Jump to content

Wyścig


DF-maniak

Recommended Posts

Zapytałem o organizacje wyścigu, w odpowiedzi dostałem, że to jest zakazane i za to jest ban. Tyle wiem, na drogach publicznych też ściganie się jest zabronione, a jednak co jakiś czas takie imprezy odbywają się na drogach. Stąd było moje pytanie czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany. Można by na czas imprezy zabezpieczyć trasę, a taka legalna impreza mogła by być fajną atrakcją. Przynajmniej według mnie. Zasady samej imprezy oczywiście trzeba by wprowadzić, mamy skodzinki, które można by wykorzystać do zabezpieczenia imprezy. I tu takie pytanko do was, co o to tym sądzicie???

Link to comment
Share on other sites

A dla tych co nie mają ATS nie można nic zrobić??? Ja wiem co się w grze robi, ale odrobina zabawy i relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. W realu często odbywają się zawody kierowców ciężarówek. Dlaczego by tego nie wprowadzić tutaj??? To jest tylko gra, więc bawmy się nią.

 

Link to comment
Share on other sites

^ Nie czytamy chyba ze zrozumieniem. W realu też jest to zabronione, jednak na czas imprez stosuje się takie środki.

Dzięki za przeniesienie tego tam gdzie rozmawia się o wszystkim tylko nie o ETS2

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
Link to comment
Share on other sites

Co do zgody, jest szansa ja dostać, jest nawet możliwość dogadania się co do blokowania drogi. Kiedyś sam brałem udział w wyżej wymienionym wyścigu i było to bardzo fajne. Była to okazja do wykazania się i wyszalenia się :) Musiała by to tylko odpowiednia osoba organizować bo inaczej może być kiepsko. Ale pomysł aby takie coś zorganizować na nowo to fajny pomysł :D@D?eriusz zapraszamy do dyskusji :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.