Jump to content

Nowe ikonki przy nicku (CB Radio On/Off, Kanał)


Snake [PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Nowe ikonki przy nicku (CB Radio On/Off, Kanał)
Opis Sugestii: Witam, chciałbym zaproponować fajny dodatek do MP. Chodzi tutaj o dodatkowe ikonki przy nicku. Gdy mamy wyłączone radyjko ikonka jest taka, jak poniżej (głośnik), jednak jak mamy włączone, ikonka zamienia się w numerek kanału. Również można by dodać ikonkę Ukrycia numeru kanału, dla tych co np. jadą w konwoju i nie chcą, by ktoś ich słuchał itp. Nie jest to jakiś wymagający dodatek, a na pewno pomoże graczom. Sam wołałem typa, a miał radio OFF :)

 

Przykładowe Obrazki: 
 7FXCNtz.jpg
 
 
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wydaje mi się, że to byłoby przydatne . Oczywiście nie musi to być zaraz, już.
Możliwe, że już coś takiego jest, ale nie widziałem.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy moment o kurka to może być przydatne , ale przy dłuższym namyśle doszedłem do wniosku "daj palec a będą chcieć całą rękę " 

Nie ułatwiajmy za bardzo zabawy trolom , małe spedycje bez ts nie mieli by życia ,  itp przykładów można wymieniać wiele .

 

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BTS Duch said:

Pierwszy moment o kurka to może być przydatne , ale przy dłuższym namyśle doszedłem do wniosku "daj palec a będą chcieć całą rękę " 

Nie ułatwiajmy za bardzo zabawy trolom , małe spedycje bez ts nie mieli by życia ,  itp przykładów można wymieniać wiele .

 

 

Dlatego też napisałem, by można byłoby ukryć jaki kanał

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jest to nie potrzebne ponieważ jak jadę z kolegą i chcielibyśmy pogadać na CB i trafiają się trolle to przechodzimy na inny kanał i wtedy taki troll nie wie czy wyłączyliśmy CB czy nie a taki coś jakby mu przy nicku pokazywało na jakim kanale CB jesteśmy to miał ciągle frajdę z denerwowania nas bo by sobie ciągle na dany wchodził i by denerwował nas.

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Widok na kanal jest zbedny, bo jak wczesniej napisal kolega ulatwi to robote trollom.

Ale jesli mialaby to byc ikonka czy napis informujacy czy ktos ma wlaczone/wylaczone CB to jestem NA TAK.
Przynajmniej bedzie wiadomo czy ktos nas olewa lub nie chce gadac/odpowiedziec czy po prostu napisac do niego na czacie bo ma wylaczone CB.

PS - Sorry za brak polskich znakow ale angielska klawiatura.

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak dla mnie nie ma sensu dodawania tych ikon od CB. Ponieważ nawet jak ktoś będzie na tym kanale i się danej osoby zapytasz, pozdrowisz czy cokolwiek innego to są ludzie którzy i tak ci nic nie odpowiedzą. :( 

Link to comment
Share on other sites

Co do opcji ukrycia to mija się w takim razie propozycja z celem. Bo dajmy na to, osoby, którym inni przeszkadzają notorycznie ukryją na stałe numer kanału i dalej nie będziesz wiedział, czy ktoś jest na CB czy go nie ma. Niech zostanie tak jak jest, kto chce to się dogada. Jak nie na CB, to napisze szybko na czacie.

  • Upvote 1
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.