Jump to content

Nové DLC / New DLC


TomiikCZ

Recommended Posts

Zdravím,půjde toto splnit i na MP ? 


 

Oficiální soutěž o DLC National Window Flags

Aby vývojáři propagovali vylepšené externí World of Trucks zakázky v nových aktualizacích, přichystali časově omezenou soutěž, ve které může každý velmi jednoduše získat aktivační klíč k DLC National Window Flags zcela zdarma.

Úkolem je v rozmezí od 8. 6. 2016 do půlnoci 15. 6. 2016 doručit alespoň 3 externí zakázky přes World of Trucks v ETS2. Aby se zamezilo podvádění s extrémně krátkými zakázkami, kontrakt musí mít vzdálenost minimálně 200 km, přičemž vzdálenost ujetá trajektem se nepočítá.

Vývojáři budou odesílat aktivační klíče po částech vždy jednou denně, takže po dokončení potřebného úkolu může trvat až 24 hodin, než na World of Trucks dostanete zprávu s aktivačním klíčem.







Zdroj:  http://svetsim.cz/2016/06/08/vychazi-dlc-national-window-flags-pro-ets-2-ktere-muzete-ziskat-zdarma/

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, ja toto před malou chvíli dokončil

 

Upgradoval jsem svůj ETS2 na verzi 1.24.x a udělal si úkol a hned poté jsem to stáhl zpátky na 1.23.x , který je MP podporován.

Pokud stihne nový update pro multiplayer vyjít dříve než tato akční nabídka skončí, můžeš si počkat a udělat jí v multiplayeru.

 

Ja dostal klíč ani ne 10 MINUT po dokončení tří zakázek ;)

 

btw :D používaš můj podpis

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 11 months later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.