Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Następne stany w ats'ie


Nextej

Recommended Posts

==============================================================================

Cześć, gdy w końcu wyszła Arizona mogę się do tego zabrać. Chodzi tu oczywiście o następne stany, co dalej? No cóż, po wyjściu wcześniej wspomnianego dodatku jestem w stanie stwierdzić, że powinniśmy się spodziewać wszystkich stanów sąsiadujących z obecnymi, czyli Oregon, Idaho, Utah i Nowy Meksyk. Ich obecności jednak nie jesteśmy pewni, lecz ilość dowodów które zaprezentuje będzie wystarczająca aby mieć sporą nadzieje.

=================================| - Oregon - |==================================

Pojawienia się Oregonu jestem prawie, że pewien na 100%. Trzy wjazdy z Eureki, Hornbrooku i na północ od Winnemucca. To właśnie droga z Eureki i odcinek z Winnemucca który prowadzi tylko do stacji benzynowej są najlepszymi powodami na pojawienie się stanu. Dość spory kawał terenu kryje się za tym nie pozornym miasteczkiem jakim jest Eureka, wspominałem już o tym w jednym z moich poprzednich postach. A dalej kilka kilometrów pustyń Nevady tylko po to aby dojechać do stacji benzynowej. Po co? W mieście też jest, i jest bliżej, ale ale, jest tam coś bardziej ciekawego, kolejny, choć tym razem krótszy odcinek po za dostępnymi rejonami. Oczywiście Hornbrook ma charakterystyczny wjazd na tereny dlc, taki sam jak był do Arizony, Francji, Polski itd. czyli niewielki kawałek drogi, i to widać że to jest coś więcej niż zwykłe tuszowanie końca drogi. Następny stan? według mnie to właśnie Oregon. GeXjXKh.jpg

===================================| - Idaho - |==================================

Kolejnym Stanem jest Idaho, tym razem jednak jest tylko jeden wjazd z obecnej mapy, z Nevedy, Jackpot, tutaj nie ma co za bardzo się rozpisywać, na północ gdy droga prowadzi w stronę parkingu mamy podobną sytuacji z charakterystycznym zakończeniem, no i sytuacja się powtarza bo jak ze stacją, tylko tym razem nawet nie można na tym parkingu odpocząć. Jeśli miałby być wprowadzony to właśnie na niego czekam najbardziej, bo sąsiaduje z Montaną (góry lasy, śnieg i niebezpieczne zbocza).

===================================| - Utah - |===================================

Tutaj zaczyna robić się ciekawie, min. dlatego, że będziemy mieli całkiem sporą ilość wjazdów z Nevady i Arizony. Dwa w Las Vegas, jeden na wschód od Elko, jeden na północny wschód od Ely i po jednym w Page i Kayenta. Sporo... Nie ma tu bezsensownych zaułków ale odcinki po za mapą do najmniejszych nie należą. H7mnQ49.jpg

==============================| - Nowy Meksyk - |================================

To właśnie dlatego tak długo z tym zwlekałem, by dowiedzieć się co dalej odnośnie tego stanu. Trzy wjazdy na pewno, z Kayenta, Holbrooku i z San Simon. Mogły by być jeszcze dwa wjazdy z Show Low, ale to wygląda ewidentnie na maskowanie dróg. Oczywiście długość odcinków mówi sama za siebie, że to coś więcej.

==============================================================================

A co odnośnie Meksyku? Cóż Scs powiedziało że kiedyś być może będzie Meksyk i Kanada, jeśli mamy się doszukiwać ukrytych wjazdów to tylko na południowy wschód od San Diego, jest też szansa na drogę z Sierra Viesta, ale to już jest mniej prawdopodobne. Moim zdaniem wszystkie stany w niedługiej przyszłości trafią do gry, a co wy sądzicie? Może też coś ciekawego znaleźliście?

Zwróciliście uwagę na bezcelowe kawałki dróg w Nevadzie? Ciekawe jest to że to nie jest na granicy pomiędzy niedostępnymi terenami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.