportovanie do servisu, garáže, spanie, atď. ti môžu zresetovať ekonomiku. Čiže by som nerobil nič z tohto, neviem, aké su iné možnosti, možno ti povie niekto iný, skúsim sa popýtať ešte aj ja. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Burner said:

Mate, I'm not quite sure what does the startup option have to do with this issue. Translator doesn't translate the stuff well, so if you'd like to help, get a proper translation next time or leave the issue to other people.

 

Popravde, neviem, či ti poviem správne, ale všetky aktivity ako sú cestovanie cez porty, teleportovanie do servisu, garáže, spanie, atď. ti môžu zresetovať ekonomiku. Čiže by som nerobil nič z tohto, neviem, aké su iné možnosti, možno ti povie niekto iný, skúsim sa popýtať ešte aj ja. 

Okey dakujem zatial za odpoveď. Našiel som to len pred nedávnom pretože občas s kamaratmi večer zahráme a bolo to vždy ťažké nájsť približne rovnaké zasielky... Myslel som si ,že konečne som našiel riešenie ale evidentne ani nie kedže po uložení hry sú tam zase tie normalne zakazky z hry a nie z ets2sync.com

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj,

 

Projížděl jsem hlavní téma a jedná se o známou chybu o které autor ví, bohužél není schopný jí opravit žádným způsobem. Hra při portování, nahrávání apod. má tendenci zakázky načíst nové a jediné co, tak pomůže znova synchronizovat zakázky. 

(S velkou pravděpodobností dělalo SCS S. nějaké změny v zakázkách díky WoTr, ale v logu meziverzích testování nového patche, jsem nic nenašel o této změně, takže se bude jednat o nějaké jejich interní změny.) 

  • Upvote 1

0QV6vvn.png P1V6t0F.png B1uGQu1.png | Steam 


OfwhkUf.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To je veľká škoda, dúfam ,že do buducna to nejak pridajú do hry samotnej... 
Takto je to dosť o nervy skúšať hľadať rovnaké zasielky aspon do rovnakého mesta :/ Každopádne veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jedna rada co za dva roky máme odzkoušené a určitě se nikdy nezmění. Děláme to firemně již nějaký pátek a vždy to funguje.

 

Nějaké delší cílově město např. Abeerden -> Praha a můžete si brát zakázky po trase, z hlavy si vzpomenu třeba Edinburg, Amsterdam a potom podél A2 to jsou Osnabruck , Hannover , Magdeburg , Berlín ,no a dáte hlavy dohromady a něco podél této trasy najdete, nemusíte mít stejné zakázky, ale třeba někdo bude mít Abeerden -> Praha a někdo jen Abeerden -> Hannover no tak si uděláte mezizastávku v Hannoveru a tam najde něco nového a takhle furt dokola, chce to dát jen hlavy dohromady a vždy se něco najde.. ;) 

 

 

  • Upvote 1

0QV6vvn.png P1V6t0F.png B1uGQu1.png | Steam 


OfwhkUf.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, Ewity said:

Jedna rada co za dva roky máme odzkoušené a určitě se nikdy nezmění. Děláme to firemně již nějaký pátek a vždy to funguje.

 

Nějaké delší cílově město např. Abeerden -> Praha a můžete si brát zakázky po trase, z hlavy si vzpomenu třeba Edinburg, Amsterdam a potom podél A2 to jsou Osnabruck , Hannover , Magdeburg , Berlín ,no a dáte hlavy dohromady a něco podél této trasy najdete, nemusíte mít stejné zakázky, ale třeba někdo bude mít Abeerden -> Praha a někdo jen Abeerden -> Hannover no tak si uděláte mezizastávku v Hannoveru a tam najde něco nového a takhle furt dokola, chce to dát jen hlavy dohromady a vždy se něco najde.. ;) 

 

 

Aj to ma už napadlo, asi to začneme praktizovať aj my :)
Kažopádne dakujem za tip.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.